Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

Mamytes,gal galite man padeti!Nezinau ka man bedaryti su savo plaukais!Esu isbandziusi begale sampunu!mano plaukai,kai issiplaunu,buna labai susivele,tiesiog kuokstais!Negaliu net sepecio ikisti!Nors ir daug kondicionieriaus privarau!Mano plaukai yra labai sausi ir pazeisti!Net kirpimas nepadeda.Gal galite ka nors pasiulyti?
Atsakyti
Man tai labai patinka Glis Kur dazytiem plaukam, Milk_shake(kirpykloj perku) ir GarnierCOLOR RESIST. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ELIJA2006 @ 2006 11 03, 14:38)
Mamytes,gal galite man padeti!Nezinau ka man bedaryti su savo plaukais!Esu isbandziusi begale sampunu!mano plaukai,kai issiplaunu,buna labai susivele,tiesiog kuokstais!Negaliu net sepecio ikisti!Nors ir daug kondicionieriaus privarau!Mano plaukai yra labai sausi ir pazeisti!Net kirpimas nepadeda.Gal galite ka nors pasiulyti?

Jai neikas nepadeda, tai jau kazkas su su vidaus organais gali buti negerai..yapac siulyciau atkreipti demesi i skarndi ir zarnyna g.gif
Atsakyti
QUOTE(ELIJA2006 @ 2006 11 03, 13:38)
Mamytes,gal galite man padeti!Nezinau ka man bedaryti su savo plaukais!Esu isbandziusi begale sampunu!mano plaukai,kai issiplaunu,buna labai susivele,tiesiog kuokstais!Negaliu net sepecio ikisti!Nors ir daug kondicionieriaus privarau!Mano plaukai yra labai sausi ir pazeisti!Net kirpimas nepadeda.Gal galite ka nors pasiulyti?


pabandyk ant nakties ant plauku uztepti aliejuko, paskui kita diena isplausi, gal pades? zinoma ne po vienos proceduros, bet tikrai svelnina plaukus ax.gif zinoma prie to manau nepakenktu ir profesionalias priemones panaudot 4u.gif gal cia dazymu ar cheminiu taip juos issausinai?
Atsakyti
QUOTE(ELIJA2006 @ 2006 11 03, 15:38)
Mamytes,gal galite man padeti!Nezinau ka man bedaryti su savo plaukais!Esu isbandziusi begale sampunu!mano plaukai,kai issiplaunu,buna labai susivele,tiesiog kuokstais!Negaliu net sepecio ikisti!Nors ir daug kondicionieriaus privarau!Mano plaukai yra labai sausi ir pazeisti!Net kirpimas nepadeda.Gal galite ka nors pasiulyti?



Siulau nauduoti aliejuka pries plovima ir po plovimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ELIJA2006 @ 2006 11 03, 13:38)
Mamytes,gal galite man padeti!Nezinau ka man bedaryti su savo plaukais!Esu isbandziusi begale sampunu!mano plaukai,kai issiplaunu,buna labai susivele,tiesiog kuokstais!Negaliu net sepecio ikisti!Nors ir daug kondicionieriaus privarau!Mano plaukai yra labai sausi ir pazeisti!Net kirpimas nepadeda.Gal galite ka nors pasiulyti?


Siūlau jei dažei namie plaukus daugiau nebeišsidirbinėt taip ir pasitart su kokia nors gera kirpėja , ji tau tikrai patars.
Atsakyti
mano plaukai dazyti, tai kol kas nepamainomas sampunas ir balzamas yra Dove dazytiems plaukams ir kokosine Mil Mil kauke wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aš tai labai vargstu su savo ševeliūra... Plaukai dažyti, šviesinti sruogelėmis... Ryte išsiplaunu galva, o vakare jau galiu tepti petelnia blynams kepti doh.gif Teisiog varva... Niekaip negaliu pasirinkti šampūno... Sakiau ūkišku muilu tuoj pradėsiu galvą plauti tease.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperTruper: 05 lapkričio 2006 - 19:54
QUOTE(SuperTruper @ 2006 11 05, 20:53)
Aš tai labai vargstu su savo ševeliūra... Plaukai dažyti, šviesinti sruogelėmis... Ryte išsiplaunu galva, o vakare jau galiu tepti petelnia blynams kepti doh.gif Teisiog varva... Niekaip negaliu pasirinkti šampūno... Sakiau ūkišku muilu tuoj pradėsiu galvą plauti tease.gif


Namo irgi žiauriai riebaluojasi, dabar naudoju L'Orealio Sebo control. Na atlaiko visą dieną ir dar kitą gauliu pusdienį būti, tik va, kad galus sausina. Tai ant galų tepu Kerastase aliejuką arba L'Orealio kremuką nenuplaunamą.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 11 06, 08:33)
Namo irgi žiauriai riebaluojasi, dabar naudoju L'Orealio Sebo control. Na atlaiko visą dieną ir dar kitą gauliu pusdienį būti, tik va, kad galus sausina. Tai ant galų tepu Kerastase aliejuką arba L'Orealio kremuką nenuplaunamą.
user posted image

o jauciu reiks ir man ji pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 11 06, 08:33)
Namo irgi žiauriai riebaluojasi, dabar naudoju L'Orealio Sebo control. Na atlaiko visą dieną ir dar kitą gauliu pusdienį būti, tik va, kad galus sausina. Tai ant galų tepu Kerastase aliejuką arba L'Orealio kremuką nenuplaunamą.

Susidomejau ir as ax.gif O kur toki galima butu isigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(valiute @ 2006 11 06, 13:52)
Susidomejau ir as ax.gif  O kur toki galima butu isigyti? g.gif



Maciau Akropoli, Burzua salone, kaina ~35lt g.gif

Taip pat turetu buti kirpyklose, pvz. Femina bona ... ax.gif
Atsakyti