Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

As nusipirkau pantene raudoniems plaukams,tai kol kas patinka.O šiaip esu ekspirimentatore,bandau kol surandu patinkanti. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Žiūriu daug kas giria alaus kaukę, gal reikės susigundyti pabandyti g.gif Kažin ji sausiems plaukams tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2006 09 21, 09:31)
Žiūriu daug kas giria alaus kaukę, gal reikės susigundyti pabandyti  g.gif  Kažin ji sausiems plaukams tinka  ax.gif

o kokia cia alaus kauke?
Atsakyti
as esu daug sampunu isbandzius, bet man gerausias tai DOVE thumbup.gif wub.gif plaukai nesiriebaluoja taip greitai 4u.gif
Atsakyti
Vichy Vitality wub.gif wub.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 09 22, 09:25)
Vichy Vitality  wub.gif  wub.gif  verysad.gif
O kodėl dabar - verysad.gif ? Beje, kuo tau tas šampūnas geras? Ir kokia kaina jo?
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 22, 09:26)
O kodėl dabar -  verysad.gif ? Beje, kuo tau tas šampūnas geras? Ir kokia kaina jo?

verysad.gif Cia netycia

Plaukai po jo yra purus, paslankus, blizgantys. Neerzina galvos odos (ji pas amne jautri). Po isplovimo netgi balzamo nereikia thumbup.gif
user posted image

400ml kaina apie 40Lt berods.
Atsakyti
Sveikos,

as is savo patirties galiu taip pat pasakyti, kad isandziau nemazai parduotuvese parduodamu sampunu. Tai niekaip neatsikratydavau pleiskanu, galvos niezulio ir pan.
Po to naudojau Kadus, atrode viskas pasikeite - plaukai zvilga, pleiskanu nebeliko, bet rezultatas trumpalaikis, bent jau man buvo..
Tik su Loreal Kerastase produktais problemos pradejo is esmes sprestis. Pasirodo net nereikejo man niekad jokio sampuno nuo pleiskanu, o tik reikejo atstatyti galvos odos normalia bukle.
Tai va, galiu patart ir kitoms pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 09 22, 10:38)
verysad.gif  Cia netycia

Plaukai po jo yra purus, paslankus, blizgantys. Neerzina galvos odos (ji pas amne jautri). Po isplovimo netgi balzamo nereikia  thumbup.gif
user posted image

400ml kaina apie 40Lt berods.

o sitas sampunas ne nuo plauku slinkimo ?
Atsakyti
Vakar nusipirkau C:EHKO su kanapiu aliejum bei kvieciu baltymais, kazkoks naujas neseniai pasirode is SPA serijos, tai kvepia labai skaniai, man patiko thumbup.gif
Atsakyti
L'oreal professionel volume extreme
user posted image thumbup.gif thumbup.gif
ir dar kerastase
user posted image


is pigesniu labai patiko l'orealio sampunas roziniam buteliuke, bet man jis tiko tik vasarai, nes mano plaukai plonuciai ir ziema siaubingai nuo jo elektrinosi...
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2006 07 10, 13:27)
Bandžiau ,,Margaritos" alaus šampūną ir kondicionierių.... blogesnio nesu turėjusi: plaukai kaip šiaudai, o ir skalsumu nepasižymi  doh.gif

drinks_cheers.gif
ant pakuotes raso, kad plaukai graziai blizga.. nu tikrai blizga.. taip riebaluotai bigsmile.gif fui schmoll.gif apie plauku "issukuojamuma" irgi geriau patylesiu schmoll.gif
Atsakyti