Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

drasei - ir i frontera ir i isuzu trooper

perzvelk 4x4 varzybu dalyviu automobilius ir suprasi apie ka eina kalba smile.gif
Atsakyti
blush2.gif Apskritai tai, sia tema uzvedziau tam, kad tiesiog suzinoti gal dar yra mamyciu, kurios seimoje turi visureigius, bet tikrai ne tam, kad aptarineti pliusus minusus blush2.gif
Vis tiek juose nesusigaudau hihihi.gif karsta.gif
Atsakyti
tokiu atveju - as turiu, vazineju, "ariu" miskus ir bekeles
ir tikrai nemanau kad si masina netinka moterims 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiliuke @ 2006 09 21, 15:42)
tokiu atveju - as turiu, vazineju, "ariu" miskus ir bekeles
ir tikrai nemanau kad si masina netinka moterims  4u.gif

Mes viena karta taip ziema vaziavom misko keliu ir sugalvojo vyras i salikele pasukt. Ir kaip pakibom dugnu ant pusnies, ratai sukasi ir neisvietos. Tada labai gailejomes, kad gerves neturim doh.gif hihihi.gif

O koks tavo dzipas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janone: 21 rugsėjo 2006 - 14:48
na gerve pakankamai brangus daiktas, jei elektrine - apie 3000LT, jei rankine - apie 1000Lt, bet su ja reik nemazai paprakaituoti ir laiko daug uzima wink.gif

pas mus yra sportinis (pritaikytas varzyboms) Suzuki Vitara ir kasdieninis (kur i bekeles geriau su juo nevaziuoti , nes per sunkus) - Ford Explorer 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rugiliuke: 21 rugsėjo 2006 - 14:58
QUOTE(Noa @ 2006 06 14, 10:49)
O antra - džipas neturi būt elegantiškas, jis turi būt arklys. Tie visi elegantiški parketiniai džipeliai - nesuprantu, kam jie. Nori per laukus - perki normalų džipą, dėžę, nori elegantiškai - perki sau - nu kokią toyotą, renault, peugeot, ar maža tų mašinų, nori šustrai - te tau BMW ar mersas... O miestinis parketinis džipas, mano supratimu, yra be paskirties, kas, kad iš bėdos per laukus pervažiuoja... Nu tas opelis nėr visai parketinis, bet toks, sakyčiau, pusiau... Teko važiuot - orgazmo nepajaučiau blush2.gif


O jei nenori per laukus,ir negali ( o ir nelabai noris) elegantiskai (nera kur parkuotis,pvz. tik ant saligatviu+seimynai reikia erdves ,o minvenai nepatinka)?
Visai man patinka tiek vadinamieji parketiniai.
Nusiziurejau Huyndai Santa Fe.Vyras,kol mate ja tik nete,uzsispyres reke,kad jam tokios nereikia,bet siandien isejom pasivaikscioti,ir ka jus sau manote?! Mateme net 2 Santa Fe gyvai! Galiu pasakyti tik tiek,kad as likau euforijoj - labai man ta masinyte patiko,vyrelis,nors ir stengesi,kad nepamatyciau,bet buvo gerokai nustebes.Manau,kad as ji uzlausiu visgi.Tik idomu,ar labai linke tie Santos gesti.Esu nusiziurejusi 2003 modeliuka... wub.gif
Atsakyti
As tai vis paziuriu parduodamu visureigiu skelbimus ir pamastau, kad kada nors pirksiu nissan terano, bet dar kol kas nelaikas... schmoll.gif O siaip turim minivena mitsubishi space runner ir man tai jis toks fainulka atrodo, daug vietos, aukstas. Nors pati tai vazineju su sedanu. biggrin.gif
Atsakyti
Na, zinoves ir zinovai, labai laukiu Jusu pastabu, pastebejimu, pagyru ar iskeikimu Jeep Compass adresu - linkstu prie to, kad visai noreciau si automobiliuka pirkti, o lietuvisku nuomoniu niekur neteko rasti g.gif
pagarbiai
V.P.
smoke.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(V.P. @ 2006 12 06, 22:45)
Na, zinoves ir zinovai, labai laukiu Jusu pastabu, pastebejimu, pagyru ar iskeikimu Jeep Compass adresu - linkstu prie to, kad visai noreciau si automobiliuka pirkti, o lietuvisku nuomoniu niekur neteko rasti  g.gif
pagarbiai
V.P.
smoke.gif
user posted image
user posted image



Skonio reikalas.
Buvau apziureti sio masiniuko salone, nelabai patiko, ypac is priekio.
Atsakyti
QUOTE(V.P. @ 2006 12 06, 22:45)
Na, zinoves ir zinovai, labai laukiu Jusu pastabu, pastebejimu, pagyru ar iskeikimu Jeep Compass adresu - linkstu prie to, kad visai noreciau si automobiliuka pirkti, o lietuvisku nuomoniu niekur neteko rasti  g.gif
pagarbiai
V.P.
smoke.gif

Galingai atrodo. drinks_cheers.gif Tik nesuprantu kodel nera nei "ragu" (na priekyje tu vamzdziu) nei lanku g.gif Dzipams juos visad uzdeda, tada dar galingiau atrodo.

Na, ka man teko girdeti (sakau, kad tik teko girdeti, nes pati nesu zinove), kad Jeep amerikietiski modeliai yra brangus, brangios detales mirksiukas.gif aisku, jei gali tokia masinike ipirkti, si problema atkrenta.
Tada kita problema, gali tekti ilgai laukti vienokiu ar kitokiu detaliu remontui, visgi Amerika schmoll.gif
Trecia problema, nezinau sios masinos gabaritu, bet speju, kad nemazi, tada veidrodeliai tokiai masinai gali buti per mazi blink.gif bus sunku vaziuoti atbuline eiga, nes nematysi visu kliuciu doh.gif Cia daugiau patirties reikalas, nes mano vyras pastoviai pabrezia, kad musu fronteroje mazi veidrodziai, o gabaritai jos nepasakyciau, kad griozdiski schmoll.gif
Apie pliusus dar sunkiau prisiminti, kad tik nenusisnekejus g.gif Atrodo kazkas buvo minejes, kad Jeep modeliai yra pagaminti is metalo, kuri kazkaip gerai apdirba ir jis laaaabai mazai rudija, ta prasme, atsparesni visokiom musu keliuose naudojamom druskom cool.gif

Atsakyti
V.P. atrodo thumbup.gif
Atsakyti
o man kazkaip labai keistai atrodo galiniu dureliu atidarymas g.gif

reik paieskot konsultantu apie sia masina, jei gausiu info butinai parasysiu smile.gif
Atsakyti