Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

Niu man tai pats geriausias ir nerealiausias (bent kol kas, kol neatradau dar nerealesnio) TIGI Catwalk Oatmeal & Honey. Ypac tinka šviesintiems, lūžinėjintiem ir šiaip plaukams, kuriem reikia stipresnes prieziuros. Ir sampuniukas ir balzamukas thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man geriausias Avon AT 2 in 1, dabar net 4 vnt. per akciją užsipirkau thumbup.gif
Atsakyti
man labai geras loreal sampunas ir balzamas dazytiems plaukams.o kai buvau nusipirkusi lietuvisku (tik nebepamenu firmos) tai dieve padek jau toks s....kad ojojoi
Atsakyti
o man labai patiko Avon dazytiems plaukams, plaukai kazkokie storesni pasidare ( naudoju sampuna ir balzama, dar kauke turiu)
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 09 22, 18:05)
o sitas sampunas ne nuo plauku slinkimo ?

Nea. Nuo slinkimo yra raudonam buteliuke.
Sitas nesenai atsirado. Jis skirtas silpniems, luzinejantiems plaukams. Dar tokios serijos yra skirtas butent riebiems plaukams, skirtas kiekvienai dienai plauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 24 rugsėjo 2006 - 15:21
O kur Citra tu ji pirkai? Tik nesakyk kad KLP kokioje firmineje parduotuveje:)
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 09 24, 19:18)
O kur Citra tu ji pirkai? Tik nesakyk kad KLP kokioje firmineje parduotuveje:)
Vichy šampūnų ir kitų priemonių būna Eurovaistinėse. Tik dabar galvoju, ar jau visose atsirado šių Vitality šampūnų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2006 07 10, 13:27)
Bandžiau ,,Margaritos" alaus šampūną ir kondicionierių.... blogesnio nesu turėjusi: plaukai kaip šiaudai, o ir skalsumu nepasižymi  doh.gif



O čia tai šventa tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
O aš sekmadienį su 15% nuolaida Eurovaistinėje nusipirkau Vichy šampūną nuo slinkimo ir balzamą. Paskaičiau atsiliepimus, turėtų tikti man, labai tikiuosi, kad ne tik slinkimą sumažins, bet ir tą galvos niežulį panaikins, nes niekaip nepasirenku šampūno. Bent jau po pirmo plovimo plaukai labai gražiai atrodo, žiūrėsim, kaip toliau...
Atsakyti
Euro vaisiitnese maciau Vichy sampunu, bet mazesnio turio nei 400ml, as tai priejau prie isvados, kad mano plaukams tinka ir pigesnis sampunas, ten koks uz 10-15lt, svarbu, kad po plovimo juos pamaitinciau kondicionieriumi, aliejumi, kauke ir t.t. jei situ priemoniu nededu ant plauku, tai ir brangiausias sampunas nebuna jau toks pats paciausias....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gold_Tequil@: 25 rugsėjo 2006 - 10:41
Kadangi mano plaukai yra ilgi (iki liemens) ir labai sausi, tai daznai bandau vis kitus sampunus smile.gif Eksperimento delei pabandziau DOVE "Essential Care" sampuna... Pasaka, kaip tiko...
Ir isvis pastebejau, kuo dazniau keiciu sampuna, tuo labiau tai patinka mano plaukams...Niekada neperku dvieju vienodu sampunu is eiles...
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 09 24, 18:18)
O kur Citra tu ji pirkai? Tik nesakyk kad KLP kokioje firmineje parduotuveje:)



QUOTE(Supergirl @ 2006 09 24, 19:23)
Vichy šampūnų ir kitų priemonių būna Eurovaistinėse. Tik dabar galvoju, ar jau visose atsirado šių Vitality šampūnų?  g.gif

Deja, bet Eurovaistinej ju dar nera.
Klaipedoje yra "Camelija" vaistinese BIG'e ir Mazvydo alejoje,
kur "IKI" mirksiukas.gif
Atsakyti