Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

Kai saką, kvalifikacija netempia apie kiekvieną modelį viską išsamiai žinoti, bet iš principo nieko gero neturėtų būti.
Jei rimtai galvoji apie visureigį, tai pirmiausiai apsisprendi kokia bus jo paskirtis, tada eini čia http://www.4x4forum.lt ir skaitai skaitai ir paieška naudojies ir vyrų klausi...
Atsakyti
Kokia vyrų nuomonė apie naująjį LC? smile.gif
Atsakyti
AS VAIRUOJU BUICK RENDEZVOUS. LIUKSISKA MASINA JUOLAB KAD YRA 7 VIETOS.GAL DAR KAS TOKI TURI? ax.gif
Atsakyti
kol maniškė tvarkoma, vairuoju draugo nissan terrano II. sena, bet gera mašina. komforto nulis, bet prisiparkuoju 100 kartų lengviau negu su kokiu golfu, važiuojant truputį mėto, nes padangos plačios, bet patogu, nes matau viską. žiemą su ja buvo lengva, nes galu varoma (kai 4x4 išjungti), o ką reiks dabar su savo mašina daryt tai nežinau: pažeminta, sportinio varianto, priekiu varoma, nedidelė. bus sunku priprast, kai su šita visur kiaurai lendu doh.gif perkant sau mašiną (tiesa, skirtingai nei dauguma forumiečių nekakoju pinigais ir neturiu nei turtingų tėvų nei turtingo diedo, todėl mano mašina pigi ir visai nenauja) galvojau apie suzuki vitara (kad iš draugo džipo persėsčiau irgi į džipą tik mažesnį), bet pamaniau, kad gana ir vieno, tai nusprendžiau lengvąją pasiimt. parlėkiau su ja kaip su vėjeliu, trauka nežmoniška, komfortabili, bet užtat į duobėtą kiemą niekaip neįvažiuoju - per žema. aš už visureigius, jeigu nereikia toli važinėt drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na va radau tema bigsmile.gif

Persedau is savo bmw i Isuzu thumbup.gif db ji i nieka nemainyciau 7sedimos vietos aytomatas dyzelio taip pat ne prudais reikia thumbup.gif nu super, aisku daug ka leme tai kad praeita ziema buvo atveju kad neisvaziavom is kiemo, tai siemet griestai vyrui pasakiau kad man reik dzipo, pardavem mano grazuolyte ir sedau i nelabai moteriska bet uztat saugia masina. thumbup.gif
Atsakyti
Šaunu kad yra moterų kurioms patinka džipai. Aš irgi iš tų smile.gif Nebenoriu persėsti į žemą automobilį, nes iš džipo viskas matosi kur kas geriau thumbup.gif Pravažumas nepalyginamas, plius labai patogu įlipti ir išlipti, o žiemą išvis nepakeičiamas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kooksas @ 2010 10 16, 00:50)
Šaunu kad yra moterų kurioms patinka džipai. Aš irgi iš tų smile.gif Nebenoriu persėsti į žemą automobilį, nes iš džipo viskas matosi kur kas geriau  thumbup.gif  Pravažumas nepalyginamas, plius labai patogu įlipti ir išlipti, o žiemą išvis nepakeičiamas  rolleyes.gif



Mes dar turim pasata uzniversala tai kai tenka is dzipo i ji ilipti atrodo kad ant zemes sedziu ir meginu pastovei sedyne kuo auksciau susikelti lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili04 @ 2010 10 16, 00:55)
Mes dar turim pasata uzniversala tai kai tenka is dzipo i ji ilipti atrodo kad ant zemes sedziu ir meginu pastovei sedyne kuo auksciau susikelti lotuliukas.gif  doh.gif

Pas mus taip jau gavosi kad vyras su kupe mersiuku važinėja, tai man irgi tragedija į jį sėsti doh.gif Taip nejauku ir baugu važiuoti...
Dar pastebėjau kad važiuojant su džipu kur kas daugiau kitos mašinos praleidžia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kooksas @ 2010 10 16, 00:59)
Pas mus taip jau gavosi kad vyras su kupe mersiuku važinėja, tai man irgi tragedija į jį sėsti  doh.gif  Taip nejauku ir baugu važiuoti...
Dar pastebėjau kad važiuojant su džipu kur kas daugiau kitos mašinos praleidžia  lotuliukas.gif


Bijo thumbup.gif
Man net vaikas istisai sako kad nori sudzipu vaziuot o ne su tetes masina lotuliukas.gif kadangi kaladeles stabdziu parejo o MB uzsieni tai tenka su maza vazinetis nu laukiu nesulaukiu kol vel sesiu prie savosios. As kazkaip visada sakiau kad noriu dideles masinos seip mazos ir neturejom bet sita tai jau lenkia viska doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili04 @ 2010 10 16, 01:03)
Bijo thumbup.gif
Man net vaikas istisai sako kad nori sudzipu vaziuot o ne su tetes masina lotuliukas.gif  kadangi kaladeles stabdziu parejo o MB uzsieni tai tenka su maza vazinetis nu laukiu nesulaukiu kol vel sesiu prie savosios. As kazkaip visada sakiau kad noriu dideles masinos seip mazos ir neturejom bet sita tai jau lenkia viska doh.gif

Protingas vaikas 4u.gif
Maniškis su džipuku važiavo ir įkalė į kitą mašiną, tai kol remontavo taip buvo pikta, tai ir dabar vis primenu kad nemoka važiuoti ir kad važiuotu su savo, nors jo gerokai aplūžusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kooksas @ 2010 10 16, 01:07)
Protingas vaikas  4u.gif
Maniškis su džipuku važiavo ir įkalė į kitą mašiną, tai kol remontavo taip buvo pikta, tai ir dabar vis primenu kad nemoka važiuoti ir kad važiuotu su savo, nors jo gerokai aplūžusi  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif Bet su tokia ir i avarija ne taip baisu papulti na nebent atsitrenktum i mikriuka ar autobusa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili04 @ 2010 10 15, 23:44)
Na va radau tema bigsmile.gif

Persedau is savo bmw i Isuzu thumbup.gif  db ji i nieka nemainyciau 7sedimos vietos aytomatas dyzelio taip pat ne prudais reikia thumbup.gif  nu super, aisku daug ka leme tai kad praeita ziema buvo atveju kad neisvaziavom is kiemo, tai siemet griestai vyrui pasakiau kad man reik dzipo, pardavem mano grazuolyte ir sedau i nelabai moteriska bet uztat saugia masina. thumbup.gif

As irgi Isuzu trooper vairuoju , super masiniukas , pas mane jis dar ir aukstintas , padangos 35 coliu. smagumelis thumbup.gif
Atsakyti