Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(nancy @ 2006 10 11, 16:49)
o man pats nerealiausias tai nexxus firmos inergy sampunas  wub.gif nu jau toooks nerealumas (i kaina neziurint doh.gif ) bet plaukai net po kaukes tokie slidus man nebuna  wub.gif nu vienu zodziu jeigu kas zino kur kaune isigyti nexxus priemoniu labai noreciau suzinoti  4u.gif (nes pati palangoje ji pirkau)


as irgi esu naudojusi nexxus priemones, tai tikrai super wub.gif , bet kaina verysad.gif Pirkau Bolero salone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2006 10 12, 12:38)
Eurovaistinėj esu pirkus Klorane sausą šampūną.  thumbup.gif


nagi nagi ir kaip smile.gif ?
Atsakyti
Aš neseniai pradėjau naudoti Natur Vital šampūną, ir labai patenkinta
Atsakyti
Aš keletą metų pirkau Keune, labai gerai buvo. Paskui 'persimečiau' ant Well profesionals wink.gif Super thumbup.gif yra šampūnas garbanotiems plaukams ir tikrai - pabanguoja labiau wink.gif
Atsakyti
O gal yra badžiusių Rasos naują šampūną su šilko baltymais? Taip pat domintų kokie atsiliepimai apie nenuplaunamą balzamą su šilko baltymais ir kondicionierių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2006 10 15, 11:42)
O gal yra badžiusių Rasos naują šampūną su šilko baltymais? Taip pat domintų kokie atsiliepimai apie nenuplaunamą balzamą su šilko baltymais ir kondicionierių?  ax.gif


Mane taip pat domina smile.gif Gal kuri jau bandėt? g.gif
Atsakyti
Man labai patinka DOVE šampūnas ir balzamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BaltaJuoda @ 2006 10 12, 15:09)
nagi nagi ir kaip smile.gif ?


Keliaujant autobusu tolimesnėj kelionėj nepamainomas dalykas, jei nėra galimybės išsiplauti gavos, bet jausmas kaip "išsitrinkus" hihihi.gif paprastai galvą tikrai ne toks pat flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2006 10 16, 12:22)
Keliaujant autobusu tolimesnėj kelionėj nepamainomas dalykas, jei nėra galimybės išsiplauti gavos, bet jausmas kaip "išsitrinkus" hihihi.gif paprastai galvą tikrai ne toks pat flirt.gif


o nekreipiant demesio i ta nekoki "jausma" kaip atrodo siaip plaukai? ir kiek mazdaug kainuoja sita priemone? 4u.gif
Atsakyti
laisvalaikiui:

Plaukų charakterio testas
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2006 10 16, 16:52)

irnesakyk.gif

Rezultatas tas pats : naudokite šilkinį Rasos šampūną hihihi.gif
Atsakyti
leonorgrey kur sothyse yra sausi bet kam jums tokios. ten isvis nera nieko riebinancio. bet su musu plaukuciais taiu nelabai issisukuoja toks as kazkada bandziau.
Atsakyti