Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(Wonderland @ 2006 11 24, 11:30)
As butent ta balzama Citre Shine naudojau ir jau baigiau. Na, ka galiu pasakyti - plaukus tai drekina ir svelnina, bet kad del banguotumo, tai nelabai jautesi. Kaip bebutu, tiesinant su znyplem toks padrekinimas nera blogai smile.gif


eilinis reklaminis triukas. Prirašo, kad tik pirktų moteriškės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2006 11 24, 13:29)
eilinis reklaminis triukas. Prirašo, kad tik pirktų moteriškės  tongue.gif



nu geras bigsmile.gif
Atsakyti
MilkShake šampūnas ir balzamas - thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir kvapas nuostabus ir plaukai atrodo thumbup.gif
Atsakyti

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktuteee @ 2006 11 23, 18:20)
O gal kas bande "Kerastese" ir "Tigi" priemones? Kurias verciau pirkti ( as noriu, kadplaukai lengvai issisukuotu, graziai kristu, blizgetu...)?  g.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 25 lapkričio 2006 - 00:31
QUOTE(Simulcika @ 2006 11 25, 00:49)
MilkShake šampūnas ir balzamas -  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir kvapas nuostabus ir plaukai atrodo  thumbup.gif


Aha,tik Vilniuj nerandu ju niekur pirkti verysad.gif
Atsakyti
Manela,kiek prisimenu Tu pirkai careline sampuna.Kokie atsiliepimai po ilgesnio naudojimo?Kaip tik galvoju ji pirkti... ax.gif O gal kokiu geresniu uz careline naudojai?
Atsakyti
si savaitgali padariau atradima ,visalaika plaudavau savo plaukus su Kadus sampunu , o sia savaite kazkaip sugalvojau ir pasiemiau draugo sampuna VO5atrodo uz 6litus pirkta ,drekinati , nu tai kaip mane nustebino jisai daug daugiau drekino negu mano kadus ir plaukai kaip blizga ,ir toks tirstas ,matosi neskiestas. (aisku kadus tirstesnis,bet sitas nedaug nusileidzia).tai db galvoju kam man metyti didelius pingus ant profesionalios kosmetikos,jei kazkoks eilinis sampunas uz vos keleta litu daug geriau viska padaro.Tai kur cia logika db? g.gif
as jau buvau isitikinus kad tik profesionalia galima naudoti ,nes paprasti skeisti ir juose s.. primaisyta, bet tai db taip ir pasimeciau blink.gif
nu aisku lorealio ir fructis sampuno vis tiek nepirkciau, nes negaliu sustaiki su tuom kad sampunas per pirstus bega, tai aiskiai matosi kad skiestas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuzielia: 26 lapkričio 2006 - 22:27
QUOTE(linuzielia @ 2006 11 26, 22:22)
si savaitgali padariau atradima ,visalaika plaudavau savo plaukus su Kadus sampunu , o sia savaite kazkaip sugalvojau ir pasiemiau draugo sampuna VO5atrodo uz 6litus pirkta ,drekinati , nu tai kaip mane nustebino jisai daug daugiau drekino negu mano kadus ir plaukai kaip blizga ,ir toks tirstas ,matosi neskiestas. (aisku kadus tirstesnis,bet sitas nedaug nusileidzia).tai db galvoju kam man metyti didelius pingus ant profesionalios kosmetikos,jei kazkoks eilinis sampunas uz vos keleta litu daug geriau viska padaro.Tai kur cia logika db?  g.gif
as jau buvau isitikinus kad tik profesionalia galima naudoti ,nes paprasti skeisti ir juose s.. primaisyta, bet tai db taip ir pasimeciau  blink.gif
nu aisku lorealio ir fructis sampuno vis tiek nepirkciau, nes negaliu sustaiki su tuom kad sampunas per pirstus bega, tai aiskiai matosi kad skiestas.



abejoju kad čia pigaus šampūno nuopelnas
pakeitei šampūną ir labiau išryškėjo tavo pastangos puoselėjant plaukus ir naudojant kokybišką kosmetiką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2006 11 26, 22:22)
si savaitgali padariau atradima ,visalaika plaudavau savo plaukus su Kadus sampunu , o sia savaite kazkaip sugalvojau ir pasiemiau draugo sampuna VO5atrodo uz 6litus pirkta ,drekinati , nu tai kaip mane nustebino jisai daug daugiau drekino negu mano kadus ir plaukai kaip blizga ,ir toks tirstas ,matosi neskiestas. (aisku kadus tirstesnis,bet sitas nedaug nusileidzia).tai db galvoju kam man metyti didelius pingus ant profesionalios kosmetikos,jei kazkoks eilinis sampunas uz vos keleta litu daug geriau viska padaro.Tai kur cia logika db?  g.gif
as jau buvau isitikinus kad tik profesionalia galima naudoti ,nes paprasti skeisti ir juose s.. primaisyta, bet tai db taip ir pasimeciau  blink.gif
nu aisku lorealio ir fructis sampuno vis tiek nepirkciau, nes negaliu sustaiki su tuom kad sampunas per pirstus bega, tai aiskiai matosi kad skiestas.

O tu ta pigiena ilgiau panaudok, idomu ar ir tada tokie geri atsiliepimai bus? cool.gif
Atsakyti
na tik nereikia cia labai peikt, as kazkada naudojau VO5 sampunus ir balzamus - tikrai neblogi buvo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2006 11 25, 17:33)
Manela,kiek prisimenu Tu pirkai careline sampuna.Kokie atsiliepimai po ilgesnio naudojimo?Kaip tik galvoju ji pirkti... ax.gif O gal kokiu geresniu uz careline naudojai?


Vis dar geri,as carelino jau atra tubika turiu,praeita ziema irgi ji naudojau.Tik dabar pakaitom su Cistaja linija ir Vitamino color situs tris ir keiciu kasdien su kitu plaunuosi.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2006 11 26, 23:10)
na tik nereikia cia  labai peikt, as kazkada naudojau VO5 sampunus ir balzamus - tikrai neblogi buvo  drinks_cheers.gif


Na jei kalbėt apie "kažkada", tai ir aš kasas plaudavau su kažkokiu universaliu šampūnu visai šeimai, visų tipų plaukams, kur talpa 1 litras, o kaina nedidukė biggrin.gif . Kol plaukai ir taip sveiki buvo, tai ir ta pigiena buvo gerai.
Atsakyti