Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

O ar bandėt kuri Sebastian firmos šampūnus?.. ax.gif
Atsakyti
Patarkit kas nors gera kasdienini ar dazno naudojimo sampuna tik gera... thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2006 09 29, 19:43)
O ar bandėt kuri Sebastian firmos šampūnus?..  ax.gif

Sampuno neneuadojau, bet esu naudojusi sios firmos purskiama drekinama pieneli plaukams. Man labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2006 09 29, 19:43)
O ar bandėt kuri Sebastian firmos šampūnus?..  ax.gif

taip naudoju ir dar dabar turiu. turiu sheer laminates. jis tinka kasdieniam plovimui, svelnus. man labai patinka ji vasara naudot wub.gif plaukuciai po jo blizga graziai, svariai isplauna ir plaukai lieka lengvi...bent jau man tokie pojuciai po jo buna cool.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2006 09 30, 19:02)
taip naudoju ir dar dabar turiu. turiu sheer laminates. jis tinka kasdieniam plovimui, svelnus. man labai patinka ji vasara naudot  wub.gif  plaukuciai po jo blizga graziai, svariai isplauna ir plaukai lieka lengvi...bent jau man tokie pojuciai po jo buna  cool.gif

Ačiū už atsakymus, man kirpėja pasiūlė Spandex šampūną iš Sebastian, tai įsigijau. Dar nebandžiau, bet tikiuosi, kad ji žinojo, ko man reikia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2006 09 30, 09:02)
taip naudoju ir dar dabar turiu. turiu sheer laminates. jis tinka kasdieniam plovimui, svelnus. man labai patinka ji vasara naudot  wub.gif  plaukuciai po jo blizga graziai, svariai isplauna ir plaukai lieka lengvi...bent jau man tokie pojuciai po jo buna  cool.gif

drinks_cheers.gif as ta pati sebastian sheer laminates sampuna nusipirkau pries kelias dienas, na man jis tai labai geras dar tokio nebuvau turejusi bigsmile.gif plaukus gerai isplauna, skaniai kvepia, plaukuciai po to minksti buna, svelnus wub.gif wub.gif bigsmile.gif vienu zodziu labai labai geras, dar ir kondicionieriu toki pati nusipirksiu 4u.gif
Atsakyti
O kur galima šio šampūno įsigyti ir už kokią kainą? rolleyes.gif
Atsakyti
ir mane sis sampunas sudomino... bigsmile.gif parasykit panos kur jo galima isigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 10 03, 03:22)
ir mane sis sampunas sudomino...  bigsmile.gif  parasykit panos kur jo galima isigyti? g.gif

as ne lietuvoj dabar esu tai tikrai nezinau kur jo ten galima nusipirkti ax.gif , bet manau kitos tikrai zinos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 09 26, 08:24)
ziurejau is trevor sorbie serijos sampuno garbanotiems plaukaams, bet neradau arba paprasciausiai sampunu jie tokiems plaukams negamina g.gif

Yra sausiems garbanotiems plaukams,drėkinantis ir lyginantis šampūnas iš Trevor Sorbie. Šiandien nusipirkau iš Sarmos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 04 spalio 2006 - 13:06
QUOTE(vene @ 2006 10 03, 12:14)
O kur galima šio šampūno įsigyti ir už kokią kainą? rolleyes.gif



QUOTE(etynsur @ 2006 10 03, 13:22)
ir mane sis sampunas sudomino...  bigsmile.gif  parasykit panos kur jo galima isigyti? g.gif

Sebastian šampūnų yra Sarma Style salonuose (buv. Femina Bona)... mirksiukas.gif Kainos 39 - 46 litai. Bet bent jau mano yra koncentruotas, užtenka labai mažo kiekio...
Atsakyti
O Vichy sampunai tikrai verti savo kainos? ax.gif unsure.gif
Atsakyti