Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

Pasidalinkim patirtim 4u.gif
Senoji tema cia mirksiukas.gif

http://www.supermama...showtopic=34305
Atsakyti
siandien pagaliau isisploviau galva su zalotoj solk sampunu- pazeistiems plaukams, nes vis neprisiruosiau su siuo sampunu plauti blush2.gif
Tai galiu pasakyti, kad visai patiko, plaukuciai svelnus biggrin.gif tik man labai idomi to sampuno konsistencija- kazkokia kaip drebuciai unsure.gif pirmakart tokia matau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 06 07, 17:02)
siandien pagaliau isisploviau galva su zalotoj solk sampunu- pazeistiems plaukams, nes vis neprisiruosiau su siuo sampunu plauti  blush2.gif
Tai galiu pasakyti, kad visai patiko, plaukuciai svelnus  biggrin.gif  tik man labai idomi to sampuno konsistencija- kazkokia kaip drebuciai  unsure.gif pirmakart tokia matau  cool.gif

as kaip tik zadu pirkt ta Zalotoj solk sampuna bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 06 07, 19:02)
siandien pagaliau isisploviau galva su zalotoj solk sampunu- pazeistiems plaukams, nes vis neprisiruosiau su siuo sampunu plauti  blush2.gif
Tai galiu pasakyti, kad visai patiko, plaukuciai svelnus  biggrin.gif  tik man labai idomi to sampuno konsistencija- kazkokia kaip drebuciai  unsure.gif pirmakart tokia matau  cool.gif



Tikrai unsure.gif pas mane normalus skystas kaip ir visi sampunai g.gif
Atsakyti
as tai dabar nusipirkau is AVON sampuna... nezinau koks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 07, 20:57)
Tikrai  unsure.gif  pas mane normalus skystas kaip ir visi sampunai  g.gif

na, keista keista rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 06 07, 18:02)
siandien pagaliau isisploviau galva su zalotoj solk sampunu- pazeistiems plaukams, nes vis neprisiruosiau su siuo sampunu plauti  blush2.gif
Tai galiu pasakyti, kad visai patiko, plaukuciai svelnus  biggrin.gif  tik man labai idomi to sampuno konsistencija- kazkokia kaip drebuciai  unsure.gif pirmakart tokia matau  cool.gif



QUOTE(Lalaa @ 2006 06 07, 20:57)
Tikrai  unsure.gif  pas mane normalus skystas kaip ir visi sampunai  g.gif


Aš iš Zolotoj Šolk turėjau šaknis stiprinantį šampūną. Man visai patiko. Tikrai neblogas, tik kvapas keistokas. Tačiau plaukučiai buvo patenkinti.
Atsakyti
aha henna ir man patiko.
o dabar naudoju Freeman su papaya ir mango,tai irgi fainas.Labiausiai patinka kvapas ir kad dyyyyydele pakuote tai ilgam uzteks(kasdien plaunu savo garbaneles)
Atsakyti
As naudoju FITOVAL sampuna, man labai patinka thumbup.gif
O va, ant durniaus pabandymui nusipirkau naujiena Schwarzkopf Schauma sampuna su taukmedzio sviestu ir kokoso ekstraktu sausiems, pazeistiems plaukams(rudas buteliukas) ir likau labai maloniai nustebinta thumbup.gif
Na, labai fainas sampunas thumbup.gif
Tokio efekto tikrai nesitikejau : plaukuciai paliko tokie minksti, svelnus ir elastingi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SKAIDRE: 03 liepos 2006 - 18:33
Schauma sampunas tikrai labai fainas, ant savo sausu ir pazeistu plaukuciu isbandziau, labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2006 07 03, 19:39)
Schauma sampunas tikrai labai fainas, ant savo sausu ir pazeistu plaukuciu isbandziau, labai patiko  biggrin.gif



kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
Dėl Shaumos drinks_cheers.gif
Atsakyti