Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(Supergirl @ 2006 08 04, 15:45)
Ir aš vakar nusipirkau Umberto Gianini šampūną pabandymui, tik tiesiems plaukams ir mini buteliuką (100 ml.) Šiandien jau išbandžiau. Nu tikrai neblogas thumbup.gif

aš turėjau umberto gianini šampūną tamsiems plaukams, na tikrai geras ir plaukai kažkaip "švariai" jaučiasi, net gurgžda. kaži čia gerai, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2006 08 04, 15:56)
na tikrai geras ir plaukai kažkaip "švariai" jaučiasi, net gurgžda. kaži čia gerai, ar ne?  g.gif
Va va, ir man gurgžda. Gerai išsireiškiai, taip tiksliai biggrin.gif Na, nežinau, ar gerai, bet man patinka visai bigsmile.gif
Atsakyti
O aš tai neseniai nusipirkau L'OREAL ELVITAL šampūną ir balzamą ANTI-BREAKEAGE (kur Penelopė reklamuoja). Tikrai labai puikios priemonės biggrin.gif Mano plaukai šviesinti, tai sausoki, bet nuo šito šampūno tampa švelnučiai, blizgantys, purūs ir visaip kitaip nuostabūs mirksiukas.gif Reiks kaukę tos pačios serijos nusipirkt kada.
Atsakyti
QUOTE(garfield @ 2006 08 04, 16:57)
O aš tai neseniai nusipirkau L'OREAL ELVITAL šampūną ir balzamą ANTI-BREAKEAGE (kur Penelopė reklamuoja). Tikrai labai puikios priemonės biggrin.gif  Mano plaukai šviesinti, tai sausoki, bet nuo šito šampūno tampa švelnučiai, blizgantys, purūs ir visaip kitaip nuostabūs  mirksiukas.gif Reiks kaukę tos pačios serijos nusipirkt kada.


O man nuo sito plaukai kieti buvo,o balzamas buvo buvo geras,o paskutini kart kai nusipirkau jis paskystejes kazkoks... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 08 04, 18:11)
O man nuo sito plaukai kieti buvo,o balzamas buvo buvo geras,o paskutini kart kai nusipirkau jis paskystejes kazkoks... ax.gif



Gal ir kietoki plaukai po išplovimo vien tik su šampūnu. Bet aš šito nenustačiau, nes visad su balzamu perskalauju. Tada viskas thumbup.gif
Atsakyti
As buna retkarciais tik pamatau, tai tada butinai nusiperku, bet siaip labai retai kada randu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(garfield @ 2006 08 04, 19:17)
Gal ir kietoki plaukai po išplovimo vien tik su šampūnu. Bet aš šito nenustačiau, nes visad su balzamu perskalauju. Tada viskas  thumbup.gif


Ne kieti ir su balzamu,nes sis sampunas slamstas totalus,sios serijos jau balzamas daug geresnis.
Atsakyti
Man patinka Dove šampūnai. Dabar turiu Avono naturals serijos šampūną ir nesiskundžiu mirksiukas.gif
Atsakyti
O as va norejau pasiteirauti, gal kas is jusu yra naudojes Alternos produktus:
user posted image
Maciau Salon+ yra pirkti, bet nepaziurejau kainos doh.gif Gal kas netycia yra uzmates kaineles ax.gif
Atsakyti
gal kas bande Alpfa palf(ar kaip ten) sampuna su semenim ar siaip koki?mano ilgi plaukai,sausoki,kazin tiktu?
Atsakyti
Aš kai išploviau galvą "Sansilk" sampūnu bei balzamu, tai vaizdas būvo štai toks doh.gif

user posted image
Atsakyti
Ne_gera, siaubas doh.gif doh.gif Negi taip baisiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nors pati ir nebandziau "Sunsilk"
Atsakyti