Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE({GlOsSy} @ 2006 09 26, 12:16)
Bet vat tik blogai , nesu mačius  g.gif  Vichy balzamų , ar tokių iš vis yra?


Yra, Eurovaistinėje pirkau: 150 ml, kaina apie 45 Lt, parašyta, kad naudoti nedaug. Mano plaukams labai patiko smile.gif
Atsakyti
nusipirkau vakar Dove dazytiems plaukams sampuna, balzama ir kauke - patiko po pirmo plovimo, nes plaukai labai suminkstejo, nes po margaritos buvo tragiskai isdziuve doh.gif
Atsakyti
mano plaukuciai labai tragiski buvo,nes pat kudikystes antibiotikais buvau seriama..kiek tik esu isbadzius sampunu..atrodo padeda,o po to ir vel tas pats..pries metus pradejau naudoti BIODROGOS serijos produktus.gal kas yra bande?galiu pasakyt,kad gersnio daikto nesu bandzius.dbr daugelis vis pagiria,kokie grazus,sveiki ir svelnus plaukai.cia man didziausias koplimentas blush2.gif
Atsakyti


QUOTE(Miaška @ 2006 09 26, 13:36)
Yra, Eurovaistinėje pirkau: 150 ml, kaina apie 45 Lt, parašyta, kad naudoti nedaug. Mano plaukams labai patiko smile.gif

Turejau, man irgi jis labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Na, o as paklausiau savo plauku stilisto patarimo ir isigyjau sampuna "Catwalk" firmos "Oatmeal & Honey" thumbup.gif Dar niekada neturejau nieko panasaus wub.gif
Atsakyti
as ir esu girdejusi geru atsiliepimu apie oatmeal&honey
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2006 09 27, 11:08)
mano plaukuciai labai tragiski buvo,nes pat kudikystes antibiotikais buvau seriama..kiek tik esu isbadzius sampunu..atrodo padeda,o po to ir vel tas pats..pries metus pradejau naudoti BIODROGOS serijos produktus.gal kas yra bande?galiu pasakyt,kad gersnio daikto nesu bandzius.dbr daugelis  vis pagiria,kokie grazus,sveiki ir svelnus plaukai.cia man didziausias koplimentas  blush2.gif


o kur pirkai ir kokia kaina? blush2.gif
Atsakyti
Tai niekas nebandet DUCRAY? g.gif
Atsakyti
miauka,BIODROGOS premoniu galima isigyti kaune savonoriu prospekte,o vilniuj man rodos kazkokiam grozio salone.nete panarsysiu ir imesiu adresus smile.gif
Papildyta:
Grožio salonas BIODROGA SPA
Raugyklos 4a, Vilnius.
Tel. 8-52-336346

Savanorių pr. 66, 44175 Kaunas
Telefonas: (37) 426923

jei jam naudinga,tuomet dziaugiuos padejus mirksiukas.gif bet kosmetika,tai tikrai super! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 09 27, 20:20)
Tai niekas nebandet DUCRAY? g.gif


Ducray esu turėjusi, bet tada pirkau šampūną nuo slinkimo ir tokį purškalą galvos odai irgi nuo slinkimo. Šampūnas kaip šampūnas, nieko neypatingas, už viską mokėjau virš 100 Lt, o efekto jokio nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(karoliuke @ 2006 09 27, 13:54)
Na, o as paklausiau savo plauku stilisto patarimo ir isigyjau sampuna "Catwalk" firmos "Oatmeal & Honey" thumbup.gif  Dar niekada neturejau nieko panasaus wub.gif



O aš tikrai taip nepasakyčiau: man išvis viskas iš TIGI didelio įspūdžio nepaliko. Negana to kad nusipirkau oatmeal and honey, tai nors ir nelikau patenkinta sumąsčiau dar priedo nusipirkti ir serumą galiukams, už kurį suplojau tiek pinigų, o kai grįžau ir perskaičiau ne lietuvišką vertimą, o anglišką, kur parašyta, kad ten tik blizgesys plaukams,supratau kokia esu višta........ frusty.gif o galų gale tas aliejukas toks įspūdis tik citrinom kvepia........ bash.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2006 09 28, 10:53)
miauka,BIODROGOS premoniu galima isigyti kaune savonoriu prospekte,o vilniuj man rodos kazkokiam grozio salone.nete panarsysiu ir imesiu adresus  smile.gif
Papildyta:
Grožio salonas BIODROGA SPA
Raugyklos 4a, Vilnius.
Tel. 8-52-336346

Savanorių pr. 66, 44175 Kaunas
Telefonas: (37) 426923

jei jam naudinga,tuomet dziaugiuos padejus mirksiukas.gif  bet kosmetika,tai tikrai super! thumbup.gif

aciukas 4u.gif
Atsakyti