Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

lotuliukas.gif Labas vakaras!!!man tai labai tinka ir patinka rusiski sampunai su ivairiomis zolelemis ir naturaliais priedais bei kvapais.ale jie ir nebrangus (nors juos vis tiek man perka sese),bet ju tiktai nekeisciau i koki "pantene" ar "shauma" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 12 10, 18:18)
gal kas nors atradote šampūną ar šiaip kokią priemonę, kuri mažintų plaukų apimtį? na aš su tokia problema, nors dauguma pastebėjau - nori didinti apimti  biggrin.gif

u mielu noru susimazinciau ir as apimti, bet tokio sampuno dar neradau
Atsakyti
vakar isbandziau ,johnsons baby sampuna ,nesivelianciu plauku formule. nu tai visai man patiko , nu konsistencija tai nelabai labai jau skystas, bet siaip plove neblogai , o plaukai kokie minsti buvo , ir sukavosi tai zymiai lengviau, nei naudojant kitus.ir blizgatai db galvoju gal rimtai geriau naudoti sampunus skirtus kudikiams , gal maziau plaukam kenkia g.gif
Atsakyti
Po ilgu ieskojimu pagaliau atraudau savo mylimiausia sampuna is Tigi Dumb Blond.Kuom jis man patinka,kad plaukai tampa labai svelnus ir paklusnus,net nebereikia kondicionieriaus po jo.
Jau buvau neviltyje,kad neegzistuoja geri sampunai,bet visgi paskaicius daug geru atsiliepimu apie dumb blond,pabandziau ji.
Atsakyti
Aš tai į nieką nekeisčiau Cutrin Oyster CURL ACTIVATING plaukų priežiūros linijos. Nors pagal aprašymą, tai garbanotiems plaukams skirti preparatai, bet mano lygiems plaukučiams jie taip pat labai tinka ir patinka. Tikrai pabandykit. Manau, kad nenusivilsite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2006 12 17, 17:11)
Po ilgu ieskojimu pagaliau atraudau savo mylimiausia sampuna is Tigi Dumb Blond.Kuom jis man patinka,kad plaukai tampa labai svelnus ir paklusnus,net nebereikia kondicionieriaus po jo.
Jau buvau neviltyje,kad neegzistuoja geri sampunai,bet visgi paskaicius daug geru atsiliepimu apie dumb blond,pabandziau ji.


Is tiesu po jo nereikia kondicionieriaus?As ir noreciau tokio sampuno wub.gif
Is pavadinimo sprendziu kad jis blondinem skirtas,ane?nes as tamsiaplauke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2006 12 17, 17:30)
Aš tai į nieką nekeisčiau Cutrin Oyster CURL ACTIVATING plaukų priežiūros linijos. Nors pagal aprašymą, tai garbanotiems plaukams skirti preparatai, bet mano lygiems plaukučiams jie taip pat labai tinka ir patinka. Tikrai pabandykit. Manau, kad nenusivilsite  ax.gif


gal galėtum papasakot, kuo jis tau patiko? mirksiukas.gif
Atsakyti
Na šiuo šampūnu išplauti plaukai būna švelnučiukai ir labai gražiai blizga. Na tokių sveikų plaukų išvaizdą įgauna. Ir kvapas tikrai malonus labai. Yra ir kondicionierius toje serijoje ir balzamas, kurio nereikia nuplauti. Jo buteliukas su dozatoriumi, tai užtenka poros paspaudimų pusilgiems plaukams. Nesivelia jie, nesielektrina. Žodžiu, aš tikrai patenkinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2006 12 17, 23:22)
Na šiuo šampūnu išplauti plaukai būna švelnučiukai ir labai gražiai blizga. Na tokių sveikų plaukų išvaizdą įgauna. Ir kvapas tikrai malonus labai. Yra ir kondicionierius toje serijoje ir balzamas, kurio nereikia nuplauti. Jo buteliukas su dozatoriumi, tai užtenka poros paspaudimų pusilgiems plaukams. Nesivelia jie, nesielektrina. Žodžiu, aš tikrai patenkinta  ax.gif
o kokia kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 12 17, 18:21)
Is tiesu po jo nereikia kondicionieriaus?As ir noreciau tokio sampuno wub.gif
Is pavadinimo sprendziu kad jis blondinem skirtas,ane?nes as tamsiaplauke doh.gif

Is tiesu man nebereikia kondicionieriaus.Va tokio ir ieskojau metu metus.Nes dazniausiai po sampunu isplauti plaukai,kaip plastikiniai,siurkstus.

O jis tinka visu tipu plaukams ir aisku spalvu.Tigi sugalvoja juokingus pavadinimus savo priemonems.Taigi galetum ir tu naudoti.Sis sampunas skirtas dazytiems ar chemiskai paveiktiems plaukams,plaukus smarkiai drekina
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2006 12 18, 13:34)
Is tiesu man nebereikia kondicionieriaus.Va tokio ir ieskojau metu metus.Nes dazniausiai po sampunu isplauti plaukai,kaip plastikiniai,siurkstus.

O jis tinka visu tipu plaukams ir aisku spalvu.Tigi sugalvoja juokingus pavadinimus savo priemonems.Taigi galetum ir tu naudoti.Sis sampunas skirtas dazytiems ar chemiskai paveiktiems plaukams,plaukus smarkiai drekina


Aciu uz issamu atsakyma 4u.gif Atrodo sampunas kaip tik man thumbup.gif
Atsakyti
As Cutrin priemoniu plaukam niekur nerandu, visur tik plauku kondicionieriai uzsilike stovi, nei vieno sampuno doh.gif
Atsakyti