Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

Maximoje MARGARITA Alaus sampunas + alaus balzamas - kaina 6,49 lt (50% nuolaida antram produktui)
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2006 07 03, 21:51)
kiek kainuoja? ax.gif


As pirkau, kai jam buvo nuolaida, tai lyg mokejau apie 6lt. ar maziau g.gif
Nepamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2006 07 04, 10:30)
Maximoje MARGARITA Alaus sampunas + alaus balzamas - kaina 6,49 lt (50% nuolaida antram produktui)


Reklamiste, pasikartosiu, ar tau yra gerų kitų priemonių, išskyrus Biok produkciją? Be to - yra kita tema apie nuolaidas kosmetikai, manau šitas dpranešimas ten labiau tiktų mirksiukas.gif

O gal kas nors gali ką nors pasakyt apie Carin produkciją plaukų priežiūrai? Kainos labai patrauklios, ale įdomu kaip poveikis ax.gif

Atrodo taip:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 04 liepos 2006 - 11:08
as tai geresnio mano plaukams uz glis kur dar neradau, nes nuo kitu sampunu mano plaukai kaip siaudai isplovus, ypac su rusiskais
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2006 07 03, 22:51)
kiek kainuoja? ax.gif


apie 4 Lt biggrin.gif
Atsakyti
turejau as ju geli su bilzgesiu tai fainas api visa kitai tai pasakysiu vidutines kainos ir vidutine kokybe
Atsakyti
šiuo metu turiu: Čistaja linija, Zolotoj šolk ir Loreal prof.garbanotiems plaukams šampunus,visais esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Kadus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 07 04, 11:06)

O gal kas nors gali ką nors pasakyt apie Carin produkciją plaukų priežiūrai? Kainos labai patrauklios, ale įdomu kaip poveikis ax.gif

Atrodo taip:
user posted image

Esu girdejusi geru atsiliepimu - noreciau isbandyt. O kur pas mus galima isigyti? Kokios mazdaug kainos?
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 07 03, 21:55)
Dėl Shaumos  drinks_cheers.gif

ėjau į drogą schaumos, bet netyčia sunsilk pasiėmiau ir šampūną, ir balzamą purinančius doh.gif doh.gif doh.gif bet rezultatas visai neblogas thumbup.gif
Atsakyti
niekaip dar nerandu savo isrinktojo (sampuno) biggrin.gif bet kol kas pirmoj vietoj - henna plus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 07 07, 16:08)
Esu girdejusi geru atsiliepimu - noreciau isbandyt. O kur pas mus galima isigyti? Kokios mazdaug kainos?


Aš Vilniuje mačiau jų pirkti, Šiaurės miestelyje Norfa parduotuvės patalpose yra parduotuvytė prof. kosmetikos. ten va ir yra įvairių plaukų priežiūros priemonių ax.gif
Atsakyti