Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 17, 01:14)
Oda ,spalva tai ne visiskai balta(nors man butu laaabai grazu),tokia sakyciau kava su pienu g.gif Labiausiai nemegstu pilkos odos ,tokia purvina atrodo.Juoda grazu.Svarbu uzpakaliuka sildo biggrin.gif


Dramblio kaulo, grazu ax.gif mano tai juoda, labai truksta sviesaus salono blush2.gif
Atsakyti
Honda CR - V, 2.0 l., sidabrinė, 2007 m., turiu tik 2 sav., prieš tai vairavau Golf 4. Turbūt jausmo nereikia nupasakot, persėdus iš golfo į SUV lotuliukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 16, 16:41)
Nenusimanau visai masinose,maniskis viskuo pasirupina.Nusimanau masinos grozyje biggrin.gif Va tas bmw 6 tai geris,teko vaziuot,taip gerai jame jauciuosi.Pries tai su TT vazinejau cabrio,svaigau del jos baisiai ,bet atgal nelipciau po situ bmw'uku schmoll.gif


golf 4 temoj skaičiau, kad važinėjote su golfu g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dantukė @ 2008 01 17, 12:05)
Honda CR - V, 2.0 l., sidabrinė, 2007 m., turiu tik 2 sav., prieš tai vairavau Golf 4. Turbūt jausmo nereikia nupasakot, persėdus iš golfo į SUV  lotuliukas.gif .



Oho, didziule bigsmile.gif, o jei dar su golfiuku lyginant.... rolleyes.gif
Sveikinu su nauju pirkiniu 4u.gif bei dziugu, kad kuo daugiau moteryciu vairuoja tokius automobilius! Isivaizduoju ta jausma kai turi nauja masiniuka, vis dar ji pastebi, rupiniesi juo, myli biggrin.gif o poto... tik susisiekimo priemone belieka verysad.gif
Reiskias reikia kuo dazniau keisti tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantukė @ 2008 01 17, 10:05)
Honda CR - V, 2.0 l., sidabrinė, 2007 m., turiu tik 2 sav., prieš tai vairavau Golf 4. Turbūt jausmo nereikia nupasakot, persėdus iš golfo į SUV  lotuliukas.gif .
Papildyta:
golf 4 temoj skaičiau, kad važinėjote su golfu  g.gif .

Taip,vazinejau su 4golfu.Nekalbu pagal eile,sakau aplamai kokias turejau masinas.
Atsakyti
Aš tai nelabai supratau, ar čia renkasi tik tos kurios vairuoja Džipus (nes būtent tai akcentuota), ar gali rinktis ir tos kurios vairuoja lengvuosius pavadinkim aukščiausios klasės auto (kaip pvz BMW 7serija, Audi 8, Lexus 450, ir t.t.) ?... rolleyes.gif ax.gif 4u.gif Jei tinka ir šios, tuomet reiktų pakoreguoti temos pavadinimą, kaip pvz "Moterys vairuojančios dideles bei galingas auto "...Na čia šiaip toks pastebėjimas... tongue.gif biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 17, 13:35)
Taip,vazinejau su 4golfu.Nekalbu pagal eile,sakau aplamai kokias turejau masinas.


Sunku čia jus suprast lotuliukas.gif .

Iš Audi TT remos
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2007 11 02, 20:55)
Turejau praeita pavasari,vazinejau puse metu.Na ka galiu pasakyti,tai buvo mano senai svajota masina,bet tikrai nelikau suzaveta labai schmoll.gif Pas mane cabrio buvo,tai isorinis grozis vienareiksmiskai super thumbup.gif  wub.gif Grazesnes masinos man ir siandien nelabai yra.Bet pats vaziavimas man niekuo nesiskyre nuo mano tureto IV golfo.Kieta ,sportine masina.Pas mano buvo tik dvi vietos,tai su vaiku jau nekas vazinet.Bet pavasari ir vel tokiapirksiu,tik naujesniu metu  tongue.gif Moteriska masinyte thumbup.gif


Iš Golf 4 temos
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2007 11 28, 17:23)
Na,as ir nesenai tik pardaviau 4golfa.Patenkinta buvau,kol greiciu deze neparejo doh.gif Tai dar ir sankaba teko keisti,sumokejau 2200lt.Tai kaip ir nemazai,bet...galiu jus paguosti.Sakot audi a3 norejot,mano drauge turi dyzeli automata,irgi greiciu dezei kazkas,tai 1600lt paskaiciavo.Bet vis tiek man labai patinka 4 ir 5 golfai thumbup.gif Grazuoliukai.
Atsakyti
Ale ir idomus zmones.Jums pagal metus su fotkem gal pridet ar kaip?TT turejau anksciau,Golfas buvo sekantis.Ir parduotas rugpjucio menesi.Ka dar norite zinoti?
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 17, 16:10)
Ale ir idomus zmones.Jums pagal metus su fotkem gal pridet ar kaip?TT turejau anksciau,Golfas buvo sekantis.Ir parduotas rugpjucio menesi.Ka dar norite zinoti?


Aisku norim, klok viska, pradek nuo to kodel su tokiom prastom masinom vazineji smile.gif ir kodel savo vardinio numerio neturi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2008 01 17, 15:42)
Aš tai nelabai supratau, ar čia renkasi tik tos kurios vairuoja Džipus (nes būtent tai akcentuota), ar gali rinktis ir tos kurios vairuoja lengvuosius pavadinkim aukščiausios klasės auto (kaip pvz BMW 7serija, Audi 8, Lexus 450, ir t.t.) ?... rolleyes.gif  ax.gif  4u.gif Jei tinka ir šios, tuomet reiktų pakoreguoti temos pavadinimą, kaip pvz "Moterys vairuojančios dideles bei galingas auto "...Na čia šiaip toks pastebėjimas... tongue.gif  biggrin.gif  wink.gif



Jei galeciau pakoreguociau smile.gif (o gal imanoma? smile.gif) siaip potemeje parasiau ir kt galingas, gal nelabai pastebima ax.gif


Papildyta:
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 17, 16:10)
Ale ir idomus zmones.Jums pagal metus su fotkem gal pridet ar kaip?TT turejau anksciau,Golfas buvo sekantis.Ir parduotas rugpjucio menesi.Ka dar norite zinoti?



ir nepamirsk savo formu ismatavimo, liemeneles dydzio bei kelnaiciu spalvos lotuliukas.gif lotuliukas.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 01 17, 16:17)
Aisku norim, klok viska, pradek nuo to kodel su tokiom prastom masinom vazineji smile.gif ir kodel savo vardinio numerio neturi? smile.gif


o is kur tokios zinio, kad neturi? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 01 17, 14:17)
Aisku norim, klok viska, pradek nuo to kodel su tokiom prastom masinom vazineji smile.gif ir kodel savo vardinio numerio neturi? smile.gif

O is kur zinai,kad nr vardinio neturiu biggrin.gif Imsiu ir sakysiu lotuliukas.gif Nu nea,neleidzia ranka tiek lt is pinigines traukti ir kloti uz vardinius nr schmoll.gif Vazinejau su visokiom masinytem.Pradejau nuo bmw'uko seno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 17, 14:10)
Ale ir idomus zmones.Jums pagal metus su fotkem gal pridet ar kaip?TT turejau anksciau,Golfas buvo sekantis.Ir parduotas rugpjucio menesi.Ka dar norite zinoti?


pasiklydai savo autose lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Vienoj zinutej rasai, kad pries Audi TT, kitoj po Audi TT lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dantukė @ 2008 01 17, 21:46)
pasiklydai savo autose  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Vienoj zinutej rasai, kad pries Audi TT, kitoj po Audi TT  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .

Kur tu matai eiliskuma isdestyta masinu?Jeigu rasyta 11 men,kai jau golfas buvo parduotas,tai kaip rasyt,jei "tureto golfo"tau netinka cia kazkas.Turetos jau buvo abi masinos.Ir nupirkta dabartine,su kuria dabar vazineju.Kaip dar galima aiskiau.Parina tokie zmones.
Atsakyti