Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

nemanau kad avono sampunai gali kazkuo padeti plaukams (tai tik mano asmenine nuomone) mano nuomone patys patys geriausi sampunai balzamai ir t.t yra kerastase firmos, tai profesionali linija, kuri visa demesi sutelkia i plaukus. as pusantru metu dirbau su sia kosmetika ir mano klientes labai dziaugdavosi, ir pati esu begale produktu isbandzius ir nenusivyliau. aisku tai brangi kosmetika, bet uz kokybe ir mokam... thumbup.gif
Atsakyti
aš turėjau gal 3 rūšių Kerastase
tai plaukai greitai pripranta g.gif
super efektas buvo tik po pirmo plovimo - visi klausinėjo, ką pasidariau su plaukais, kad taip nuostabiai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Bajm,2006 11 21, 19:14]
melana nesimato, kas per šampūnas?
[/quote]


[quote=vene,2006 11 22, 14:01]
[quote=melana,2006 11 21, 17:55]
Vakar nusipirkau šampūną ax.gif

[img]http://s105.photobucket.com/albums/m203/sakalasmakalas/th_untitled-2.jpg

Kas per šampūnas, kuo jis tau patiko? mirksiukas.gif
[/quote]

čia geriau matos

user posted image

Perskaičiau instrukcija parašyta, kad tai šampūnas pažeistiems plaukams (nors mano plaukai neprobleminiai, get aš juos dažau) su vitaminais A, E ir proteinais bei medumi. Blizgina ir suteikia plaukam švelnumo. Beje labai kvepia ir labai lengvai plaukai išsišukuoja.
Žodžiu mano plaukam idealiai atitiko biggrin.gif
Atsakyti
melana, ačiū, jau mačiau kitoj temoj smile.gif
trūksta tik kainos ir informacijos, ar tinka kasdieniam plovimui?
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 11 23, 12:28)
melana, ačiū, jau mačiau kitoj temoj smile.gif
trūksta tik kainos ir informacijos, ar tinka kasdieniam plovimui?


Kaina 49Lt
Kasdieniniam naudojimui tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas bande "Kerastese" ir "Tigi" priemones? Kurias verciau pirkti ( as noriu, kadplaukai lengvai issisukuotu, graziai kristu, blizgetu...)? g.gif
Atsakyti

Merginos, esu nusiziurejusi TIGI Bead head sampuna Control Freak. Gal kas esate bandziusios? Jis turetu padeti kariauti su banguotais plaukais... g.gif

Atsakyti
QUOTE(Wonderland @ 2006 11 23, 16:58)
Merginos, esu nusiziurejusi TIGI Bead head sampuna Control Freak. Gal kas esate bandziusios? Jis turetu padeti kariauti su banguotais plaukais... g.gif


yra šampūnų lyginančių plaukus kaina apie 140Lt blink.gif

Bet aš vakar nusipirkau citre shine balzamą, kuris lygina plaukus ir suteikia jiems blizgesio. Šiandien išbandžiau tai nežinau ar čia fenas daugiau lygina plaukus ar tas balzamas g.gif
Atsakyti
Mano plaukai nera nei tiesus, nei garbanoti, bet sukasi, puciasi. Tai gal kas man parekomenduos sampuna, kuris siek tiek veiktu plaukus, kad jie pradetu garbanetis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2006 11 23, 17:30)
yra šampūnų lyginančių plaukus kaina apie 140Lt  blink.gif

Bet aš vakar nusipirkau citre shine balzamą, kuris lygina plaukus ir suteikia jiems blizgesio. Šiandien išbandžiau tai nežinau ar čia fenas daugiau lygina plaukus ar tas balzamas  g.gif

Turejau si balzama - patiko thumbup.gif Del tiesinimo - didelio efekto nesitikek, bet man patiko tai, kad jis glotnino plauka.
Atsakyti
noreciau tokios priemones, arba bent panasios, kad plauka tiesintu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2006 11 23, 18:30)
yra šampūnų lyginančių plaukus kaina apie 140Lt  blink.gif

Bet aš vakar nusipirkau citre shine balzamą, kuris lygina plaukus ir suteikia jiems blizgesio. Šiandien išbandžiau tai nežinau ar čia fenas daugiau lygina plaukus ar tas balzamas  g.gif


As butent ta balzama Citre Shine naudojau ir jau baigiau. Na, ka galiu pasakyti - plaukus tai drekina ir svelnina, bet kad del banguotumo, tai nelabai jautesi. Kaip bebutu, tiesinant su znyplem toks padrekinimas nera blogai smile.gif
Atsakyti