Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

[QUOTEO gal kas nors gali ką nors pasakyt apie Carin produkciją plaukų priežiūrai? Kainos labai patrauklios, ale įdomu kaip poveikis

Atrodo taip:
]
As pati neseniai bandziau butent sita kur paveikslelyje..balzama ir sampuna, sausiems plaukams..na ka galiu pasakyti atidaviau mamai..man tai visiskai netiko..o jai patinka..taip kad neisbandysi nesuzinosi doh.gif
Atsakyti
As pabandziau Glis Kur (jei taip rasosi) sampuna balzama ir purskaliuka toky zinokit labai patiko! plaukai tokie svelnus tapo!! rekomenduoju, as pirkau su silku liux wink.gif
Atsakyti
Bandžiau ,,Margaritos" alaus šampūną ir kondicionierių.... blogesnio nesu turėjusi: plaukai kaip šiaudai, o ir skalsumu nepasižymi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustik @ 2006 07 10, 12:25)
As pabandziau Glis Kur (jei taip rasosi) sampuna balzama ir purskaliuka toky zinokit labai patiko! plaukai tokie svelnus tapo!! rekomenduoju, as pirkau su silku liux wink.gif

Kažkaip man Gliss Kur nelabai ax.gif Plaukai tokie nupezę pasidaro, tyso ir viskas. Per daug man juos suploja doh.gif:

QUOTE(Burtininke @ 2006 07 10, 13:27)
Bandžiau ,,Margaritos" alaus šampūną ir kondicionierių.... blogesnio nesu turėjusi: plaukai kaip šiaudai, o ir skalsumu nepasižymi  doh.gif


O tu dar neįsitikinai, kad Lietuviškų priemonių padorios kokybės yra tik viena kita. Čia apie plaukų priežiūros priemones net nekalbu ax.gif
Atsakyti
as tai labai ilgai naudojau Loreal elvital geltona, visai tiko..bet plaukai priprato, ieskojau ko nors naujo..uziroviau ant swarckopft professional..na issasino man plaukucius nerealiai doh.gif
Daba nusiprikau milk_shake...man jis labai patinka wub.gif ir net ju kazkaip maziau isslenka..nors as ir taip nepasakyciau, kad jie slinko, bet sukuojantis tikrai koks kokstelis likdavo sukose. aisku kaina jo nemaza blush2.gif 32lt.uz 300ml
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2006 07 10, 13:27)
Bandžiau ,,Margaritos" alaus šampūną ir kondicionierių.... blogesnio nesu turėjusi: plaukai kaip šiaudai, o ir skalsumu nepasižymi  doh.gif

O aš naudoju Margaritos alaus šampūną ir geresnio už jį nesu turėjus. thumbup.gif Plaukai minkšti ir švelnūs. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 07 09, 21:31)
Aš Vilniuje mačiau jų pirkti, Šiaurės miestelyje Norfa parduotuvės patalpose yra parduotuvytė prof. kosmetikos. ten va ir yra įvairių plaukų priežiūros priemonių ax.gif

Gaila, mane domina Klaipedoj..

QUOTE(jadzka @ 2006 07 10, 14:53)
Kažkaip man Gliss Kur nelabai  ax.gif Plaukai tokie nupezę pasidaro, tyso ir viskas. Per daug man juos suploja doh.gif:
O tu dar neįsitikinai, kad Lietuviškų priemonių padorios kokybės yra tik viena kita. Čia apie plaukų priežiūros priemones net nekalbu  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2006 07 10, 16:55)
ieskojau ko nors naujo..uziroviau ant swarckopft professional..na issasino man plaukucius nerealiai doh.gif
Daba nusiprikau milk_shake...man jis labai patinka wub.gif ir net ju kazkaip maziau isslenka..nors as ir taip nepasakyciau, kad jie slinko, bet sukuojantis tikrai koks kokstelis likdavo sukose. aisku kaina jo nemaza blush2.gif 32lt.uz 300ml


Jei swarckopft professional Bonacure pirkai,tikriausia neatitaikei savo tipui tinkamo. Aš drėkinantį turėjau, tai kaip tik per daug sudrėkinęs buvo blush2.gif

32 Lt už 300 mll normalu visai. TArkim seniau pierkdavau šampūnus už 10 Lt. ir per mėnesį btelka susinaudodavo. Dabar perku prof. priemones, kurių reikia tik kelių lašų ir sunaudoju per kkiu s3 mėnesius butelką. Žodžiu apsimoka visai.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 07 10, 18:42)
Jei swarckopft professional Bonacure pirkai,tikriausia neatitaikei savo tipui tinkamo. Aš drėkinantį turėjau, tai kaip tik per daug sudrėkinęs buvo  blush2.gif

32 Lt už 300 mll normalu visai. TArkim seniau pierkdavau šampūnus už 10 Lt. ir per mėnesį btelka susinaudodavo. Dabar perku prof. priemones, kurių reikia tik kelių lašų ir sunaudoju per kkiu s3 mėnesius butelką. Žodžiu apsimoka visai.


nea pirkau swarckopf ne bonacure, o tokiam pilkam buteliuke.nzn ant sono dar professionale uzrasyta.Pirkau sausiems, luzinejantiems..na savo tipui, bet issausino dar labiau doh.gif
dar tokiu sausu niekad neturejau..

na kai visa sunaudosiu tai zinosiu ar ilgam uzteks ar ne.bet keliu lasu man jo neuztenka schmoll.gif bet as aisku ir pati taupiau pilu, nei po 10litovcu tongue.gif
Atsakyti
Lietuviski sampunai tik ir skirti isplauti plaukus, turejau su alijosiumi, tai ilgiau panaudojus labai issausino plaukus, dabar turiu su dilgelem, tai nuveziau i sodyba, ten susinaudos ax.gif Prie lietuvisku sampunu mano plaukai greit pripranta, nes pirmos kartus viksas ok, o paskui jau schmoll.gif bet ko ten noreti, uz tokia kaina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2006 07 10, 13:27)
Bandžiau ,,Margaritos" alaus šampūną ir kondicionierių.... blogesnio nesu turėjusi: plaukai kaip šiaudai, o ir skalsumu nepasižymi  doh.gif



O man patinka. lotuliukas.gif Vis pakeičiu, bet mielai sugrįžtu prie šių priemonių. Plaukai nebūna pasakiško švelnumo, jie būna tvirti, gražiai krenta, nesusiploję. biggrin.gif Man nepatinka kai plaukai būna per daug minkšti ir slidūs schmoll.gif
Atsakyti
Vakar apsiprekinau nauju šampūnu tongue.gif Pirkau Londos šampūną dažytiems plaukams ir pardavėja pasiūlė panaudoti kaukę vietoj balzamo kol plaukučiai atsigaus wub.gif Sumokėjau apie 60 Lt smile.gif Bet kiekiai abiejų po 1000 ml bigsmile.gif Pirkau iš profesionalių plaukų priežiūros priemonių. Šampūnas kainavo 21,20 Lt o kaukė virš 30 Lt. Bet kai paskaičiuoji koks kiekis, tai manau, kad kainos ir kiekio santykis labai geras thumbup.gif
Na, nusipirkus iš karto ir išbandžiau ax.gif Likau labai patenkinta - plaukučiai švelnūs ir maloniai kvepia thumbup.gif Žiūrėsim kaip bus ilgiau panaudojus rolleyes.gif
Atsakyti