Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

labai tinka SELECTIVE sampunas su obuoliais ir tos pacios linijos balzamas..smile.gif
Atsakyti
na, pasidalinkit, kas ką gero dar atradot? bigsmile.gif
Atsakyti
naudoju londa sampuna melynoj pakuotej dazytiems plaukams, balzama visu tipu plaukams, jauciu, kad greitai susirebaluoja plaukai, nors plauna labai fainai ir plaukai tokie minkstuciai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 01 29, 22:12)
na, pasidalinkit, kas ką gero dar atradot?  bigsmile.gif

DUCRAY ELUTION thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 01 29, 23:58)
DUCRAY ELUTION  thumbup.gif

Begike, o kuo jis geras ir kur pirkai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapho: 29 sausio 2007 - 23:06
QUOTE(Sapho @ 2007 01 30, 00:00)
Begike, o kuo jis geras ir kur pirkai?

Geras tuom, kad:
1. Jame nera sulfatu (kiek pamenu unsure.gif )
2. Labai svelnus, todel galima naudot kasdien
3. Labai svelnaus, malonaus kvapo
4. Neerzina galvos odos, tinka jautriai ar serganciai galvos odai
5. Isplovus juo, plaukai tampa minkstuciai biggrin.gif

Pirkti jo yra Sugiharos g., arba vaistinese. Bet ne visur yra. Eurovaistinej turetu buti. Reikia paprasyti butent Elution nes kiti nuo kitu galvos odos problemu... mirksiukas.gif
Atsakyti
PAPASAKOKIT APIE CITRE SHINE SAMPUNUS ax.gif ir dar, kokia jusu nuomone apie loreal kondicionieriu su perlu proteinais (rozinė pakuotė) ?rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2007 01 30, 12:51)
PAPASAKOKIT APIE CITRE SHINE SAMPUNUS ax.gif  ir dar, kokia jusu nuomone apie loreal kondicionieriu su perlu proteinais (rozinė pakuotė) ?rolleyes.gif


Turiu aš 2 bonkes, šampūną ir kondicionierių, stovinčias ir tik vietą užimančias. doh.gif
Pats šampūnas plauna neblogai, kondicionierius gan prastas. Ilgiau panaudojus plaukai pasidaro kažkokie nutriušę. schmoll.gif
Atsakyti
Ar bandet kas Framesi sampunus ir balzamus ?
Maciau Urme 1 sandely, tik kaina pasirode didoka.
Atsakyti
isbandziau tigi catwalk sampuna curls rock, tai daug labiau patinka nei tigi bed hea moisture maniac..plaukai minkstuciai papure ir zvilgantys blush2.gif wub.gif (cia man taip atrodo lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 01 30, 14:15)
isbandziau tigi catwalk sampuna curls rock, tai daug labiau patinka nei tigi bed hea moisture maniac..plaukai minkstuciai papure ir zvilgantys blush2.gif  wub.gif (cia man taip atrodo  lotuliukas.gif )

klausimas kaip visada: kiek kainuoja? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Man geriausi Kerastase šampūnai biggrin.gif
Atsakyti