Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(Malena @ 2006 10 26, 18:55)
O kokiem plaukam jis skirtas?



Sausiems, bet mano misriems tai thumbup.gif ypac dabar buvo gerai, kai kas antra ryta dziovindavau su dziovintuvu, galiukai sveiki, nors taip jau 2 menesius kankinu plaukus, viskas jau siandien vakare issploviau plaukus, kad rytoj ryte ju dziovinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 10 26, 18:50)
Sausiems, bet mano misriems tai  thumbup.gif  ypac dabar buvo gerai, kai kas antra ryta dziovindavau su dziovintuvu, galiukai sveiki, nors taip jau 2 menesius kankinu plaukus, viskas jau siandien vakare issploviau plaukus, kad rytoj ryte ju dziovinti  ax.gif


zinok is patirties sakau kad per du menesius net kasdiena dziovinant plaukus jie pastebimai nenusiurs... bet jau po metu doh.gif doh.gif o dar jeigu dazot juos...

Malena> o tas sampunas ir man patiko (kaip uz tokia kaina toks kiekis tai nerealus sampunas zinok wub.gif bet velgi.... yra ir geresniu ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 10 26, 15:35)
Labai patinka is Sarmos sampunas su kokosais, 500ml ~17lt, gerai plaukus isplauna, malonus kvapas ir siap super  ax.gif

o koks jo pavadinimas? blush2.gif
Atsakyti
o aš dabar nerealiai gundausi pirkti vichy šampūną, nes radau bandinuką žurnale ir įspūdis buvo pasakiškas-lygūs ir purūs plaukai.......ale bijau, kad jei pirkčiau, tai pirkčiau kitokį nei bandinukas, nes mano plaukai šviesinti unsure.gif tai pirkčiau sausiems plaukams skirtą, tad ir neramu, kad gali netikti taip kaip purumui suteikti skirtas šampūnėlis.......be to visn eapsisprendžiu, ką daryt su šampūnu kurį neseniai pirkau ir kuris pasirodė totalus š...........(bet va gaila pinigų, tad išmesti gaila, o kam įkišti nžn......, gal pasiseks vyrui lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2006 10 26, 21:12)
o aš dabar nerealiai gundausi pirkti vichy šampūną, nes radau bandinuką žurnale ir įspūdis buvo pasakiškas-lygūs ir purūs plaukai.......ale bijau, kad jei pirkčiau, tai pirkčiau kitokį nei bandinukas, nes mano plaukai šviesinti  unsure.gif tai pirkčiau sausiems plaukams skirtą, tad ir neramu, kad gali netikti taip kaip purumui suteikti skirtas šampūnėlis.......be to visn eapsisprendžiu, ką daryt su šampūnu kurį neseniai pirkau ir kuris pasirodė totalus š...........(bet va gaila pinigų, tad išmesti gaila, o kam įkišti nžn......, gal pasiseks vyrui lotuliukas.gif )


gal gali to totalaus s... sampuno pavadinima parasyti? 4u.gif ir kuriam zurnale buvo meginukas?

gaudri> Inecto Pure Coconut Oil
user posted image
(kazkaip google neatsidaro buteliuku nuotraukos g.gif tai dedu pati pavadinima o buteliukai siaip balti tokie)
va radau:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nancy: 26 spalio 2006 - 20:54
aciu nancy notworthy.gif hmm gal jis padetu mano i kaltunus besivelentiems plaukams blink.gif
Atsakyti
aš tai daabr ant Shaumos šampūno "užsikabliavau" thumbup.gif anksciau Head&Shoulders naudojau kokius 5 metus doh.gif
po Shaumos susilaukiu pastebėjimų, kad labai žvilga plaukai wub.gif tai va... 4u.gif
Atsakyti
[quote=Lalaa,2006 10 26, 18:50]
Sausiems, bet mano misriems tai thumbup.gif ypac dabar buvo gerai, kai kas antra ryta dziovindavau su dziovintuvu, galiukai sveiki, nors taip jau 2 menesius kankinu plaukus, viskas jau siandien vakare issploviau plaukus, kad rytoj ryte ju dziovinti ax.gif


Aciu 4u.gif
[quote=nancy,2006 10 26, 19:25
Malena> o tas sampunas ir man patiko (kaip uz tokia kaina toks kiekis tai nerealus sampunas zinok wub.gif bet velgi.... yra ir geresniu ax.gif )
[/quote]

Apie kuri tu cia kalbi?Apie ta kur Lalaa naudoja?
Beje kuris tau pats paciausias?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 10 27, 14:13)
Apie kuri tu cia kalbi?Apie ta kur Lalaa naudoja?
Beje kuris tau pats paciausias?



Taip mes su Nancy kalbam apie ta pati sampuna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 10 27, 13:13)
Beje kuris tau pats paciausias?


tas kurio kaina palyginus su kiekiu yra nereali blogaja prasme doh.gif (150ml 36lt)
ir siaip ji reikia 3min laikyti bet net ir nepalaikius plaukai buna kaip po geros kaukes wub.gif po tokios kokios jau senai nesu turejusi unsure.gif nes jie buna ne apsunke o purus ir labai....laaaabai slidus wub.gif

gaudri> na vien sampunas juk tikrai nepades mirksiukas.gif bet sita juk ir pati zinai 4u.gif
Atsakyti
Zinau..kaukes visada ir aliejukus labai gerus perku..o va sampunui pagailiu..tai gal galvojau kad man dabartinis priemoniu rinkinys netinka..bet va siandie buvau paskirpeja tai rimtai sake ziauriai koltunuojasi (veliasi), o taip anksciau nebuvo..ypac viena vieta po virsutiniai plaukais..ten plaukai net nedazyti (pas mane sruogeles) tai sake gali buti kad kazkas su vidaus organais negerai.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 10 27, 14:43)
tas kurio kaina palyginus su kiekiu yra nereali blogaja prasme  doh.gif (150ml 36lt)
ir siaip ji reikia 3min laikyti bet net ir nepalaikius plaukai buna kaip po geros kaukes  wub.gif po tokios kokios jau senai nesu turejusi  unsure.gif nes jie buna ne apsunke o purus ir labai....laaaabai slidus  wub.gif

gaudri> na vien sampunas juk tikrai nepades  mirksiukas.gif bet sita juk ir pati zinai 4u.gif


O konkreciau galima?Pavadinimas,kur pirkti? blush2.gif
Atsakyti