Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

QUOTE(Mili04 @ 2011 02 16, 16:45)
Nesupykit, bet net ir turint laaaabai daug pinigu ne uz ka nepirkciau masinos kuri tiek ryja, musu visureigis taipogi negenda, vaziuoja smagiai yra didelis ir ryja 11l dyzelio ir tai jau kartais sedam i pasaciuka nes ten sanaudos 4-5l dyz. lotuliukas.gif O tokius pinigus kokius supilat i baka as jau rasciau kur naudingiau  panaudoti... Kai tiek sumoki uz kura ir masina nebeatrodo tokia jau komfortiska ir grazi doh.gif

Kiek vienas turi savo nuomone todel as turiu visai kita smile.gif Sita masina nekeisciau nei i viena dzipa,visureigi ar pan.,nesvarbu kiek jis berytu.
Galeciau vardinti daug +,bet nesiplesiu smile.gif
Beje kai turi viska i ka galetum panaudoti pinigus tai ir masina renkiesi tokia,kuria galetum islaikyti,o ne nusipirkti ir pro langa ziureti,nes nepajegus ipylti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(super_wife @ 2011 02 16, 20:39)
Kiek vienas turi savo nuomone todel as turiu visai kita smile.gif Sita masina nekeisciau nei i viena dzipa,visureigi ar pan.,nesvarbu kiek jis berytu.
Galeciau vardinti daug +,bet nesiplesiu smile.gif
Beje kai turi viska i ka galetum panaudoti pinigus tai ir masina renkiesi tokia,kuria galetum islaikyti,o ne nusipirkti ir pro langa ziureti,nes nepajegus ipylti  4u.gif



Na cia jau tikrai kaip kam... I savo masina pro langa neziuriu joje visada pripilta, bet cia gal nuo zmogaus priklauso kaip ir kur naudingiau panaudoti pinigus ar i ora ar i namus biggrin.gif
Atsakyti
Matai,yra savoka laaaabai daug pinigu ir nepadoriai daug... blush2.gif .Turintys tiek pinigu skraido lektuvais ar plaukioja kateriais kur per valanda sudegina kelias tonas degalu ir nesiparina.Viskas yra labai salygiska... smile.gif
Atsakyti
[quote=Editulia,2011 02 16, 07:49]
[quote=Subjektyvi,2011 01 28, 10:51]
Mūsų bičiuliai turi Honda CR V, ne visureigis, bet kiek kuro ryja... Negalėjau patikėt, kad toks mazgis toks ėdrus. Nespėja pilt.

Turiu CR V 2008 m. nepasakyčiau, kad labai jau nespeju pilti kuro, daugiau ryja tik žiemą mirksiukas.gif
[/quote]

Ir kiek jūsų ryja? Nes jie juo važinėja tik vasaros metu, žiemą rečiau, mažiau 20 l/100 km nevalgo, dar daugiau ima po miesta. Pats automobilis 2009 m. leidimo, kažkoks sportinis variantas. Daugiausia važinėja po miestą. Kuro išlaidos atominės, nes benzinas.

Nes maniškis dyzeliukas TLC, dar didesnis už jų, daugų daugiausiai apie 10 l/100 km.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Subjektyvi: 17 vasario 2011 - 09:16
QUOTE(Mili04 @ 2011 02 16, 17:45)
Nesupykit, bet net ir turint laaaabai daug pinigu ne uz ka nepirkciau masinos kuri tiek ryja, musu visureigis taipogi negenda, vaziuoja smagiai yra didelis ir ryja 11l dyzelio ir tai jau kartais sedam i pasaciuka nes ten sanaudos 4-5l dyz. lotuliukas.gif O tokius pinigus kokius supilat i baka as jau rasciau kur naudingiau  panaudoti... Kai tiek sumoki uz kura ir masina nebeatrodo tokia jau komfortiska ir grazi doh.gif

biggrin.gif na na, kai turėsit - va tada kažin ar taip pat sakysit tongue.gif O kol kas sprendžiat pagal dabartinį savo finansinį supratimą mirksiukas.gif


Aš persėdau iš 5 klasės BMW į Toyota Land Cruiser, paaukštinta važiuokle, pritaikytas trankytis po tešlynes thumbup.gif Neįsivaizduojat, koks kaifas su ja savaitgaliais susisodinus šeimą duotis po miškus, snieginus laukus thumbup.gif
Sakysit ryja nemažai - bet jei nebūtų kaip pildyt bako, turbūt ir kitokį auto rinkčiausi tongue.gif Ir į tolimas keliones teko pavažiuot - viskas būtų liuks, jei ne "kaminas" - toks ūžimas ilgesniame kelyje nervina, ausys užkrenta, net garsi muzika nepadeda biggrin.gif
O kasdienai pats tas - tiek plente, tiek kaimo kelyje važiuoji ir vargo nematai smile.gif Matysim, ar ir vasara tiek jis džiaugsmo teiks, bet žiemą tai priekaištų jokių savo automobiliui neturiu bigsmile.gif
Atsakyti
Čia jei su kaminu, tai kažkoks 'darbinis arkliukas' ir tikrasis džipas, skirtas bekelėms smile.gif O kiek toks ryja (labai įdomu)?

Nes pas mus be kamino, bet bekelėse "nepasimeta".
Atsakyti
QUOTE(pliurpalas @ 2011 02 21, 08:12)
biggrin.gif na na, kai turėsit - va tada kažin ar taip pat sakysit  tongue.gif  O kol kas sprendžiat pagal dabartinį savo finansinį supratimą mirksiukas.gif
Aš persėdau iš 5 klasės BMW į Toyota Land Cruiser, paaukštinta važiuokle, pritaikytas trankytis po tešlynes  thumbup.gif Neįsivaizduojat, koks kaifas su ja savaitgaliais susisodinus šeimą duotis po miškus, snieginus laukus thumbup.gif
Sakysit ryja nemažai - bet jei nebūtų kaip pildyt bako, turbūt ir kitokį auto rinkčiausi  tongue.gif  Ir į tolimas keliones teko pavažiuot - viskas būtų liuks, jei ne "kaminas" - toks ūžimas ilgesniame kelyje nervina, ausys užkrenta, net garsi muzika nepadeda biggrin.gif
O kasdienai pats tas - tiek plente, tiek kaimo kelyje važiuoji ir vargo nematai  smile.gif Matysim, ar ir vasara tiek jis džiaugsmo teiks, bet žiemą tai priekaištų jokių savo automobiliui neturiu  bigsmile.gif



Na zinot ne jums spresti apie mano finansini statusa, lotuliukas.gif Man masina nedaro itakos ar zmogus turtingas ar ne nes kuo jis turi daugiau pinigu tuo labiau taupo biggrin.gif Man tusciai atrodo savo finansini statusa irodineti masina doh.gif Kaip jus sprendziat pagal tai kokias masinas as vairuoju lotuliukas.gif Masina yra tik susisiekimo priemone daugiau nieko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 02 21, 09:21)
Čia jei su kaminu, tai kažkoks 'darbinis arkliukas' ir tikrasis džipas, skirtas bekelėms smile.gif O kiek toks ryja (labai įdomu)?

Nes pas mus be kamino, bet bekelėse "nepasimeta".

mes panasu turim , padangos 36 coliu , taciau yra planuose 38 uzdet , pravaziuojam visur , pusnys iki langu - o mes kaip per sviesta einam biggrin.gif
dyzelio apie 14-15 litriukus suvalgo . mirksiukas.gif
Atsakyti
o kuri is moteriskos patirties palygintu crv, rav4 ir quashkai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 03 06, 19:53)
o kuri is moteriskos patirties palygintu crv, rav4 ir quashkai bigsmile.gif



domina ir mane.
Atsakyti
Gal kuri vairuojat Ford Maverick???? Jauciu tuoj toki turėsiu ir visai man dėl to nėra linksma ax.gif Būna, kad kažkas nuprendžia už mus, moteris.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 02 21, 11:21)
Čia jei su kaminu, tai kažkoks 'darbinis arkliukas' ir tikrasis džipas, skirtas bekelėms smile.gif Nes pas mus be kamino, bet bekelėse "nepasimeta".

prajuokinai biggrin.gif tas "kaminukas" tai oro paemimo vamzdis, liaudyje vadinamas šnorkeliu. skirtas vazinejant per dydeles balas uztikrinti oro tiekima. mes su juo drasiai nardome per tokius "tvenkinius", kad vanduo per kapota ritasi (ir salona semia), uztai kaifas varzybose nerealus smile.gif
o ryja dafiga, bet jis ir naudojamas malonumui, na kartais is bedos i darba pavaziuot jeigu kitas auto negali (tiesiog del dideliu ratu ir del to kad baisingai iskelta, ji nera super patogi miesto keliu masina). paturbintas, tai kokius 20 virs litru jama turbut bekelej, mieste kokius 12-14l zyzelio.

QUOTE(Mili04 @ 2011 02 21, 12:14)
Na zinot ne jums spresti apie mano finansini statusa, lotuliukas.gif Man  masina nedaro itakos ar zmogus turtingas ar ne nes kuo jis turi daugiau pinigu tuo labiau taupo biggrin.gif Man tusciai atrodo savo finansini statusa irodineti masina doh.gif Kaip jus sprendziat pagal tai kokias masinas as vairuoju lotuliukas.gif  Masina yra tik susisiekimo priemone daugiau nieko lotuliukas.gif

na bet jie teisus, pati raset, kad rastumet kur kitur tuos pinigelius padeti, bet jeigu tos "kitur" spragos uzpildytos, ir visai neskaiciuoji kiek centuku katik supylei i baka - tai ir nekyla tokiu abejoniu "nepirkciau, nedaryciau". kai yra galimybes, renkiesi tai, kas malonu sirdziai. kazkam gal malonumas su golfu kratytis, o va kazkam buvo malonumas keturiu litru dzipa miskuose vaikyti mirksiukas.gif ir nesvarbu, kad jis duju po 40 litru bekelej jame biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti