Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

QUOTE(zy4 @ 2007 05 15, 00:40)
Sveikos džipų mylėtojos,

      na pats neturiu  džipo, tačiau galvoju apie kokį nors. Būtų gerai, jei kas galėtų man patarti, ar labai brangu išlaikyti džipą, ar dažnai genda, kaip dėl atsarginių dalių.

biggrin.gif
genda kaip ir visos masinos - priklausomai nuo pagaminimo metu (na ir nuo gamintojo, t.y. firmos)_ ir nuo... tarpines tarp vairo ir sedynes mirksiukas.gif na priklausomai kaip jis bus eksploatuojamas, ar vaziuojama tik plentu, ar vaziuojama misko kleiuku, ar lendama i super pelkes-purvynus-karjerus ir pan.
na issirenkus konkretu modeli, zinoma reiktu pasidomet apie jo silpnasias vietas, remonto galimybes (yra tokiu, kuriu nieks nesutinka remontuot doh.gif ) ir zinoma atsarginiu detaliu pasiula
4u.gif
Atsakyti
Pradžiai apsispresk, kam tu jį naudosi ir už kokią sumą ieškai- tada bus galima patart.
Atsakyti
O man, kaip tiesiog moteriai, patinka būtent "parketiniai" džipai blush2.gif Nelabai savęs įsivaizduoju už kokio "tikro", "griozdiško" džipo vairo smile.gif Iš man patinkančių: honda crv, toyota rav4 ir panašūs mažesni džipukai...Paklausit kam jo reik jei neturi ūkio: tai man tiesog patinka aukštai sėdėt, patinka kai galiu bet kur parkuotis (and bet kokio bardiuro) ir patinka keliauti (kartais tenka ir po miškus ar pelkes pavažinėti) smile.gif
Atsakyti
O čia daugelis galvoja kaip aš, paskaičiau pavadinimą "o džipai!", o paskui paskaičiau "opel frontera"....nu jau džipų džipas!! lotuliukas.gif bet čiu aš gal kaip nors ir be jo apsieisiu.

Mes turim cherokee ir esu baisiai patenkinta, džipuks iškelts, ratukai dideli smile.gif toks jau ne gėdingas parketnykas, bet ir dar ne toks monstryščia kur į sporto klasę smile.gif

Mėgstam offoroud'us, bet ir mieste kaip kasdieninė mašina labai patogu. Nereikia jai jokių ūkių, bet čia jau reikia mylėti džipukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2007 06 01, 00:34)
O čia daugelis galvoja kaip aš, paskaičiau pavadinimą "o džipai!", o paskui paskaičiau "opel frontera"....nu jau džipų džipas!!  lotuliukas.gif bet čiu aš gal kaip nors ir be jo apsieisiu.

Mes turim cherokee ir esu baisiai patenkinta, džipuks iškelts, ratukai dideli smile.gif toks jau ne gėdingas parketnykas, bet ir dar ne toks monstryščia kur į sporto klasę smile.gif

Mėgstam offoroud'us, bet ir mieste kaip kasdieninė mašina labai patogu. Nereikia jai jokių ūkių, bet čia jau reikia mylėti džipukus  4u.gif



Nereik čia pūstis, kiekvienam savo tongue.gif Nepatinka parkernykas, nepirk tongue.gif Mano nuomone, moteriai vairuoti kur kas labiau tinka parketinis džipas, nei griozdiškas, jei aišku ji nevažinėja offruodu, o tik mieste...O beje, cherokee kokybe nepasižymi, jau geriau kokybiškai parketnykas schmoll.gif
Atsakyti
mano pirmoji masina buvo dzipas mitsubishi pajero...senas labai (atrodo 85metu ar panasiai), bet man laaabai patiko thumbup.gif thumbup.gif Dabar vis tikiuosi kadanors gristi prie dzipo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2007 06 02, 09:35)
Nereik čia pūstis, kiekvienam savo tongue.gif Nepatinka parkernykas, nepirk tongue.gif Mano nuomone, moteriai vairuoti kur kas labiau tinka parketinis džipas, nei griozdiškas, jei aišku ji nevažinėja offruodu, o tik mieste...O beje, cherokee kokybe nepasižymi, jau geriau kokybiškai parketnykas schmoll.gif


hm, kad nesipučiu, tik tamstelei turbūt truputuką žinių trūksta, jei jum cherokiai nekokybiški g.gif arba įdomu labai kur jau čia tokių vertingų žinių įgijot doh.gif
Įveikėm savaitgalį vykusio Pabradas 2007 visas trasas, ir nei subyrėjom, nei ką, kai kam ir tai nepavyko tongue.gif
Nors buvo ten ir standartų, ir apynaujis mersas celofanu apklijuotas doh.gif
Smagu ir į tokius pasižiūrėti smile.gif
Kokia bebūtų mašina, ji turės ir savų trūkumų ir privalumų, juk viskas priklauso ir nuo to, ką žmogus vertina. Ir žinoma kiekvienas girs tai, ką jis turi wub.gif (nors aš maniškės negiriu (peugeot...) smile.gif
Na, man džipas rimta mašina, ne kažkoks saldainis, su ja ir į pasaulio kraštą nebaisu smile.gif Beja - džipo esmė ir yra būti griozdišku bigsmile.gif

aha, o ten dėl to punkto kad "moteriai labiau parketinis..." tai gal dar papasakosit kaip moteriai geriau automatinė dėžė??

P.S. o į temą: gal ir būna fronterų gerbėjų, ale varžybose neteko sutikti nei vieno smile.gif gal nebent pasislėpė drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2007 06 04, 18:51)
P.S. o į temą: gal ir būna fronterų gerbėjų, ale varžybose neteko sutikti nei vieno smile.gif gal nebent pasislėpė  drinks_cheers.gif

tai kad jie vargšai bijo į didesniu renginius važiuot biggrin.gif
mažuose tik tyliai ramiai pravažiuoja ir viskas... nemyli jų tikrieji offroudininkai biggrin.gif
Atsakyti
KAS TURI MODELI NUO 1999-2005, PASIDALINKIME PATIRTIM.
Atsakyti
Neturiu bet planavau pirkti, o dabar apsigalvojau bigsmile.gif ... Bet siaip tai rekomenduociau sita masiniuka, pries pora dienu atsisveikinau su senesnio modelio Vitara, tai nusiskundimu neturiu!... thumbup.gif Varikliukai patvarus, viskas buvo tvarkoj, man teko tik voztuvu ribokslius pakeisti ir psio...Ir kiek girdejau sake ir naujesniu metu modeliai labai geri, per "Ekipaza" girdejau kad gavo kazkoki "apdovanojima" kaip geriausias visureigis ar kazkas panasaus, bet turbut tarp SUV'u...Tiksliai nepasakysiu nes ne visa info tuomet isgirdau... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2007 05 27, 10:54)
O man, kaip tiesiog moteriai, patinka būtent "parketiniai" džipai  blush2.gif Nelabai savęs įsivaizduoju už kokio "tikro", "griozdiško" džipo vairo smile.gif Iš man patinkančių: honda crv, toyota rav4 ir panašūs mažesni džipukai...Paklausit kam jo reik jei neturi ūkio: tai man tiesog patinka aukštai sėdėt, patinka kai galiu bet kur parkuotis (and bet kokio bardiuro) ir patinka keliauti (kartais tenka ir po miškus ar pelkes pavažinėti) smile.gif



As noreciau paziureti kaip ivaziavusi i kokia pelke su kokiu Crv ar Rav'u isvaziuotum is ten... lotuliukas.gif Ir palaidotum ten savo "dzipa"... biggrin.gif Sie auto butent ir skirti mieste kazkur ant bordiuro uzvaziuot prisiparkuot... biggrin.gif

O as sau ieskausi Mitsubishi Pajero '00-02m...As tik Uz dideles masinas... thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš norėjau kažkada trooper'io wub.gif
kai pasižiūrėjau, kaip pusbratkis saviškų po balas tąso, užsimaniau juodai...
pati kitokios markės isuzu vairuoju, tai thumbup.gif neužmušama mašina, ale Lt tokių turbūt net 100 vnt nėr lotuliukas.gif
Atsakyti