Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(addicted @ 2006 12 18, 02:11)
Po ilgu ieskojimu pagaliau atraudau savo mylimiausia sampuna is Tigi Dumb Blond.Kuom jis man patinka,kad plaukai tampa labai svelnus ir paklusnus,net nebereikia kondicionieriaus po jo.
Jau buvau neviltyje,kad neegzistuoja geri sampunai,bet visgi paskaicius daug geru atsiliepimu apie dumb blond,pabandziau ji.


Mane ir sudominai su tuo sampunu. Ar tavo buteliukas atrodo kaip cia? http://www.mop-heads...shopscr444.html
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 12 18, 09:50)
o kokia kaina? ax.gif

Kaina apie 20 litų.
Atsakyti
Sveikos,
o as esu labai maloniai nustebinta nauju Rasos sampunu ir puskiamu kondicionieriumi su silko baltymais bigsmile.gif Nesenai parduotuveje pagalvojau, pabusiu reklamos auka ir nusipirksiu pabandyti - ir laaabai patiko thumbup.gif nusausinus isplautus plaukus, ispurskiu tuo kondicionieriumi ir isdziovnu. Tai plaukai be galo minksti, svelnus ir purus. Tik kvapas nelabai koks, bet is esmes, kuo labiau kvepia ir putoja - tuo tikriausiai daugiau chemijos ax.gif
Atsakyti
as isbandzius is tigi daug sampunu nebepamenu kokiu smile.gif tik zinau akd patiko catwalk tox brangus melynam buteli smile.gif o dar bandziau body shop su medum,tai nzn nieko blogo,nieko gero.plaukai kaip plaukai biggrin.gif dabar naudoju yves roche tai irgi panasus rezultatas,tik labai greit naudojasi...
Atsakyti
Gyriau gyriau Lakmės šampūną nuo slinkimo bet ilgiau panaudojus jis man visai nepatinka doh.gif Plaukai išplovus labai gražiai krenta ir t.t bet labai jau greit susiriebaluoja, nors mano plaukai nėr greit besiriebaluojantys.Man įdomu atsiliepimai apie selective šampūnus?Gal kas naudojo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 22 gruodžio 2006 - 16:57
kiek esu turejusi, tai geriausias pasirode Paul michel (tiksliai nepamenu kokios rusies, dar geras henna plius blondinems (dabar kosmadoj akcija, apie 10lt tik kainuoja)...
Atsakyti
QUOTE(murcielago @ 2006 12 22, 17:41)
kiek esu turejusi, tai geriausias pasirode Paul michel (tiksliai nepamenu kokios rusies, dar geras henna plius blondinems (dabar kosmadoj akcija, apie 10lt tik kainuoja)...

Prasom placiau apie Paul michel smile.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 12 10, 21:18)
gal kas nors atradote šampūną ar šiaip kokią priemonę, kuri mažintų plaukų apimtį? na aš su tokia problema, nors dauguma pastebėjau - nori didinti apimti  biggrin.gif



QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 12 11, 14:43)
u mielu noru susimazinciau ir as apimti, bet tokio sampuno dar neradau



O nebandet glotninanciu sampunu,nes man jie mazina plauku apimti(pvz is tu pigesniu loreal tuzavam buteliuke) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~FSCG~ @ 2006 12 26, 22:18)
O nebandet glotninanciu sampunu,nes man jie mazina plauku apimti(pvz is tu pigesniu loreal tuzavam buteliuke) smile.gif


bandžiau AVON, prieš pusę metų nusipirkau šampūną, glotninantį, tiesiems arba banguotiems plaukams, patiko thumbup.gif bet dabar prieš pora mėnesių nusipirkau tokį pat šampūną ir balzamą, pirmas įspūdis buvo: prekinė išvaizda pakitusi, kitokie buteliukai ir efektas kitoks, išsiplovus galvą man juos nepriglotnina, o labai pakelia unsure.gif labiau, nei tie, kai yra teke plautis su purinančiu blink.gif
Atsakyti
Bekaitaliodama šampūnus, atradau dar vieną gerą: Klorane su chininu ir B vitaminais. Patinka, kad natūralus, pirmu plovimu beveik net neputoja, plaukai lieka švelnūs. Nusipirkau ir balzamą iš tos pačios serijos, tai mano pasišiaušusius banguotus plaukus šiek tiek priguldo ir tvarkingiau atrodo, sunkesni tokie.
Atsakyti
siuo metu naudoju trevor sorbie red head sampuna ir balzama raudoniems plaukams wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2006 12 27, 13:17)
siuo metu naudoju trevor sorbie red head sampuna ir balzama raudoniems plaukams  wub.gif



O kur perki ir kokia kaina?
Atsakyti