Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

QUOTE(Lieputė @ 2007 06 22, 12:50)
As noreciau paziureti kaip ivaziavusi i kokia pelke su kokiu Crv ar Rav'u isvaziuotum is ten... lotuliukas.gif Ir palaidotum ten savo "dzipa"... biggrin.gif Sie auto butent ir skirti mieste kazkur ant bordiuro uzvaziuot prisiparkuot... biggrin.gif

O as sau ieskausi Mitsubishi Pajero '00-02m...As tik Uz dideles masinas... thumbup.gif  drinks_cheers.gif



O kam man į pelkę važiuot? blink.gif
Aš gi rašiau, kad man patinka jie dėl to kad aukštai sėdi, viską matai, lengvai užvažiuoji visur plius važiuojant pvz prie kokio ežeriuko miško keliu nedaužysi visur dugno (taip kaip daužai su lengvąja)...Važinėt po pelkes neturiu kol kas nei laiko nei didelio noro 4u.gif Visų poreikiai skirtingi..Vieniems džipai reikalingi dėl važinėjimo po pelkes ir tt., o kitiems tik šiaip dėl patogumo mieste/užmiesty (ne pelkėse, nes užmiestis nelygu pelkėms)..
Atsakyti
Nu Opel Frontera ne geriausia auto tongue.gif , bet visurgiai manau, kad teip...atejau pazet gal kas peikia mano tongue.gif grazuoli ale radau tik tema apie viureigius....isbandziau siandien naujaja Honda CRV ir manau kad jamu sita daikta smile.gif Gal kas ka blogo girdejot bigsmile.gif
O Pajero tai man DIDELE labai cool.gif as net naujo Outlanderio neziuriu man per griozdas ... senesnis patiko bet kad labai jau vidus skurdokas pasirode unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kūriu šia temele, nes neradau nieko panašaus (jei aš klystu labai prašau mane perspėti).
Norečiau, jog šioje tėmelėje diskutuotu merginos turinčios galingus, didelius automobilius (nebutinai Jeep) arba prijaučiančios jiems ar svajojančios įsigyti. Kokie džiaugsmai vairuojant didelį automobilį, kokie vargeliai....

Ir šiaip parašykite savo nuomone apie moterytes vairuojancias tokias auto smile.gif

Tuo pačiu pradedant diskusiją siūlau pristatyti ir savo automobilį.

Pradesiu nuo savęs:
Feelme - BMW X5 - 2002 m. / juoda / 4,6 l. 342 AG /sportpaket/automatas 4u.gif

Apie šią auto negalėčiau pasakyti nė vieno blogo žodžio blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feelme: 16 sausio 2008 - 15:01
QUOTE(Feelme @ 2008 01 16, 14:56)


Pradesiu nuo savęs:
Feelme -  BMW X5 - 2002 m. / juoda / 4,6 l. 342 AG /sportpaket/automatas  4u.gif

Apie šią auto negalėčiau pasakyti nė vieno blogo žodžio blush2.gif

Ar į degalinę nuvažiavus irgi nieko blogo? lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai smalsu, kiek toks agregatas benzino ryja?
Atsakyti
Tai va jei apie save tai vairuoju Lexus RX 330 2006 metu automatas auksine ir labai dziaugiuosi ir myliu ja thumbup.gif
Kartais pavairuoju vyro Honda Elementa irgi ji tokia prie dzipu tai irgi labai faina masinyte thumbup.gif
O nuomone apie vairuojancias dzipus moteris tai pati geriausia ir pati esu laimingiausia motera kad galiu pati vairuoti sia masina thumbup.gif
O manau jei vairuoji toki agregata ir turi pinigeliu jam isigyti tai apgalvoji ir degaliniu reikalus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 16 sausio 2008 - 15:56
QUOTE(Acacia @ 2008 01 16, 17:50)
Ar į degalinę nuvažiavus irgi nieko blogo?  lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai smalsu, kiek toks agregatas benzino ryja?


Na siaip nieko blogo, o kiek ryja konkreciai nelabai pasakysiu, per savaite jei normaliai vazineju kokiu 180 lituku gal isleidziu, nezinau net, nes dazniausiai MB tuo pasirupina blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Laivite @ 2008 01 16, 17:55)
Tai va jei apie save tai vairuoju Lexus RX 330 2006 metu automatas auksine ir labai dziaugiuosi ir myliu ja  thumbup.gif
Kartais pavairuoju vyro Honda Elementa irgi ji tokia prie dzipu tai irgi labai faina masinyte thumbup.gif
O nuomone apie vairuojancias dzipus moteris tai  pati geriausia ir pati esu laimingiausia motera kad galiu pati vairuoti sia masina thumbup.gif
O manau jei vairuoji toki agregata ir turi pinigeliu jam isigyti tai apgalvoji ir degaliniu reikalus  thumbup.gif


super varianatas, man lexusai RX'ai butent auksiniai prie sirdies thumbup.gif beto kaip ir X5 man visai moteriska masina, na labiau moteriska nei vyriska rolleyes.gif
Beje, kokios spalvos odyte viduje? smile.gif
o del finansu labai teisingai pastebeta, nes pirkti panasia auto, tam, kad savaitgali i baznycia isvaziuoti mazu maziausiai neprotinga ax.gif
Atsakyti
x5 2005 11 3,0l dyzelis,automatas
Tikra moteriska masina 4u.gif Apie kita ir nenoriu pagalvoti thumbup.gif Na,vasarai noreciau 6 bmw cabrio ax.gif Bet tai tik svajone...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŠOKOLADĖ9: 16 sausio 2008 - 16:33
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 16, 18:32)
x5 2005 11 3,0l dyzelis,automatas
Tikra moteriska masina 4u.gif Apie kita ir nenoriu pagalvoti thumbup.gif Na,vasarai noreciau 6 bmw cabrio ax.gif Bet tai tik svajone...



kolege 4u.gif biggrin.gif tik su siek tiek naujesniu modeliuku, nors siose auto kiek teko susidurti metai nelabai turi itakos, daugiau komplektacija ax.gif
M6 nerealus reikalas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Feelme @ 2008 01 16, 16:36)
kolege 4u.gif biggrin.gif  tik su siek tiek naujesniu modeliuku, nors siose auto kiek teko susidurti metai nelabai turi itakos, daugiau komplektacija  ax.gif
M6 nerealus reikalas wub.gif

Nenusimanau visai masinose,maniskis viskuo pasirupina.Nusimanau masinos grozyje biggrin.gif Va tas bmw 6 tai geris,teko vaziuot,taip gerai jame jauciuosi.Pries tai su TT vazinejau cabrio,svaigau del jos baisiai ,bet atgal nelipciau po situ bmw'uku schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŠOKOLADĖ9: 16 sausio 2008 - 16:42
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 16, 18:41)
Nenusimanau visai masinose,maniskis viskuo pasirupina.Nusimanau masinos grozyje biggrin.gif Va tas bmw 6 tai geris,teko vaziuot,taip gerai jame jauciuosi.Pries tai su TT vazinejau cabrio,svaigau del jos baisiai ,bet atgal nelipciau po situ bmw'uku schmoll.gif



Tenka ir man pasivazinet (keleivio vietoje ) M6-tame, ujj geris, dar labai patinka kompas kuris ant lango viska rodo ax.gif (vyrai juoktusi itariu, kaip auto vertinam lotuliukas.gif ) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Beje, ŠOKOLADĖ9, koks tavo ixiuke vidus, kokios spalvos ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Feelme @ 2008 01 16, 17:27)
Beje, ŠOKOLADĖ9, koks tavo ixiuke vidus, kokios spalvos ?  ax.gif

Oda ,spalva tai ne visiskai balta(nors man butu laaabai grazu),tokia sakyciau kava su pienu g.gif Labiausiai nemegstu pilkos odos ,tokia purvina atrodo.Juoda grazu.Svarbu uzpakaliuka sildo biggrin.gif
Atsakyti