Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

Gal kas naudojate "Lendan" firmos "pilosome" sampuna? ir zinote kur lietuvoje ju galima isigyti?
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 10 16, 18:40)
leonorgrey kur sothyse yra sausi bet kam jums tokios. ten isvis nera nieko riebinancio.  bet su musu plaukuciais taiu nelabai issisukuoja toks as kazkada bandziau.


Kam? Tikrai ne kasdienai, o pvz. kelionėse, kai nėra galimybės kasdien plaut galvą man būtų pats tas, todėl ir teiraujuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
perskaiciau visa tema ir visai galvele susisuko kuri sampuna pirktis unsure.gif o pinigu tai ne milijonai kad atsirinkti brangesni sampuna doh.gif
o siaip esu isbandzius Loreal profesional serijos dazytiems plaukams, tai is pradziu labai patiko plaukai galai ne tokie sausi pasidare, lengviau issisukuodavo, bet kazkur po 2men. pradejo plaukai prie saknu neissiplauti doh.gif kaip pries plovima buvo riebaluoti, tai ir po plovimo likdavo kazkokie netokie g.gif
Atsakyti
QUOTE(BaltaJuoda @ 2006 10 12, 14:09)
nagi nagi ir kaip smile.gif ?

Liuksusinis dalykas kelionėse. Pasibarstei, iššukavai ir viskas! Plaukai tampa purūs. Tik, manau, kad labiau tinkamas šviesiaplaukėms, nes ne taip matosi. Tampsiaplaukės turėtų kruopščiau iššukuoti. Aišku, kasdien naudoti netinkama, bet kelionėse tikrai nepakeičiamas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2006 10 15, 10:42)
O gal yra badžiusių Rasos naują šampūną su šilko baltymais? Taip pat domintų kokie atsiliepimai apie nenuplaunamą balzamą su šilko baltymais ir kondicionierių?  ax.gif


As bandziau. Ir man patiko.
Siaip esu bandziusi BIOK Margaritos Alaus sampunus ir priemones - nelabai mano plaukams patiko, issausino. Tai skeptiskai ziurejau i sita, bet kai sesuo padovanojo, tai teko isbandyti smile.gif. Ir labai nustebino thumbup.gif Dabar naudoju kaitaliodama su Alfa Parf priemonem.. Plaukai minksti, blizga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievalota @ 2006 10 22, 12:59)
As bandziau. Ir man patiko.
Siaip esu bandziusi BIOK Margaritos Alaus sampunus ir priemones - nelabai mano plaukams patiko, issausino. Tai skeptiskai ziurejau i sita, bet kai sesuo padovanojo, tai teko isbandyti smile.gif. Ir labai nustebino  thumbup.gif  Dabar naudoju kaitaliodama su Alfa Parf priemonem.. Plaukai minksti, blizga  smile.gif


As irgi jau isbandziau smile.gif Na visai nieko, minksti ir svelnus plaukai thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai kaskart keičiu,nes neradau dar sau patikusio taip kad pasirinkčiau ilgesniam laikui. biggrin.gif
Atsakyti
as visada naudoju head&shouldrens. nes nuo kitu sampunu atsiranda pleiskanu.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 10 22, 18:51)
as visada naudoju head&shouldrens. nes nuo kitu sampunu atsiranda pleiskanu.

Man tai nuo minetojo pleiskanu atsiranda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 10 22, 17:17)
Man tai nuo minetojo pleiskanu atsiranda  g.gif

juk kiekvienas butent ir randa savo galvos odos tipui.
Atsakyti
Labai patinka is Sarmos sampunas su kokosais, 500ml ~17lt, gerai plaukus isplauna, malonus kvapas ir siap super ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 10 26, 15:35)
Labai patinka is Sarmos sampunas su kokosais, 500ml ~17lt, gerai plaukus isplauna, malonus kvapas ir siap super  ax.gif


O kokiem plaukam jis skirtas?
Atsakyti