Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

O man Lakmės šampūnas nuo slinkimo nerealus thumbup.gif Plaukai švelnūs net balzamo nenaudojant, labai gražiai krenta garbanos.
Atsakyti
Lakmės nuo slinkimo tai man nelabai plaukučiams patiko, labai balzamo po to prašydavosi, o tas, kur sausiems, tai superinis buvo, suminkštindavo plaukus.

O dabar nusipirkau Jadzkos pareklamuotą Cutrin Bio+, ir serumą prigriebiau plinkančioms galvoms, tai žiūrėsim, kaip patiks.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 11 27, 14:19)
Lakmės nuo slinkimo tai man nelabai plaukučiams patiko, labai balzamo po to prašydavosi, o tas, kur sausiems, tai superinis buvo, suminkštindavo plaukus.

O dabar nusipirkau Jadzkos pareklamuotą Cutrin Bio+, ir serumą prigriebiau plinkančioms galvoms, tai žiūrėsim, kaip patiks.


O man jis ideliai tinka bigsmile.gif
Lauksiu atsiliepimų apie pirkinį nes rinkaus tarp jo ir Lakmės.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 11 27, 13:36)
O man jis ideliai tinka  bigsmile.gif
Lauksiu atsiliepimų apie pirkinį nes rinkaus tarp jo ir Lakmės.


Nu va, šįryt išsiploviau pirmą kartą, tai patiko: skalsus, nedaug jo reikia, kvapas švelnus, gerai išplauna, ir plaukai liko purūs. Išsitepiau tuo serumu, tai dar galva šalo kokį pusvalandį biggrin.gif . Gaila, nėra prie šito šampūno jokio balzamo, tai apsipurškiau nenuplaunamu Bonacure.
Atsakyti
sveikutes,

turiu maza problemele, siuo met naudoju nivea sampuna (sh paskutinis), bet ieskau tokio, kuris padarytu plaukus puresnius, nes manuju saknys riebios, praejus valandai po plovimo jau sukrenta viskas ir praranda forma, susiraito bet kaip... doh.gif

ka galetumes pasiulyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 11 29, 16:26)
sveikutes,

turiu maza problemele, siuo met naudoju nivea sampuna (sh paskutinis), bet ieskau tokio, kuris padarytu plaukus puresnius, nes manuju saknys riebios, praejus valandai po plovimo jau sukrenta viskas ir praranda forma, susiraito bet kaip... doh.gif 

ka galetumes pasiulyti? 4u.gif

Dermatologe parekomendavo sebamed vaikiska arba eucerin'a mirksiukas.gif
Atsakyti
daugiau jokiu variantu? rolleyes.gif

nezinojau, kad eucerin ir sampunus gamina....kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 11 30, 17:28)
daugiau jokiu variantu? rolleyes.gif

nezinojau, kad eucerin ir sampunus gamina....kokia kaina?

sampunai apie 20 Lt gal su virsum, tiksliai nzn blush2.gif Dar Ducray labai neblogas, bet nevisur jo yra...Ducray labai svelnus, subtilaus kvapo, gerai isplauna, ir plaukai labai minkstuciai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2006 11 02, 12:53)
Gal girdejo ar naudojot nauja LOrial Profesional sampuna Lumino color..skirtas sruogelem dazytiems plaukams..kirpeja rekomendavo..gal bandė kuri mamytė 4u.gif



turiu šios serijos kaukę - tai patiko taip pat kaip ir vitamino color bigsmile.gif

man tai pačios nerealiausios priemonės plaukams rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes, mergaitės,
noriu jūsų paklaust gal žinot kokių šampūnų, kurie pilknina?suteikia pilkšvą atspalvį naudojant šampūną ir balzama? mirksiukas.gif
Atsakyti
nusipirkau sampuna ir balzama is Nexus "phyto organic" linijos. sampunas purinantis, o balzamas atstatantis plaukus. efektas thumbup.gif : plaukai purus, minksti, zvilgantys bigsmile.gif

QUOTE(krikstole @ 2006 12 02, 22:35)
sveikutes, mergaitės,
noriu jūsų paklaust gal žinot kokių  šampūnų, kurie pilknina?suteikia pilkšvą atspalvį naudojant šampūną ir balzama?  mirksiukas.gif



laaaabai gerai plaukus pilkina Londa dazomasis sampunas (profesionalus atrodo), tik jeigu plaukai sviesus, del tamsiu nezinau. taip smagiai nusipilkinau, kad vos ne zliumbdama pas savo kirpeja vaziavau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maja~: 02 gruodžio 2006 - 22:29
o as cia norejau paklausti, kaip geriau naudoti sampuna ir balzama? ta prasme reiktu tos pacios serijos? ar galima maisyti? ar sumaisius jau tokio efekto nesigauna?
Papildyta:
QUOTE(begike @ 2006 11 29, 19:20)
Dermatologe parekomendavo sebamed vaikiska arba eucerin'a mirksiukas.gif


o kaip idomu , o kodel butent juos? mano galvos oda labai niezti ir pleiskanoja? gal padetu? aplamai ka sake gydytoja apie juos gero?
sebamed tai zinau ,kad tos firmos kremai ir muilas labai geras , o apie sampunus nelabai ka girdejau.buciau labai dekinga jei ka nors papasakotumete.apie abu
Atsakyti