Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

QUOTE(Miledi @ 2007 01 17, 17:13)
kaip fainai, kad as jau ne viena tokia smile.gif

Papildyta:
super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
vt cia tai geris smile.gif
man irgi patinka kai islekiam i panasu "zygi"  ax.gif  ax.gif
ech kai faina....
greiciau sezonas prasidedu offroado... jau pasiilgau smile.gif

4u.gif
tai kad jis kaip ir nesibaige g.gif sniego nera, visur purvas ir balos - taip kad sezonas vis dar tesiasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiliuke @ 2007 01 20, 11:24)
4u.gif
tai kad jis kaip ir nesibaige  g.gif sniego nera, visur purvas ir balos - taip kad sezonas vis dar tesiasi  mirksiukas.gif

nius laisvmaniams jis tikrai tesiasi smile.gif
thumbup.gif thumbup.gif kas siuo metu vazinejasi smile.gif
deja musu oficialus dzipukas tupi garaze, jis remontuojamas ir vel ruosiamas naujam varzybu sezonui smile.gif
kuris, beja, siemet prasideda kovo 31d. Taurageje!!!!
kartu bus ir Baltic etapas smile.gif
Atsakyti
mes baltic cupe nedalyvaujam, turim viena is savo klubo kuris ten dalyvauja ir uztenka biggrin.gif
ar tu pati vaziuoji i varzybas?
Atsakyti
QUOTE(Rugiliuke @ 2007 01 22, 15:12)
mes baltic cupe nedalyvaujam, turim viena is savo klubo kuris ten dalyvauja ir uztenka biggrin.gif
ar tu pati vaziuoji i varzybas?

VISADA!!!!!!!!!!!! smile.gif
kolei kas i varzybas vaziuoju, kaip palaikymo komanda ir filmuotoja ax.gif blush2.gif
bet gal jau siemet ir sudalyvausiu kuriose nors varzybose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiliuke @ 2007 01 17, 11:18)
man paciai - didesne smagiau, nes patogiai, aukstai sedi, visus matai 9ir tave mato biggrin.gif ), vairas reikalauja maziau ranku darbo, su parkavimu problema nebent pirma diena - po to pripranti smile.gif o su mazyte as jau bijau vaziuot - fura kai pravaziuoja tai atrodo apsiversi. ir 'lengvukes" savo as nelabai megstu, nors ir "karavanas", ne visai mazyte - bet norisi didesnes...


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif As irgi siuo metu vairuoju dzipuka, TOYOTA 4RUNNER. Del parkavimo tik pirmomis dienomis buvo biski sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(Radvyle @ 2006 09 24, 09:29)
As tai vis paziuriu parduodamu visureigiu skelbimus ir pamastau, kad kada nors pirksiu nissan terano, bet dar kol kas nelaikas...  schmoll.gif  O siaip turim minivena mitsubishi space runner ir man tai jis toks fainulka atrodo, daug vietos, aukstas. Nors pati tai vazineju su sedanu.  biggrin.gif

aš vairuoju terrano smile.gif superinis mašiniukas, anksčiau vairavau mažą sportinį nissaniuką, bet atidaviau jį vyrui ir dabar net nesiruošiu džipo keist į mažą mašiną - jau turbūt net ir netilpčiau, pradėjo žiauriai daug erdvės reikėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiliuke @ 2007 01 15, 14:16)
Papildyta:
juk ne kiekvienas vyras isdristu taip vaziuoti:

user posted image


Koks nuostabus vaizdelis mirksiukas.gif kaip noreciau isbandyti purvynus thumbup.gif
Gaila,neteks:vyrui tas neidomu,be to mano dzipukas tam neparuostas,seksiu forume jusu nuotykius biggrin.gif
As vairuoju suzuki vitara 4 duru,senute jau 10 metu,is veido tokia kaip si baloj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maidana @ 2007 02 09, 09:04)
As vairuoju suzuki vitara 4 duru,senute jau 10 metu,is veido tokia kaip si baloj lotuliukas.gif

musiske irgi 10 metu mirksiukas.gif
gaila, bet ja iskeitem i Rocky verysad.gif na gal priprasiu ir prie jo ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Aš irgi prisijungiu prie jūsų.
Jau 2 metai, kaip turiu PETRIUKĄ ,,NISSAN PATROL". Keltas, verstais tiltais.
Man labai patinka jį vairuoti. Aukštai sėdi, toli matai. Niekas kelyje nesistumdo.
O pas bobutę į kaimą vienas juokas nuvažiuoti.
O ir pačiam Vilniuje nei balos, nei pusnys nebaisios.
Atsakyti
Oj nejuokinkit mergaites per balas vazinet tongue.gif .Smagiausia tai tose vietose kur mazai kas yra vaziaves,arba visai nevazeve,Vat ten tai jega thumbup.gif .Kur tikri molynai.aisku jeigu gerai pazysti tas vietas.Mes ir daznai rengem pasivezinimus savo miskuose,su saslykiuku. drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
na va, vyras nusipirko dzipa,tai dabar suku galva, kaip man su juo reiks vaziuot..po toyotos yari tas aparatas man ryskiai per didelis.....
Atsakyti
valentinux Paskelbta 2007 03 06, 17:42
Oj nejuokinkit mergaites per balas vazinet .Smagiausia tai tose vietose kur mazai kas yra vaziaves,arba visai nevazeve,Vat ten tai jega .Kur tikri molynai.aisku jeigu gerai pazysti tas vietas.Mes ir daznai rengem pasivezinimus savo miskuose,su saslykiuku.


Na aš nekalbu apie tas balas kur batų kulniukų nesiekia. Aš apie tas kur ir kerzi batai per trumpi.
Tenka Vilniuje po tokius keliukus pasisukinėti.
Turiu sodybą už Vilniaus. Kiekvieną savaitgalį ten minam. Kai užsnigo net traktoriai nebevažiavo. Ten koks ofraudas, kad kol atvažiuoji tai devyni prakaitai išmuša.
Atsakyti