Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(begike @ 2006 11 18, 00:05)
Gal kas naudojot Home institut sampuna su kvieciais(ar avizom ten)? g.gif



turejau tamsiems plaukams, tai nelabai patiko, nes buvo labai skystas, blogai putavo ir greitai susinaudojo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 11 17, 20:05)
Gal kas naudojot Home institut sampuna su kvieciais(ar avizom ten)? g.gif

turejau su avizom, labai neblogas. Gana svelnus , tinka kasdieniam plovimui, ypac jei plaukai silpnesni. Mano anytai labai tiko ir patiko - pas mane pabande, vid dar ta pati perka maciau - pas ja galvos oda jautri - kiti sampunai grauzia, erzina - tuo tarpu sitas - nea.

Kad nelabai putoja - tai nieko blogo, tas putojimas gausus - nebutinai girtinas dalykas.
Atsakyti
dabar naudoju dar viena papigiaina sampuna-avon su imbieru is naturals. ir suprask tu man kodel plaukai megsta vienus ir nemegsta kitu g.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 11 17, 22:05)
Gal kas naudojot Home institut sampuna su kvieciais(ar avizom ten)? g.gif


Turėjau tokį - vaikų kasas skalbdavom, labai patiko, nes švelnus. Patiko ir toks pats kondicionierius.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 11 18, 00:05)
Gal kas naudojot Home institut sampuna su kvieciais(ar avizom ten)? g.gif
as turejau su kvieciais,tai po jo plaukai buvo,kaip stagarai doh.gif
Atsakyti
na mano plaukam lyg ir nieko, tik labai rankas issausina, ne kaip kiti g.gif
Atsakyti
o man patinka visa AVON linija skirta pazeistiem plaukam (sampunas, balzamas, kauke,pienelis), ko gero ju deka mano plaukai atsigauna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 11 20, 09:50)
as turejau su kvieciais,tai po jo plaukai buvo,kaip stagarai  doh.gif



neseniai nusipirkau si sampuna su avizu pieneliu, isbandziau ir dar vis negaliu patiketi, kad jis toks geras mano plaukams g.gif plaukai svelnus, minkstuciai tokie net balzamo nereikia (nors is iprocio as ji visvien naudoju biggrin.gif )
Atsakyti
O apie naują Rasos balzamą ir šampūną taip niekas ir neparašė verysad.gif Negi niekas taip ir neišbandė g.gif

Gaila...
Atsakyti
Vakar nusipirkau šampūną ax.gif

user posted image

šiandien išbandžiau thumbup.gif
kvepia iki šiol plaukai niam niam ir taip patiko jis mano plaukučiam bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(missxxx @ 2006 11 21, 10:37)
O apie naują Rasos balzamą ir šampūną taip niekas ir neparašė verysad.gif Negi niekas taip ir neišbandė g.gif

Gaila...


Kažkada turėjau Rasos su alum balzamą. Visai nieko gero schmoll.gif . Išmečiau ir tos produkcijos daugiau neperku
Atsakyti
melana nesimato, kas per šampūnas?
Atsakyti
[quote=melana,2006 11 21, 17:55]
Vakar nusipirkau šampūną ax.gif

[img]http://s105.photobucket.com/albums/m203/sakalasmakalas/th_untitled-2.jpg

Kas per šampūnas, kuo jis tau patiko? mirksiukas.gif
Atsakyti