Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

Na tai labai atsiprasau jeigu izeidziau, blush2.gif tiesiog toje nuotraukoje bala iki kulniuku.Ir as nezinau moteru visai kurios drystu vaziuot vadinamais vyru keliais.O jei jau esat vaziavus,TAI SVEIKINU,tik tikra moteris isdrystu vaziuot. drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
jau labai, labai greitai..
1masis 4x4 etapas, Taurageje!!!
siemet jis sutampa su BalticCup varzybomis smile.gif
jei bus besiryztanciu paziureti susitixime ten Kovo 30d - Balandzio 1dienomis smile.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi prisijungiu prie jūsų būrelio. Važinėju Mitsubishi Pajero trumpuku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo koti: 25 kovo 2007 - 16:38
user posted image


Bet tenka atsisveikinti nes parduodu verysad.gif
Atsakyti
koti, tai gal i didesni keiti?
ax.gif
Atsakyti
Sveiki biggrin.gif Gal galėtumėte patarti kur ieškoti diskų mano Suzuki Vitarai (dešimties metų senutei),nusibodo kaskart permontuoti padangas g.gif ,būčiau dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(maidana @ 2007 03 27, 08:37)
Sveiki biggrin.gif Gal galėtumėte patarti kur ieškoti diskų mano Suzuki Vitarai (dešimties metų senutei),nusibodo kaskart permontuoti padangas g.gif ,būčiau dėkinga.

aga, mes irgi ieskom biggrin.gif
Atsakyti
Jungiuosiu į visureigių gerbėjų būrį drinks_cheers.gif
Dievinu dideles mašinas - anksčiau važinėjau su Mazda MPV minivenu, o dabar jau metai turiu savo svajonių mašiniuką - Honda CRV wub.gif wub.gif mano meilė !!! Jaučiuosiu puikiai joje, saugiai.... "Kibiriukai" niekada nepatiko schmoll.gif schmoll.gif Aš tik už dideles drinks_cheers.gif
Atsakyti
man dzipai irgi thumbup.gif bet pvz prisimenu tevai pries kokia 13 metu turejo Opel Frontera, jiems nepatiko , po poros menesiu nusprende parduot tai i tokia backa sedo...pardavinejo pusantru metu...ir minusas buvo 1500 stukos zaliu. Paskui turejo Nissana kazkoki, bet ne Patrol, kazkoki kitoki..tai labai patiko, as dar vaikas buvau bet varydavom i laukus roges prisirise ir taip siausdavom doh.gif dabar turi BMW X5 tetis tai patenkintas labai, o musu draugai ne...na ju kazkoks tikrai biski byrantis, nenusisekes...tai nusprende parduot. O man paciai labai patinka VW Toureg, nieko nezinau apie juos daug, bet man jie grazus lotuliukas.gif na zodziu noriu dzipo, tik mano busimas vyras sako kad jis kokas dar mano kad kol vaiku netureim tai reik pasidraskyt su sportinem. A snepriestarauju, nes man paciai sportines irgi thumbup.gif rolleyes.gif
ps.beje panele Miledi, sorry jei ne aip nika parasiau, matau kad busima nuotaka, kodel vestuviu temose nematyti? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiliuke @ 2007 03 26, 21:04)
koti, tai gal i didesni keiti?
ax.gif



Ne i didesni bet i naujesni blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2007 04 01, 23:01)
Ne i didesni bet i naujesni blush2.gif

lotuliukas.gif

tada irgi gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 01, 12:42)
Turime dzipuka, opeliuka. Tiesa mano  vyras ji dazniausiai vairuoja :D as dazniausiai prie jo :ax: Bet masinike mums tikrai nepakeiciama, tuolabiau, kad turime uki :geda2: Be to - dyzelis, labai taupu, tik 9 litrai 100km.
Gal dar kas vazinejate tokiu dziaugsmeliu? :sutinku


Sveikos džipų mylėtojos,

na pats neturiu džipo, tačiau galvoju apie kokį nors. Būtų gerai, jei kas galėtų man patarti, ar labai brangu išlaikyti džipą, ar dažnai genda, kaip dėl atsarginių dalių.
Atsakyti