Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

Naudoju Bed Head šampūną , tai man tikrai labai labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2006 07 22, 03:36)
as naudoju body shopo medaus sampuna ir balzama,pries tai naudojau bed head tigi firmos,tai rezultatas tas pats,bet body shopo pigiau,taciau pas mane viesejo sveciai is vokietijos ir dave pabandyti paprasciausio yves rocher sampuno uz 2 eurus ir zinot,man patiko labiau uz tuos anus du,tai bandysiu cupe vilniuj to sampuno ieskot,jei nerasiu,prasysiu kad atsiustu  blush2.gif

Aš irgi naudoju yves rocher šampūną, balzamą, kremuką plaukų galiukams, o dabar dar užsisakiau aliejuką plaukams, nes labai jau pasipūtusi ta mano ševeliūra. labai sunku man su plaukų priežiūros priemonėmis, nes plaukams ne viskas tiko, labai jau mandrūs blush2.gif Bet vat yves rocher tai thumbup.gif Po gimdymo slinko siaubingai plaukai, kai plaudavausi galvą, tai fui, vonia juoda būdavo, o po šių priemonių pilkėti pradėjo lotuliukas.gif Nors naudoju priemones ne nuo plaukų slinkimo, o atstatomasias, bet ir nuo slinkimo padėjo biggrin.gif

QUOTE(Gabanne @ 2006 08 27, 21:41)
O jis plauku nesausina? nes mano plaukai garbanoti ir sausi.

Man tai nerealiai sausino, biškį panaudojau ir padėjau į šalį, nu visiškai netiko jis man, nei nuo slinkimo, nei dar kažkokio stebuklo nesuteikė verysad.gif
Atsakyti
Nusipirkau is kirpyklos super sampuna, bet tik viena problemele, jis drekinantis, na mano sausiems galiukams tai labai patinka, bet virsugalvis ir po plovimo lieka riebaluotas g.gif Tai vel teko grizti prie man nepakeiciamo elvital thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 07 07, 20:02)
ėjau į drogą schaumos, bet netyčia sunsilk pasiėmiau ir šampūną, ir balzamą purinančius  doh.gif  doh.gif  doh.gif  bet rezultatas visai neblogas  thumbup.gif



subsilk ir man labai patinka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Burtininke @ 2006 07 10, 13:27)
Bandžiau ,,Margaritos" alaus šampūną ir kondicionierių.... blogesnio nesu turėjusi: plaukai kaip šiaudai, o ir skalsumu nepasižymi  doh.gif



Aš bandžiau tik alaus kaukę, tai man labai patiko thumbup.gif plaukai švelnūs pasidarė, bet čia turbūt kaip kam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VOGUE @ 2006 09 14, 10:03)
Aš bandžiau tik alaus kaukę, tai man labai patiko  thumbup.gif  plaukai švelnūs pasidarė, bet čia turbūt kaip kam  ax.gif

Alaus kaukės nebandžiau, bet būtinai pabandysiu, nes man labai patiko alaus šampūnas. iš pradžių, nusipirkusi maniau, kad išmečiau pinigus į balą, bet po kokio 7 plovimo labai sveikai ėmė plaukai žvilgėti. aišku reikėdavo balzam, bet man jis labai patiko, jis tikrai nealina plaukų nė kiek, man netgi panašus į profesionalius keune šampūnus.
Atsakyti
o, ko gero, tos margaritos kaukės negalima ar nepatartina naudot kiekvieno plovimo metu? beje, kada reik naudot, prieš ar po plovimo? blush2.gif
Atsakyti
gal kas esat naudoje ajeru sampuna?
Atsakyti
QUOTE(varveklis @ 2006 09 14, 21:31)
Alaus kaukės nebandžiau, bet būtinai pabandysiu, nes man labai patiko alaus šampūnas. iš pradžių, nusipirkusi maniau, kad išmečiau pinigus į balą, bet po kokio  7 plovimo labai sveikai ėmė plaukai žvilgėti. aišku reikėdavo balzam, bet man jis labai patiko, jis tikrai nealina plaukų nė kiek, man netgi panašus į profesionalius keune šampūnus.


Aš taip pat naudojau alaus šampūną ir balzamą. Plaukai tikrai atrodė labiau žvilgantys, tik tiek kad visgi man ši serija nelabai nes padaro garbanas kaip šiaudus schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Koky sampuna rinktis sausiems plaukams?
Atsakyti
Bent man DOVE laabai geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2006 09 20, 13:13)
Koky sampuna rinktis sausiems plaukams?


Dove kažkada naudojau tai labai thumbup.gif O šiaip balzamą gal labiau reiktų naudot kokį drėkinantį.
Atsakyti
Nusipirkau as Dove melyna kauke..... schmoll.gif kol dregni tai gerai, bet kai isdziuna tai toks vaizdas kad ishsunke visa dregme kiek jos ten buvo belike doh.gif
Atsakyti