Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

Vel radau "pati nuostabiausia" sampuna smile.gif Mano plaukai ploni, linke siaustis ir veltis, prie saknu greitai pasiriebaluoja. O sampunas labai svelnus, tinka kasdieniam naudojimui, man patinka, kaip veikia mano plaukus. Kleraderm Frequent use.
Atsakyti
Dabar naudoju Les Karites sampuna riebios saknys ir sausi galiukai, visai nieko, plaukams patinka ir kvapas wub.gif ir dar kartais Tindi, raudonas buteliukas, tai irgi gerai plauna ir kvepia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 12 05, 11:16)
Dabar naudoju Les Karites sampuna riebios saknys ir sausi galiukai, visai nieko, plaukams patinka ir kvapas  wub.gif  ir dar kartais Tindi, raudonas buteliukas, tai irgi gerai plauna ir kvepia  thumbup.gif

o, labai knieti isnabdyt ta les karites ax.gif
papasakok, koks jo poveikis smile.gif ar jauti "svariu plauku" efekta? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 12 05, 16:11)
o, labai knieti isnabdyt ta les karites ax.gif
papasakok, koks jo poveikis smile.gif  ar jauti "svariu plauku" efekta? biggrin.gif



Aha bigsmile.gif tik jis tokios idomios konsistencijos, na kaip purvinas, spalva tokia i ruduma g.gif na man tai labai patinka jo kvapas wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 12 05, 10:16)
Dabar naudoju Les Karites sampuna riebios saknys ir sausi galiukai, visai nieko, plaukams patinka ir kvapas  wub.gif  ir dar kartais Tindi, raudonas buteliukas, tai irgi gerai plauna ir kvepia  thumbup.gif


As taip pat isigijau si sampuna bigsmile.gif Na kelis kartus ploviau tai toks visai geras, plaukai tokie ''lengvi'' pasidare. Tikiuosi ir toliau taip bus smile.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju keranove sampuna ir balzama tai man jis tinka ir patinka
http://www.eugeneper...v...&letitre=43
Atsakyti
Siuo metu neatsidziaugiu naujos pakuotes Pantene Intensive Regeneration jei nemeluoju smile.gif. Plaukai labai blizga thumbup.gif
Atsakyti
gal kas galetumete pasiulyti koki ypatingai drekinanti sampuna? cia kazkas minejo Inecto, Les carites priemones???
Atsakyti
As naudoju Botea plauku prieziuros linija. Esu begalo ja patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 12 05, 11:16)
Dabar naudoju Les Karites sampuna riebios saknys ir sausi galiukai, visai nieko, plaukams patinka ir kvapas  wub.gif  ir dar kartais Tindi, raudonas buteliukas, tai irgi gerai plauna ir kvepia  thumbup.gif



o nesausina jis galiukų? rolleyes.gif
esu turejus kazkokį tokio tipo plaukams (riebios šaknys, sausi galiukai), tei sausino galiukus labai... g.gif
Atsakyti
gal kas nors atradote šampūną ar šiaip kokią priemonę, kuri mažintų plaukų apimtį? na aš su tokia problema, nors dauguma pastebėjau - nori didinti apimti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2006 12 09, 14:37)
o nesausina jis galiukų? rolleyes.gif
esu turejus kazkokį tokio tipo plaukams (riebios šaknys, sausi galiukai), tei sausino galiukus labai... g.gif



Tikrai nesausina mirksiukas.gif
Atsakyti