Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

Dabar naudoju Pregaine - man patinka thumbup.gif
Atsakyti
igrudau draugei pabandyti savo isgirta Alternos sampuna, ir ka manot, jai visai netiko jis su ta savo topinia sudetim schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 08 10, 16:51)
Ar kuriai nors yra tekę bandyti Naturals šampūną. Čia iš tų priemonių, kur žali buteliukai ir pandos nupaišytos.
Plaukų formavimo priemonės man visai nieko pasirodė, gal ir šampūnas vertas dėmesio? ax.gif


o man patiko tas šampūnas , dar labiau patiko balzamas

dabar naudoju nivea naujus, skirtus blond plaukam... o jau kvapas ...net išsiplovus ir išdžiovinus jaučiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2006 08 22, 23:52)
dabar naudoju nivea naujus, skirtus blond plaukam... o jau kvapas ...net išsiplovus ir išdžiovinus jaučiasi smile.gif

ir aš NIVEA per klionę naudojau, tai patiko labiau nei AlfaParf ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2006 08 22, 20:28)
igrudau  draugei pabandyti savo isgirta Alternos sampuna, ir ka manot, jai visai netiko  jis su ta savo topinia sudetim  schmoll.gif


Turbut kiekvieniems plaukams savas sampunas g.gif O man labai patiko Alterna Anti-Ageing Caviar sampunas ir balzamas wub.gif Turejau is darbo nusigvelbus meginuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2006 08 22, 23:52)
dabar naudoju nivea naujus, skirtus blond plaukam... o jau kvapas ...net išsiplovus ir išdžiovinus jaučiasi smile.gif

o jis be to, kad plauna, dar koki nors poveiki turi? Na tarkim sviesina plaukucius ar pan.? Vakar galvojau pirkti, bet kazkaip susilaikiau... ax.gif
Atsakyti
Šiandien išbandytas Alfa parf šampūnas su migdolais labai patiko. Dar prisiminiau vieną šampūną - tai Milkshake juo kirpėja man galvą visada išplauna, nu jau tokio malonaus kvapo: šokolado ar vanilės, tiesiog suvalgyt noris kaip kokį jogurtą tongue.gif

Įdomu kaip jo kaina ? Gal kas bandėt?
reiks gal kada pabandyt nusipirkt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melana: 23 rugpjūčio 2006 - 12:14
QUOTE(melana @ 2006 08 23, 14:13)
Šiandien išbandytas Alfa parf šampūnas su migdolais labai patiko. Dar prisiminiau vieną šampūną - tai Milkshake juo kirpėja man galvą visada išplauna, nu jau tokio malonaus kvapo: šokolado ar vanilės, tiesiog suvalgyt noris kaip kokį jogurtą  tongue.gif

Įdomu kaip jo kaina ? Gal kas bandėt?
reiks gal kada pabandyt nusipirkt  g.gif
man kvapas labiau kokosu wub.gif mano plaukuciams visai nieko buvo ax.gif kaina apie 15-17lt tiksliai daba neatsimenu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 08 23, 15:16)
man kvapas labiau kokosu  wub.gif mano plaukuciams visai nieko buvo  ax.gif kaina apie 15-17lt tiksliai daba neatsimenu  g.gif  biggrin.gif


Alfa Parf kurioje cia parduotuveje ju yra??
Na jei yra vaniles kvapas tai jau begsiu pirkti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 24 rugpjūčio 2006 - 07:37
QUOTE(doviliuke21 @ 2006 08 24, 07:35)
Alfa Parf kurioje cia parduotuveje ju yra??
Na jei yra vaniles kvapas tai jau begsiu pirkti wub.gif

Kaip supratau, cia apie Milkshake sampunus kalbama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 08 24, 08:58)
Kaip supratau, cia apie Milkshake sampunus kalbama  smile.gif



Kokioj parduotuvej ju ieskot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 08 23, 14:16)
man kvapas labiau kokosu  wub.gif mano plaukuciams visai nieko buvo  ax.gif kaina apie 15-17lt tiksliai daba neatsimenu  g.gif  biggrin.gif

Man regis, kad jie daugiau kainuoja.

QUOTE(doviliuke21 @ 2006 08 24, 08:31)
Kokioj parduotuvej ju ieskot? bigsmile.gif

Ju buna pirkti tik kirpyklose.
Atsakyti