Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(linuzielia @ 2006 12 03, 01:14)
o kaip idomu , o kodel butent juos? mano galvos oda labai niezti ir pleiskanoja? gal padetu? aplamai ka sake gydytoja apie juos gero?
sebamed tai zinau ,kad tos firmos kremai ir muilas labai geras , o apie sampunus nelabai ka girdejau.buciau labai dekinga jei ka nors papasakotumete.apie abu


Jei niežti galvą ir tokia kaip sudirgusi, gali pabandyt Cutrin BIO+ serijos ką nors. Man labai nuramino galvytę ir sutvarkė plaukų slinkimą. Aišku kaina virš 20 Lt, tačiau labai skalsiai naudojasi.
Papildyta:
QUOTE(krikstole @ 2006 12 02, 21:35)
sveikutes, mergaitės,
noriu jūsų paklaust gal žinot kokių  šampūnų, kurie pilknina?suteikia pilkšvą atspalvį naudojant šampūną ir balzama?  mirksiukas.gif


Kiekviena rimtesnė save gerbiasnti firma turi spec plaukų priežiūros priemones blondiniškiems plaukams. Ten pilko pigmento laaabai mažai, tačiau naudojant dingsta geltonumas. Kad ir mano mama visiškai blondiniška neseniai naudojo Pantene seriją šampūną, balzamą ir kaukę, tai jos šviesūs plaukai buvo labai gražios spalvytės, geltonumo nesimatė.
Yra ir geresnių firmų tik kad mano mamos nuomonė tokia: ji visada nešioja trumpai kirptus plaukus ir jai nereikia labai puoselėti jų, nes vistiek greit nukerpa. Taigi neperka labai brangių.
Atsakyti
QUOTE(maja~ @ 2006 12 02, 23:27)
nusipirkau sampuna ir balzama is Nexus "phyto organic" linijos. sampunas purinantis, o balzamas atstatantis plaukus. efektas  thumbup.gif  : plaukai purus, minksti, zvilgantys  bigsmile.gif


o kokia kaina ir kur pirkai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2006 12 03, 17:26)
o kokia kaina ir kur pirkai? 4u.gif


sampuno kaina 30Lt, o balzamo- 32Lt, pirkau is savo kirpejos "Miesto kirpykloje"
Atsakyti
Labučiukas visom. mirksiukas.gif Prisiskaičiau čia visokių atsiliepimų apie visokius šampūnus, balzamus, kaukes ir t.tTik va kaip dabar išsirinkt iš tos gausybės. mastau.gif Manau plaukai štai tokie:jų labai daug, jie pučiasi, šiek tiek banguojasi. verysad.gif Šiaip tai nėra labai linkę riebaluotis ir nėra labai sausi tik va galiukai po gimdymo labai išsausėjo.Kirpėja pasiūlė BLACK CRISTALLI LIQUIDI semi di lino.Jo dar nebandžiau.Kaip tik šiandien išbandysiu. ax.gif O dėl šampūnų tai niekad nesu naudojusi profesionalių linijų priemonių,taip pat ir kirpyklinių.Šiaip visą laiką naudoju GARNIER FRUCTIS ŠAMPĄ KONDICIONIERIŲ IR KAUKĘ.Nu ir atrodo kad neblogai tinka bet va norėčiau išbandyt ką nors ir geresnio.Tik va nežinau kaip išsirinkt. blush2.gif Kaip ir visos noriu glotnių, švelnių,blizgančių, gražiai krentančių plaukiukų. rolleyes.gif
Oi kiek daug aš čia prirašiau. lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2006 12 03, 21:23)
Labučiukas visom. mirksiukas.gif Prisiskaičiau čia visokių atsiliepimų apie visokius šampūnus, balzamus, kaukes ir t.tTik va kaip dabar išsirinkt iš tos gausybės. mastau.gif Manau plaukai štai tokie:jų labai daug, jie pučiasi, šiek tiek banguojasi. verysad.gif Šiaip tai nėra labai linkę riebaluotis ir nėra labai sausi tik va galiukai po gimdymo labai išsausėjo.Kirpėja pasiūlė BLACK CRISTALLI LIQUIDI semi di lino.Jo dar nebandžiau.Kaip tik šiandien išbandysiu. ax.gif O dėl šampūnų tai niekad nesu naudojusi profesionalių linijų priemonių,taip pat ir kirpyklinių.Šiaip visą laiką naudoju GARNIER FRUCTIS ŠAMPĄ KONDICIONIERIŲ IR KAUKĘ.Nu ir atrodo kad neblogai tinka bet va norėčiau išbandyt ką nors ir geresnio.Tik va nežinau kaip išsirinkt. blush2.gif Kaip ir visos noriu glotnių, švelnių,blizgančių, gražiai krentančių plaukiukų. rolleyes.gif
Oi kiek daug aš čia prirašiau. lotuliukas.gif  blush2.gif

Nu va ir mano plaukai panasios strukturos, tai ko tik nesu bandziusi, ir pigius ir brangius sampunus, o plaukai kaip buvo tokie taip ir liko, ir kaip sake mano kirpeja nieko cia nepakeisi, tokia jau gamtos dovana.Tai siuo metu aplamai apsistojau ant lietuvisko BIOK alaus sampuno ir tokio pat balzamo, esu net labai patenkinta ir ypac dabar, nes pastebejau, kad saltu metu laiku plaukai nuo ju nesielektrina, kaip budavo nuo importiniu priemoniu doh.gif Dar be galo patikdavo Karites firmos sviestmedzio sviesto kauke plaukams, plaukai po jos likdavo labiau krintantys , nebesipusdavo taip baisiai. Sekmes renkantis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gandi @ 2006 12 03, 21:47)
Nu va ir mano plaukai panasios strukturos, tai ko tik nesu bandziusi, ir pigius ir brangius sampunus, o plaukai kaip buvo tokie taip ir liko, ir kaip sake mano kirpeja nieko cia nepakeisi, tokia jau gamtos dovana.Tai siuo metu aplamai apsistojau ant lietuvisko BIOK alaus sampuno ir tokio pat balzamo, esu net labai patenkinta ir ypac dabar, nes pastebejau, kad saltu metu laiku plaukai nuo ju nesielektrina, kaip budavo nuo importiniu priemoniu  doh.gif Dar be galo patikdavo Karites firmos sviestmedzio sviesto kauke plaukams, plaukai po jos likdavo labiau krintantys , nebesipusdavo taip baisiai. Sekmes renkantis  drinks_cheers.gif

Kokios kainos šių šampūnų ir balzamų bei kaukių ir kur juos rasti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2006 12 04, 00:42)
Kokios kainos šių šampūnų ir balzamų bei kaukių ir kur juos rasti. ax.gif

BIOK sampunai ir kaukes parduodami Norfos ir kituose prekybos centruose, kainuoja iki 5 lt. O ta Karites kauke tai brangesne-apie 15 lt.Kai kuriuose miestuose ju gaudavau IKI centruose arba kosmetikos parduotuvese, galima buvo rasti ir Euro vaistinej, bet mano mieste kazkodel dabar si serija prapuolusi. Tai vieninteliai produktai kurie tiko musu tipo plaukams. As aplamai kazkodel isitikinus, kad ne tiek sampunai turi reiksmes( juk jie tik plauna), o balzamai ar kondicionieriai, bet geresniu kol kas sau nerandu, jau atsibodo pinigus metyti i bala.
Atsakyti
Na jei kainos iki 5 lt tai reik manyt kad ten viena chemija. blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2006 12 04, 13:47)
Na jei kainos iki 5 lt tai reik manyt kad ten viena chemija. blink.gif  g.gif


Paimk produktą, atsisuk nugarėlę ir paskaityk ingredientų sąrašą. Dar gali paimti kitą produktą ir palyginti: ko pas ką daugiau ar mažiau mirksiukas.gif Aš tai šampūnus vertinu paprastai:
- jeigu ingredientų sąrašas labai trumpas, tai visiškas š.... (tik vanduo, druskos ir plaunamos medžiagos bei kvapas)
- jeigu rašo, kad yra su ekstraktais, tai tas ekstraktas turi būti paminėtas ne paskutinėje vietoje, kitaip ten jo tik dėl vaizdo....
- sudėtyje pageidautinas, beveik privalomas D-Pantenolis ar Betainas arba kt. medžiagos, kurios minština, švelnina ir drėkina

Pvz. imam Margarita alaus šampūną ir nagrinėjam:
Plaunamoji medžiaga - Sodium Laureth Sulfate (kaip ir daugumoje visų šampūnų: importinių ir vietinių). Aštuntoje vietoje iš 18 pozicijų - Faex (Yeast) Extract, vadinasi, alaus mielių ekstrakto yra įdėta normaliai. Taip pat randu ir Betaine - geresnis kondicionavimo efektas.
Kaina parduotuvėse apie 4,50 - 5,00 lt. Pakuotė paprasta, reklamos mažai - tokia ir kaina ax.gif

Kitas pvz.: Rasa dažytų plaukų šampūnas su šilko baltymais:
Plaunamoji medžiaga ta pati. Ingredientų sąrašas ilgesnis - net 23 pozicijos! Sąrašo viršuje randu Betaine (dar daugiau drėkinimo), o gale dar papildomai ir Panthenol. Pirmame dešimtuke ir Hydrolized Silk - vadinasi, nepameluota ant fasado. Beje, konservantai paminėti pačiame sąrašo gale - taigi, jų kiekis yra pats mažiausias.
Kaina apie 7,00 lt - brangiau, nes sudėtyje visko daugiau ir pakuotė (mano manymu) gražesnė.

Sėkmės skaitant produktų nugarėles drinks_cheers.gif
Atsakyti
kas geriau: vo5 ar dove?? g.gif biggrin.gif
reikia, kad papurintu plaukus ir jie butu minkstuciai, svarus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 12 04, 16:22)
kas geriau: vo5 ar dove?? g.gif  biggrin.gif
reikia, kad papurintu plaukus ir jie butu minkstuciai, svarus wub.gif


Geriau Cistaja linija
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2006 12 04, 15:51)
Paimk produktą, atsisuk nugarėlę ir paskaityk ingredientų sąrašą. Dar gali paimti kitą produktą ir palyginti: ko pas ką daugiau ar mažiau mirksiukas.gif Aš tai šampūnus vertinu paprastai:
- jeigu ingredientų sąrašas labai trumpas, tai visiškas š.... (tik vanduo, druskos ir plaunamos medžiagos bei kvapas)
- jeigu rašo, kad yra su ekstraktais, tai tas ekstraktas turi būti paminėtas ne paskutinėje vietoje, kitaip ten jo tik dėl vaizdo....
- sudėtyje pageidautinas, beveik privalomas D-Pantenolis ar Betainas arba kt. medžiagos, kurios minština, švelnina ir drėkina

Pvz. imam Margarita alaus šampūną ir nagrinėjam:
Plaunamoji medžiaga - Sodium Laureth Sulfate (kaip ir daugumoje visų šampūnų: importinių ir vietinių). Aštuntoje vietoje iš 18 pozicijų - Faex (Yeast) Extract, vadinasi, alaus mielių ekstrakto yra įdėta normaliai. Taip pat randu ir Betaine - geresnis kondicionavimo efektas.
Kaina parduotuvėse apie 4,50 - 5,00 lt. Pakuotė paprasta, reklamos mažai - tokia ir kaina ax.gif

Kitas pvz.: Rasa dažytų plaukų šampūnas su šilko baltymais:
Plaunamoji medžiaga ta pati. Ingredientų sąrašas ilgesnis - net 23 pozicijos! Sąrašo viršuje randu Betaine (dar daugiau drėkinimo), o gale dar papildomai ir Panthenol. Pirmame dešimtuke ir Hydrolized Silk - vadinasi, nepameluota ant fasado. Beje, konservantai paminėti pačiame sąrašo gale - taigi, jų kiekis yra pats mažiausias.
Kaina apie 7,00 lt - brangiau, nes sudėtyje visko daugiau ir pakuotė (mano manymu) gražesnė.

Sėkmės skaitant produktų nugarėles drinks_cheers.gif

Na ačiū tau labai už išsamų atsakymą-patarimą. mirksiukas.gif
Atsakyti