Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

O situ niekas nenaudojat? As nusipirkau siandien, man patiko ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 10 05, 22:27)
O situ niekas nenaudojat? As nusipirkau siandien, man patiko ax.gif
user posted image

bandziau....man tai nea schmoll.gif ..nieko gero blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 10 05, 22:15)
O Vichy sampunai tikrai verti savo kainos? ax.gif  unsure.gif


Nėra ta jų kaina tokia bezbožna... g.gif Šampūnas man labai patinka, plaukai gražiai krenta - o šiaip jie pas mane banguoti ir pasišiaušę, tai tas aktualu biggrin.gif
Dar pastebėjau, kad po Vichy mažėja erzinantis galvos odos niežulys, gal ir visai praeis.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 10 06, 08:54)
Nėra ta jų kaina tokia bezbožna... g.gif  Šampūnas man labai patinka, plaukai gražiai krenta - o šiaip jie pas mane banguoti ir pasišiaušę, tai tas aktualu biggrin.gif
Dar pastebėjau, kad po Vichy mažėja erzinantis galvos odos niežulys, gal ir visai praeis.


Zurnale skaiciau kad ju Vichy sampunas kainuo ja 37LT,o koks kiekis?Ir kuri konkreciai is sios firmos naudoji?
P.S: Tokio dalyko kaip galvos niezejimo is vis neturetu buti,tikriausiai galvos oda sausa,gal pvz drekinantys sampunai padetu iveikti sia beda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 10 06, 09:00)
Zurnale skaiciau kad ju Vichy sampunas kainuoja 37LT,o koks kiekis?
Berods, 400 ml. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2006 09 29, 17:43)
O ar bandėt kuri Sebastian firmos šampūnus?..  ax.gif


Turiu ir plaunu galvyte jau antras menuo. Kazko ipatingo negaleciau pasakyti. Sampunas kaip sampunas. Manau, kad ir pigesniu geru yra. Isigyti galima Žveryne, salonas "Eslauda" ir yra kazkokia parduotuve Vokieciu g. Mokejau apie 37 Lt. Jis labai koncentruotas ir jo tikrai ilgam užtenka. Siaip nemanau, kad sampunas kazka gero daro, balzamai, kaukės - taip, bet sampunas g.gif g.gif g.gif Buvo labai susilpneje plaukai, vaistinej paklausiau ka man cia daryti, tai man pasake, kad sampuna pirkit nors ir už 1 Lt, o naudokit gerus balzamus. Lygiai ta pati isgirdau ir is savo kirpejos. Dar pageriau vitaminu plaukuciams. Efektas labai matosi.
Atsakyti
Sesė iš JAV parsivežė šampūną ir condicionierių "Beverly hills". Internete ieškojau, bet tokių pakuočių kaip jos neradau g.gif Nerealūs produktai - jau plaunant galvą taip ją atgaivina, toks jausmas kad šaldo odą, net nenori nusiplaut wub.gif wub.gif wub.gif Ji parsivežė apimtį didinančius, tai padidina tikrai thumbup.gif
Gaila, kad pas mus tokių nėra, o jei ir būtų, kažin ar būtų tokios kokybės. Jau nekartą įsitikinau, kaip skiriasi tie patys produktai pagaminti Rytų ir vakarų rinkoms verysad.gif

Ir dar va tokį garbanoms išbandėm, irgi superinis - garbanos lengvutės, nesulipusios, bet laikosi visą dieną thumbup.gif Garbanoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varėnė: 06 spalio 2006 - 08:51
QUOTE(Supergirl @ 2006 10 06, 09:13)
Berods, 400 ml.  g.gif


Tai tada tikrai nebrangu bigsmile.gif Tik vat ntaji karta klausiu kuris sampunas is Vichy turincioms patinka ir niekas nieko neatsako tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 10 06, 09:00)
Zurnale skaiciau kad ju Vichy sampunas kainuo ja 37LT,o koks kiekis?Ir kuri konkreciai is sios firmos naudoji?
P.S: Tokio dalyko kaip galvos niezejimo is vis neturetu buti,tikriausiai galvos oda sausa,gal pvz drekinantys sampunai padetu iveikti sia beda? g.gif


Aš naudoju nuo plaukų slinkimo, raudona etikete smile.gif . Kiekis 200 ml, kaina panašiai apie 36 Lt, bet aš pirkau Eurovaistinėje sekmadienį, kai su Maximos kortele būna 15% nuolaida, tai mokėjau apie 31 Lt.
O su tuo niežuliu tai jau šimtą metų kariauju - neįsivaizduoju, ar šampūnai netinka, ar šiaip kokia bėda. Kažkada tyriausi galvos odą, sakė, kad jinai riebi, na, tokiu kaip ir sluoksniuku aptraukta, kuris dargi trukdo visokioms naudingoms medžiagoms pasiekti plaukų šaknis. Tada kosmetologė rekomendavo O'Rising ampules riebiai galvai, lyg ir padėdavo, bet neilgam. Buvau atradusi rusišką kaukę su siera, ta labai gerai tiko, bet dingo iš parduotuvių... verysad.gif Taip ir kamuojuos, įdomiausia, kad niežulys yra tik pakaušyje, visur kitur nieko. Ir jokių pleiskanų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 10 06, 09:52)
Aš naudoju nuo plaukų slinkimo, raudona etikete smile.gif . Kiekis 200 ml, kaina panašiai apie 36 Lt, bet aš pirkau Eurovaistinėje sekmadienį, kai su Maximos kortele būna 15% nuolaida, tai mokėjau apie 31 Lt.
O su tuo niežuliu tai jau šimtą metų kariauju - neįsivaizduoju, ar šampūnai netinka, ar šiaip kokia bėda. Kažkada tyriausi galvos odą, sakė, kad jinai riebi, na, tokiu kaip ir sluoksniuku aptraukta, kuris dargi trukdo visokioms naudingoms medžiagoms pasiekti plaukų šaknis. Tada kosmetologė rekomendavo O'Rising ampules riebiai galvai, lyg ir padėdavo, bet neilgam. Buvau atradusi rusišką kaukę su siera, ta labai gerai tiko, bet dingo iš parduotuvių... verysad.gif  Taip ir kamuojuos, įdomiausia, kad niežulys yra tik pakaušyje, visur kitur nieko. Ir jokių pleiskanų g.gif


Dekui uz info 4u.gif Uzjauciu del galvos odos,bet nezinau nei ka patarti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 10 05, 21:15)
O Vichy sampunai tikrai verti savo kainos? ax.gif  unsure.gif



QUOTE(Malena @ 2006 10 06, 08:52)
Tai tada tikrai nebrangu bigsmile.gif  Tik vat ntaji karta klausiu kuris sampunas is Vichy turincioms patinka ir niekas nieko neatsako tongue.gif

As naudoju naujaji Purete, tai jis man tikrai vertas kainos thumbup.gif Ir kiekis 400ml.
Atsakyti
Katik išbandžiau babuškos agafi šampūną nuo plaukų slinkimo, tai kokie fajni plaukučiai man po jo palieka wub.gif O dėl slinkimo žiūrėsim po mėnesiuko kokio bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 06 spalio 2006 - 14:22