Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(puffy_ @ 2006 09 06, 17:28)
esu bandziusi sampuna, kondicionieriu ir kauke, visai nieko, bet antra karta nebepirkciau  g.gif kazkaip neuzkabino. kaip uz tokia kaina yra ir geresniu  ax.gif


kas butu tie geresni?? g.gif
Atsakyti
Neseniai kirpeja pasiule ir isbandziau Goldwell Kerasilk sampuna ir balzama labai sausiems plaukams. Mano plaukai issauseje ir poreti, isdziuve labai issipucia, o nuo sito sampuno pasidare svelnesni. Nu ne tokie visai glotnus, bet tikrai ne tokie issipute, pradejo blizgeti vos po 7 plovimu. Tik gal kvapas galetu buti kos fainesnis, nors nera bjaurus blush2.gif Kiek zinau isisgyti galima tik kirpyklose. Ir to, ir to 200ml kaina 30LT. Balzamas tikrai skalsus, daug nereikia, nors kitu kaukiu sutepdavau daug blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(winter-redade @ 2006 09 06, 16:52)
Gal kas yra naudojusios VICHY sampunus? g.gif Kosmetika va superine thumbup.gif o su sampunais kaip? Gal kas turit ka papasakot?

Esu naudojusi geltona- sausiems pazeistiem plaukams ir sampuna, ir balzama - man patiko thumbup.gif
Dabar profilaktiskai naudoju raudona- nuo slinkimo
o kasdienai Vitality - silpniem plaukam - labai geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(winter-redade @ 2006 09 06, 20:05)
kas butu tie geresni?? g.gif

man uz vichy geresni yra L'oreal proffesionel vitamino color ir absolute repair, sebastian sheer laminates, brelil biotraitment linijos thumbup.gif na bet cia turbut kievienam skirtingai, reikia tiesiog ieskoti ir atrasti savo rolleyes.gif o vichy naudojau geltona linija. nesakau, kad jie blogi ir prasti, bet nebuvo superiniai cool.gif
Atsakyti
Dukroms plaunu su amway šampūnu ir kondicionieriumi, nesu dar atradusi geresnių priemonių. Plaukai įgauna tokį kritimą,( na svarumą ar kaip čia išsireikšti), nepaprastai žvilga ir šukuojasi tiesiog kaip per sviestą. Nekeisčiau jo į jokį kitą. Tos priemonės brangios, bet jų reikia tiek mažai, kad gaunasi tas pats kaip ir kiti šampūnai. Netikėjau, kad gali būti toks poveikis. SUPER thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 09 08, 20:03)
Dukroms plaunu su amway šampūnu ir kondicionieriumi, nesu dar atradusi geresnių priemonių.
Tos priemonės brangios, bet jų reikia tiek mažai, kad gaunasi tas pats kaip ir kiti šampūnai. Netikėjau, kad gali būti toks poveikis. SUPER thumbup.gif
O tai kodėl tuomet sau nenaudojate to AMWAY šampūno ir balzamo? rolleyes.gif jei jau toks superinis, tai ir jums turėtų tikt bigsmile.gif
Man tai, tiesą sakant, keistos tos visos Amway priemonės ir neįtikintų, turbūt, niekas, nusipirkt kažką iš jų... schmoll.gif
Atsakyti
Nenaudoju todėl, kad mano plaukai dažyti, pasirodė, kad nuplauna dažus, nes jis neskirtas dažytiems plaukams. Bet yra dar ir dažytiems, tai būtinai nusipirksiu, nes poveikis tikrai nerealus. biggrin.gif .Kažkodėl žmonės bijo bandyti, o patys netiki, ką kiti sako.
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 09 08, 20:48)
Nenaudoju todėl, kad mano plaukai dažyti, pasirodė, kad nuplauna dažus, nes jis neskirtas dažytiems plaukams. Bet yra dar ir dažytiems, tai būtinai nusipirksiu, nes poveikis tikrai nerealus. biggrin.gif .Kažkodėl žmonės bijo bandyti, o patys netiki, ką kiti sako.

Jei jau nuplauna, net plaukų dažus, tai reik pagalvot, kiek ten visokios stiprios chemijos pridėta doh.gif Aš savo vaikų plaukų tikrai juom neplaučiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 08, 19:35)
O tai kodėl tuomet sau nenaudojate to AMWAY šampūno ir balzamo? rolleyes.gif  jei jau toks superinis, tai ir jums turėtų tikt bigsmile.gif
Man tai, tiesą sakant, keistos tos visos Amway priemonės ir neįtikintų, turbūt, niekas, nusipirkt kažką iš jų... schmoll.gif

As net akyse tu Amway nesu maciusi unsure.gif
O kieno jie gamybos?
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 09 08, 21:31)
As net akyse tu Amway nesu maciusi  unsure.gif
O kieno jie gamybos?
na, čia ta firma, kur gamina tuos visokius stebuklingus valiklius (Loc, ar kaip ten vadinasi unsure.gif ), kurie tinka ir namų šveitimui, ir galvos plovimui, ir gerklės skalavimui ir t.t ir t.t. Toks universalus, sakyčiau biggrin.gif Ai, dar su tuo pačiu Locu ir galvą galima plaut, ne tik klozetą valyt bigsmile.gif Nu stebuklas, sakyčiau, o ne priemonė 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau, nežinojau, kad yra žmonių, geriančių loc-ą, plaunančių juo galvą ar skalaujančių gerklę. Gal kas feirį bandėt ragauti? blink.gif Aš rašau ką išbandžiau ir nė kiek neperdedu, o jūs galvokit ką norit, geriau parašykit ką pačios naudojat, o ne kritikuokit kitų. Tarp kitko naudoju ir Amway valymo priemones .Dabar mano rankos gražios, o nuo visų feirių turėjau baisią alergiją doh.gif . Tai įrodo, kad čia nėra jokios chemijos. O plaukai nuo Satinique (taip vadinasi šampūnas Amway firmos) yra sveiki ir gražūs thumbup.gif . Už tai aš ir vertinu, kad tai produktai be chemijos, aš prieš chemiją.
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 08, 20:56)
na, čia ta firma, kur gamina tuos visokius stebuklingus valiklius (Loc, ar kaip ten vadinasi unsure.gif ), kurie tinka ir namų šveitimui, ir galvos plovimui, ir gerklės skalavimui ir t.t ir t.t. Toks universalus, sakyčiau  biggrin.gif  Ai, dar su tuo pačiu Locu ir galvą galima plaut, ne tik klozetą valyt bigsmile.gif  Nu stebuklas, sakyčiau, o ne priemonė  4u.gif

O cia rimtai?? blink.gif
Na esu girdejusi ta Amway, bet kazkaip ju produkcijos akyse neteko dar regeti.
Atsakyti