Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(*Citra* @ 2006 10 06, 13:41)
As naudoju naujaji Purete, tai jis man tikrai vertas kainos  thumbup.gif  Ir kiekis 400ml.


dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 10 06, 08:52)
Buvau atradusi rusišką kaukę su siera, ta labai gerai tiko, bet dingo iš parduotuvių... verysad.gif  Taip ir kamuojuos, įdomiausia, kad niežulys yra tik pakaušyje, visur kitur nieko. Ir jokių pleiskanų g.gif



"sulsena" pamegink, ir yra sudetyje sieros thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 10 05, 22:27)
O situ niekas nenaudojat? As nusipirkau siandien, man patiko ax.gif
user posted image


Noriu paklaust ar kas bande sitos firmos sampuna, bet raudonoj bonkej? Labai reiktu nuomoniu, nes gundausi isbandyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo witchcraft: 10 spalio 2006 - 21:17
Nusipirkau L'Orealio Sebo control šampūną. RAšo, kad reguliuoja riebią galvos odą. Tikiuosi, kad nors kiek mažiau plaukai riebaluosis. Po poros plovimų visai nieko, tik kvapas gal kiek keistokas g.gif: Plaukai lengvai iššukuojami, gražiai blizga, rodos lengvesni.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 10 06, 08:52)
O su tuo niežuliu tai jau šimtą metų kariauju - neįsivaizduoju, ar šampūnai netinka, ar šiaip kokia bėda.


Spėju, tavo oda netoleruoja kažkurio ingrediento - jeigu jis kartojasi daugumoje šampūnų, tai ir bus pastovus niežėjimas. Čia ilgas darbas atsirinkti produktą, kuris neturėtų tos medžiagos.... Perki, bandai, skaitai etiketes.... Būtinai žiūrėk į sudėtį, ne į aprašymus smile.gif Aš pati buvau susidūrusi, kai pakeičiau šampūną - kai atsiguldavau miegot, tai nors miegok sėdėdama kaip niežti doh.gif O dabar pakeičiau ir vėl viskas normaliai.
Atsakyti
Atsirink, kad gudrus, tą ingredientą! doh.gif Išsiploviau galvą vėl nauju šampūnu - Yves Rocher nuo slinkimo. Nepasakyčiau, kad patiko plaukams, pasausėjo kažkaip, bet galvos odai tikrai tiko - jau antra diena, o jokių niežulių kol kas.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 10 11, 08:39)
Atsirink, kad gudrus, tą ingredientą! doh.gif  Išsiploviau galvą vėl nauju šampūnu - Yves Rocher nuo slinkimo. Nepasakyčiau, kad patiko plaukams, pasausėjo kažkaip, bet galvos odai tikrai tiko - jau antra diena, o jokių niežulių kol kas.

o man nuo sito Yves Rocher pleiskanu ziauriai atsirado doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 10 11, 08:29)
Nusipirkau L'Orealio Sebo control šampūną. RAšo, kad reguliuoja riebią galvos odą. Tikiuosi, kad nors kiek mažiau plaukai riebaluosis. Po poros plovimų visai nieko, tik kvapas gal kiek keistokas g.gif: Plaukai lengvai iššukuojami, gražiai blizga, rodos lengvesni.



oi laukiu laukiu atsiliepimu!!!!!! bigsmile.gif kad tik padetu 4u.gif nes ir man ta pati problema o juk ziema taip salta kasdien plauti galva doh.gif biggrin.gif


o man pats nerealiausias tai nexxus firmos inergy sampunas wub.gif nu jau toooks nerealumas (i kaina neziurint doh.gif ) bet plaukai net po kaukes tokie slidus man nebuna wub.gif nu vienu zodziu jeigu kas zino kur kaune isigyti nexxus priemoniu labai noreciau suzinoti 4u.gif (nes pati palangoje ji pirkau)
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 10 11, 15:49)
oi laukiu laukiu atsiliepimu!!!!!! bigsmile.gif kad tik padetu  4u.gif nes ir man ta pati problema o juk ziema taip salta kasdien plauti galva  doh.gif  biggrin.gif


Na ką. Vakar ryte ploviau ir šiandien ryte dar nieko buvo, nepasakyčiau, kad riebaluoti ( nors man paprastai tik pusdienį gražūs būna). Aišku ir šiandien skalbiau, nes taip jau įpratus ir toks kirpimas, kad reikia kasdien plautis. Nu bet plaukiukai žvilga, gražiai krenta. Kolkas jis man patinka 4u.gif
Atsakyti
man geriausiai Loreal Kerastase kaina auksta,bet verta thumbup.gif
Atsakyti
Panos, o kur galima įsigyti sausą šampūną? g.gif
Atsakyti
Eurovaistinėj esu pirkus Klorane sausą šampūną. thumbup.gif
Atsakyti