Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(miauka @ 2006 10 28, 15:26)
o balzamo tokio nebuna?



Yra visa serija, balzamas, kauke ir plauku purskiklis, kuris priduoda blzigesio ir labai maloniai kvepia, as ji turiu, esu patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 10 28, 12:38)
Acius 4u.gif Ale tikrai issiblaskius nes neparasei dar kur Vilniuj jo galima nusipirkti?

Eurovaistinėj esu mačius, bet Klp, na bet ir Vln turėtų būti ax.gif
Atsakyti
Turėjau , nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 10 28, 14:19)
Yra Bolero salone, as pirkau pries metus prie Lukiskiu aikstes, pries Aistruole kitoje gatves puseje  mirksiukas.gif  Kainos


ka esi bandziusi/turejusi? bigsmile.gif labai jau knieti suzinoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 10 29, 15:24)
ka esi bandziusi/turejusi?  bigsmile.gif labai jau knieti suzinoti  4u.gif



Turejau sampuna ir balzama, bet pavadinimu neatsimenu blush2.gif bet jie buvo mano plaukams nerealus, reikejo labai mazo kiekio, kad pasiekciau norima rezultata wub.gif Man atrodo, kad turejau purinanti plaukus g.gif
Atsakyti
nu as tai naudojau is tigi bead head,paskiau catwalk sampunus..kaineles tokios ziaurios...paskiau is body shopo,siek tiek pigiau,o dabar pasibaige,tai su amway plaunu mamos,tai visi man toki pati rezultata sutekia smile.gif bet siaip gla zinot ka patart,kad ziauriai pakeltu plaukus labai ,nebutu priglude labai tiesus...kaj issiplaunu tai tik pusvalandis rezultatas jauciasi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2006 10 29, 18:51)
nu as tai naudojau is tigi bead head,paskiau catwalk sampunus..kaineles tokios ziaurios...paskiau is body shopo,siek tiek pigiau,o dabar pasibaige,tai su amway plaunu mamos,tai visi man toki pati rezultata sutekia smile.gif bet siaip gla zinot ka patart,kad ziauriai pakeltu plaukus labai ,nebutu priglude labai tiesus...kaj issiplaunu tai tik pusvalandis rezultatas jauciasi... unsure.gif

Ar patenkinta "Tigi"? Ar siaip labai jauciasi skirtumas nuo paprastesniu priemoniu ir kuo skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 10 26, 21:50)
gal gali to totalaus s... sampuno pavadinima parasyti?  4u.gif ir kuriam zurnale buvo meginukas?


Mėginukas buvo lyg ir spalio mėn laimos žurnale (bijau pameluoti, nes dabar kaip išprotėjus perku visokius žurnalus doh.gif ), O TOTALAUS š......šampūno pavadinimas : MOP (modern organic product) drėkinantis šampūnas, ryškiai geltonas buteliukas, bei ryškiai oranžinis balzamo buteliukas, suteikiantis riebaluotumo pojūtį ir įspūdį.pirmas toksdaiktas kuris visiškai netiko manoplaukams ir kuris suteikė tokį efektą, pirkau salon+, sumokėjau kaip stupid.gif po 65 Lt už kiekvieną cray.gif

QUOTE(Viktuteee @ 2006 10 29, 20:28)
Ar patenkinta "Tigi"? Ar siaip labai jauciasi skirtumas nuo paprastesniu priemoniu ir kuo skiriasi?


visiškai likau nepatenkinta Tigi, jokių pliusų neradau: nemėgstu visokių kvapų, ko pasjuos pilna, efekto irgi nepajutau, taip kad išmesti eilinį sykį pinigai. Bet tai-mano nuomonė, nes kitoms ši firma-pati pačiausia........ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2006 10 30, 10:36)
visiškai likau nepatenkinta Tigi, jokių pliusų neradau: nemėgstu visokių kvapų, ko pasjuos pilna, efekto irgi nepajutau, taip kad išmesti eilinį sykį pinigai. Bet tai-mano nuomonė, nes kitoms ši firma-pati pačiausia........ ax.gif

Tigi ir aš buvau naudojusi schmoll.gif nieko įpatingo. Čia turbūt reikia atrasti kiekvieniems plaukučiams savą šampūną mirksiukas.gif bet kai sumoki toookius pinigėlius ir netinka doh.gif
Atsakyti
šio metu naudojusi gliss kur šampunu-asia beauty,jis man labai patiko.Preštai šampuna pirkdavau kirpikloje kaina kosmine o kad poveikis beveik nekom nesiskire.papildomai megstu naudot koki balzama kurio nereik išplaut.yra toks iš avon Advance Techniques labai fainas po jo plaukai gerai šukojami,žvilgus ir kvepe labai ilgai. egypt.gif
Atsakyti
o as turiu MOP su bazilikais ir meta ir man visai geras jis g.gif siaip ar taip kasdien plaunu, tai su situo kazkur pusantros dienos istempiu.. o va anksciau naudojau Paul Mitchell tai turejau su arbatmedziu - visai nepatiko - niezet galva eme, o bidy volume - liuksiskas bigsmile.gif
Atsakyti
Gal girdejo ar naudojot nauja LOrial Profesional sampuna Lumino color..skirtas sruogelem dazytiems plaukams..kirpeja rekomendavo..gal bandė kuri mamytė 4u.gif
Atsakyti