Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(svetelis @ 2006 12 28, 11:11)
O kur perki ir kokia kaina?



Buna Kosmadoje, Sarmoje, kaina ~40lt ax.gif
Atsakyti
Dar noriu paklausti - tavo plaukai naturalus ar dazyti? Ir koks jo poveikis spalvai? pas mane chna dazyti, tai ar butu kazkoks poveikis, gal paryskintu?
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 12 28, 12:04)
Buna Kosmadoje, Sarmoje, kaina ~40lt  ax.gif


sarmoje po 33lt o kosmadoje po 38lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2006 12 28, 13:32)
Dar noriu paklausti - tavo plaukai naturalus ar dazyti? Ir koks jo poveikis spalvai? pas mane chna dazyti, tai ar butu kazkoks poveikis, gal paryskintu?

va sito negaliu pasakyti g.gif mano plaukai dazyti kirpykloj, tai labai graziai paryskina spalva biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 29 gruodžio 2006 - 08:31
loreal ruzavas...superinis ax.gif
Atsakyti
gal zinote koki gera plaukus purinanti sampuna 4u.gif ? manieji ploni ir priglude,todel nuolat vargstu kad atrdytu kiek veslesni ir puresni... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(limbi @ 2007 01 04, 16:18)
gal zinote koki gera plaukus purinanti sampuna 4u.gif ? manieji ploni ir priglude,todel nuolat vargstu kad atrdytu kiek veslesni ir puresni... doh.gif


L'Oreal Volume extreme serija:
Šampūnas, balzamas, purškalas. thumbup.gif:
tik kaina nemaža, tačiau kai skalsiai naudojasi - tikrai verta.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 01 04, 15:43)
L'Oreal Volume extreme serija:
Šampūnas, balzamas, purškalas. thumbup.gif:
tik kaina nemaža, tačiau kai skalsiai naudojasi - tikrai verta.

user posted image

turiu loreal profesionnel vitamoni color ir absolut repair serijas - nu bet abi dirgina galvos oda - kai ptau jadzka? si serija nedirgina? nes jau baigiu nusivilt loreal profesionnel , paprastas lorealis nedirgina, o tas kazkoks blink.gif
Atsakyti
o aciu labai reiks pasiziuret 4u.gif o kur galima nusipirkt,siaip loreal'io beveik visur buna,bet sito kazkaip nesu macius g.gif nu gal tik pro akis praleidau reiks paziuret thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2007 01 04, 16:49)
turiu loreal profesionnel vitamoni color ir absolut repair serijas - nu bet abi dirgina galvos oda - kai ptau jadzka? si serija nedirgina? nes jau baigiu nusivilt loreal profesionnel , paprastas lorealis nedirgina, o tas kazkoks  blink.gif


Man Vitamino color dirgino, nors plaukams patiko. Absolut repair turiu tik kremą (pirkau galams patept kai labai išsausėję buvo).
Dar dabar turiu Sebo control šampūną (plaukams kurie greit riebaluojasi). Šitas normaliai.
Ir dar serija visa Volume extreme. Tik va juos kaitalioju. Volume extreme balzamas man labiau patinka po Sebo control šampūno. O po Volume extreme šampūno - labai fainas purškiklis. tikrai purūs ir gražiai krentantys plaukai būna.

O šampūnus kai naudoju - skiedžiu vandeniu ir tepu tik kelis lašiukus. na labai mažai.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 01 04, 15:53)
Man Vitamino color dirgino, nors plaukams patiko. Absolut repair turiu tik kremą (pirkau galams patept kai labai išsausėję buvo).
Dar dabar turiu Sebo control šampūną (plaukams kurie greit riebaluojasi). Šitas normaliai.
Ir dar serija visa Volume extreme. Tik va juos kaitalioju. Volume extreme balzamas man labiau patinka po Sebo control šampūno. O po Volume extreme šampūno - labai fainas purškiklis. tikrai purūs ir gražiai krentantys plaukai būna.

O šampūnus kai naudoju - skiedžiu vandeniu ir tepu tik kelis lašiukus. na labai mažai.

delne ilasini sampuno ir su vandenuku sumaisai? gali but kad nudeginau oda, nes niekad nieko negailiu...zinau kad negerai iskart ant galvos sampuna det - ir masazuoju tik i oda - nes sampunai galus sausina cool.gif zodziu...cia vos ne visas mokslas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 04 sausio 2007 - 16:07
Gliss kurl patinka labai smile.gif
Atsakyti