Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

vakar pirkau sampuna Pregain, merginos isgyre,kad labai geras. Kaina 18lt. Siandfien isbandysiu ir parasysiu pirmus ispudzius.
Atsakyti
O as ant savo galveles ''pratestavus'' visus LT esancius sampunus - niekas netinka. Issiplaunu, o plaukai vis viena, nei zvilga, nei purus, o susiriebaluoja per pusdieni cry.gif Kazkie siulai, o ne plaukai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2006 07 19, 09:59)
O as ant savo galveles ''pratestavus'' visus LT esancius sampunus - niekas netinka. Issiplaunu, o plaukai vis viena, nei zvilga, nei purus, o susiriebaluoja per pusdieni cry.gif  Kazkie siulai, o ne plaukai  blink.gif


Na man kazkaip nesitiki,kad viska viska izbandei ka tik Lietuvoj parduoda...
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2006 07 19, 09:59)
O as ant savo galveles ''pratestavus'' visus LT esancius sampunus - niekas netinka. Issiplaunu, o plaukai vis viena, nei zvilga, nei purus, o susiriebaluoja per pusdieni cry.gif  Kazkie siulai, o ne plaukai  blink.gif


Nebent kasdien plautum vis kitu šampūnu blink.gif Be to, poveikis kartais pajuntamas ir ne iš karto, turiu omeny plaukų žvilgėjimą.
Atsakyti
Kazin ar tikrai geresne sampunai pirkti kirpyklose uz pirktus parduotuveje?Gal kas turit pastebejimu?
Atsakyti
Naudoju Alfaparf šampūną Semi di lino. Man tinka ir patinka. kai užsimanau, pakeičiu jį Elvital šampūnu dažytiems plaukams. irgi tinka ir patinka.
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2006 07 19, 09:59)
O as ant savo galveles ''pratestavus'' visus LT esancius sampunus - niekas netinka. Issiplaunu, o plaukai vis viena, nei zvilga, nei purus, o susiriebaluoja per pusdieni cry.gif  Kazkie siulai, o ne plaukai  blink.gif


PArarašyk bent keletą kokius naudojai g.gif:
Kokie tavo plaukai? Dažyti, natūralūs, ilgi trumpi, pažeisti, garbanoti, ploni ir pan g.gif:
O ar bandei šampūnus pirkti normaliose kirpyklose, kurie yra skirti prof. naudojimui?
KAs per kirpimas pas tave? Kartais jei prastas kirpimas - niekada šampūnas nepadės plaukams gerai atrodyti ax.gif

QUOTE(Karolyteee @ 2006 07 19, 12:15)
Kazin ar tikrai geresne sampunai pirkti kirpyklose uz pirktus parduotuveje?Gal kas turit pastebejimu?


Man tikrai skirtumas yra. PAstebėjimai tokie:
1. Kirpykliniai kur kas skalsesni, daug ilgiau užtenka ax.gif
2. Plaukai tikrai atrodo labiau prižiūrėti, mažiau elektrinasi.
3. Prof. šampūnus naudoju apie pusę metų, plaukai mažiau slenka palyginus su tuo kas buvo seniau.
4. Toks pojūtis, kad kirpykliniai švariau išplauna plaukus. Po paprasto jie vis tiek kažkuo tarsi sutepti lieka. Dėl to tikrai daug labiau žvilga ax.gif
Atsakyti
o mano supratimu-prof.sampunai kirpykliniai yra tik burbulas, kuri pucia beveik visos cia besilankancios mamos ir nemamos. man tinka beveik bet kokie supermarketiniai sampunai, plauna gerai. kartais panaudoju mamos sampunus is kirpyklos pirktus, dabar turi kazkoki cutrin, mano plaukai tampa panasus i gandralizdi, be balzamo ar kaukes neikisi pirstu i galva.
o i plauku pripratima prie sampuno ziuriu isvis skeptiskai, marazmai kazkokie, budas skatinti zmones tureti kuo daugiau sampu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 07 19, 14:26)
o mano supratimu-prof.sampunai kirpykliniai yra tik burbulas, kuri pucia beveik visos cia besilankancios mamos ir nemamos. man tinka beveik bet kokie supermarketiniai sampunai, plauna gerai. kartais panaudoju mamos sampunus is kirpyklos pirktus, dabar turi kazkoki cutrin, mano plaukai tampa panasus i gandralizdi, be balzamo ar kaukes neikisi pirstu i galva.
o  i plauku pripratima prie sampuno ziuriu isvis skeptiskai, marazmai kazkokie, budas skatinti zmones tureti kuo daugiau sampu g.gif



Na, nenorėčiau sutikt su šia tavo nuomone. Vien tas pats šampūnas pvz. Nivea pirkas Maximoje ir kitoje užsienio šalyje skiriasi kokybe kaip diena nuo nakties, tik kvapas sakyčiau toks pat. Su prof. priežiūros priemonėm tas pats. Na negi gali būt TIK įsitikinimas, jei ištikrųjų matai, kad plaukai visai kitokie? + Prof. priežiūros priemonių daug ilgiau užtenka, nes jos tikrai skalsesnės biggrin.gif

O kad plaukui gali netikt kažkokios linijos prof. priežiūros priemonės, aš sutinku. Tiesiog reik surast savo mirksiukas.gif

Pvz. aš turėjau ,,Kadus" šampūna ir balzamą, viskai tiko, bet kvapas... schmoll.gif Vien dėl jo, daugiau ,,Kadus" šampūnų nepirksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2006 07 19, 13:38)
Na, nenorėčiau sutikt su šia tavo nuomone. Vien tas pats šampūnas pvz. Nivea pirkas Maximoje ir kitoje užsienio šalyje skiriasi kokybe kaip diena nuo nakties, tik kvapas sakyčiau toks pat.

o gal tiesiog vanduo skiriasi musu ir uzsienio?
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 07 19, 15:26)
o mano supratimu-prof.sampunai kirpykliniai yra tik burbulas, kuri pucia beveik visos cia besilankancios mamos ir nemamos. man tinka beveik bet kokie supermarketiniai sampunai, plauna gerai. kartais panaudoju mamos sampunus is kirpyklos pirktus, dabar turi kazkoki cutrin, mano plaukai tampa panasus i gandralizdi, be balzamo ar kaukes neikisi pirstu i galva.
o  i plauku pripratima prie sampuno ziuriu isvis skeptiskai, marazmai kazkokie, budas skatinti zmones tureti kuo daugiau sampu g.gif


matai, yra taip, kad seniau ir aš sakiau, kad sh tie prof. šampūnai ir balzamai. Nors įsitikinau, kai panaudoji juos savaitę, kitą - supranti skirtumą. Nes reikai laiko, kad atsiskleistu tikrosios savybės. O dėl skalsumo tai tikrai... kokius 3 kartus ilgiau užtenka ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 07 19, 15:56)
o gal tiesiog vanduo skiriasi musu ir uzsienio?


Skiriasi patys šampūnai tikrai. Amerikoj naujojau Herbal Essences su rožėm, parsivežiau buteliuką į Lieuvą. Kai baigėsi - nusipirkau Lietuvoj, rodos tokį patį. Ale, plaukai tikrai kaip melžėjos buvo. Skirtumas tikrai didelis, net kvapas kitas buvo.
Čia tik vienas iš pvz.
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 07 19, 14:56)
o gal tiesiog vanduo skiriasi musu ir uzsienio?



Aš manau, kad ne vanduo, o ,,fufliakas" ir tiek rolleyes.gif Juk su dantų pastom irgi : pavadinimas, gamintojas toks pats - kokybė kitokia doh.gif
Atsakyti