Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

O tu pavardink priežastis, del kurių nori būtent visureigio...

Siūlau pasidomėti SUBARU šeima. IMPREZA, LEGACY, LEGACY OUTBACK, OUTBACK, TRIBECA, FORESTER...Visokių dydžių ir dizainų...biggrin.gif Ne visai visureigiai, bet padidinto pravažumo tai tikrai.Jei nežiūrėt retai sutinkamų dviem ratais varomų.
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2010 03 15, 16:54)
O tu pavardink priežastis, del kurių nori būtent visureigio...

Siūlau pasidomėti SUBARU šeima. IMPREZA, LEGACY, LEGACY OUTBACK, OUTBACK, TRIBECA, FORESTER...Visokių dydžių ir dizainų...biggrin.gif Ne visai visureigiai, bet padidinto pravažumo tai tikrai.Jei nežiūrėt retai sutinkamų dviem ratais varomų.


Mes irgi ieskomes nedidelio visureigio, tai kol kas apsistoje ties Hunday Tucson.
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2010 03 15, 18:24)
Mes irgi ieskomes nedidelio visureigio, tai kol kas apsistoje ties Hunday Tucson.


Pradėsim irgi ieškot kažko panašaus thumbup.gif


user posted image


Hyundai Tucson

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eurozona @ 2010 03 15, 12:57)
Sveiki, vairuotojai! Labai noriu visureigio!!! Tik nenoriu didelio. Gal kas žinote, kurie visureigiai (4/5 durų) yra mažiausi? O taip pat ir nenoriu besočio, kad daug rytų benzino smile.gif . Manau variklis būtų 2,0 l talpos.  Ar daug noriu? schmoll.gif

Eurozona

koks ten visureigis jeigu nedidelis ir dar su 2.0l varikliu g.gif man kazkaip tokia masina turi buti tikras dzipas smile.gif as tai dairausi i Mitsubishi Montero Sport, domiuosi, renku info, kliuva akis ir viskas bigsmile.gif o is mazesniu gal Honda HR-V ar Toyota RAV4? g.gif
Atsakyti
Dar yra suzuki vitara - gana smagus moteriskas dzipukas thumbup.gif Ir daihatsu feroza visai nieko.
Braskute, ko nurasai tuos mazus visureigius - jie del savo mazo svorio praktiskai niekur nestringa, patogus mieste manevruot, ypac moteriskem, na ir per kisene taip kuro sanaudos nekerta, kaip kokio JEEP'o doh.gif
Atsakyti
Subaru nemėgstu, man jie negražūs ir šiaip ax.gif

Imk Land Cruiser. Mašina žvėris, neturi bėdų, manevringa, lengvai įveikia visas kliūtis ir lengva parkuotis užpakaliu biggrin.gif Mažesnis neblogas RAV, Honda CRV ir pan. gabaritų.
Atsakyti
Man tik įdomus moteriškių noras vairuoti DYYYDELIUS griozdus....Ar tikrai to reikia?
Parkuotis su jais lengva tik todėl, kad visi aplink jūsų bijo...Dėl tos pačios priežasties turbūt ir "manevringas mieste"?
Šiaip tai visų išvardintų griozdų nereikėtų vadinti VISUREIGIAIS...Tai tik padidinto pravažumo automobiliai, ar liaudiškai - parketiniai džipai...
Tikri visureigiai yra gerokai kitokie ir turi savo paskirtį...Ne į soliariumus važinėt ir ne smėlio dėžėse ar ant šaligatvių parkuotis....
Bet negali būti universalaus daikto...Kas skirta bekelei - neskirta asfaltui. Džipai mieste yra nemanevringi, neekonomiški ir triukšmingi.Prie didelių greičių - dar ir nestabilūs...
Parketinukai - bandymas pasiekti kompromisą tarp kelio ir bekelės....

O subaru, man rods - pats sėkmingiausias bandymas...4 ratų pavara, įvairių tipų, įvairiuose kėbuluose...
Teko man žiemą pasivažinėt su LEGACY 2,2l - nu niekuo išoriškai neišsiskiriantis universalas...Bet ant ledo ir pusnyse ...tokių dalykų net nesitikėjau, kaip ans važiuoja.
O trasoj - vėlgi - jokių džipiškų nestabilumų ir ūžimų.Ir sąnaudos proto ribose. Su dujom gerai derinasi.
Nežiūrint kai kurių jo minusų ir opozicinio variklio specifikos, turbūt sekanti mano auto bus SUBARU.
Atsakyti
LC jūsų žiniai ne parketinis visureigis, prieš teigdamas tokius dalykus, derėtų pasidomėti tech. dalykais. tongue.gif O kad manevringas - tai yra privalumas, o ne trūkumas. Apie patikimumą nesiplėtosiu, nes LC ir Sibire LC. Griozdas yra V8 modelis, o ne "Prado" mažesnysis variantas. Pastarąjį vairuoja labai daug moterų, todėl per pastaruosius metus jis tapo kone moterišku visureigiu, vyrų "džiaugsmui" lotuliukas.gif Tai universalus automobilis mieste, užmiestyje, duobėtuose keliuose. Kelionėse nepakeičiamas. Bagažinė labai talpi.
Atsakyti
O kam mieste reikalingas visureigis? Kad būtų galima per kitas mašinas pervažiuoti aikštelėje?
Visureigis turi būti didelis ir galingas, o ne mažas ir ne daugiau 2 l kubatūros. Ir visureigiai skirti važinėti užmiesčio keliais, o ne miesto. Čia dabar turbūt nauja mada tokia - mieste tik su visureigiu.
Kas dėl didesnio pravažumo, tai visiškai pritariu Kontaktui, Subaru yra pats tas variantas, tik gal rinkčiausi ne Legacy, o Outback, dėl didesnės talpos. Bet šiek tiek baido kuro sanaudos.
Atsakyti
O kam reikalinga miesto mašina, jei su ja neįmanoma važinėti užmiestyje? rolleyes.gif Kam kokie poreikiai. Kadangi ne visiems reikia dviejų skirtingų automobilių skirtingiems poreikiams, perka vieną universalų viskam. Ir tam viskam visureigis yra idelus pirkinys. Įvertinant mieste esančias duobes po žiemos - fantastinis miesto "bekelės" automobilis, jiems duobės nebaisios. biggrin.gif

Man ameniškai Subaru yra gelda - katafalkas - silkė. Jei žmogus ieško visureigio, tai kam tas didesnio pravažumo lengvasis automobilis?
Atsakyti
[quote=Subjektyvi,2010 03 16, 16:32]LC jūsų žiniai ne parketinis visureigis, prieš teigdamas tokius dalykus, derėtų pasidomėti
[/quote]

Na sakydamas "parketinis" kažkaip praleidau kad tamista kalbėjot apie LC....Nieko prieš jį nei prieš bet kurią kitą TOYOTĄ neturiu...Ir techniniais dalykais kažkiek domiuosi.
Man tik vienas dalykas keistas ir nesuprantamas - miesto moteriškės kurios bijo vairavimo kaipo tokio, perka džipus tam kad nebijotų.... g.gif

Ir dėl trumpinio LC...Maniau kad turimas omeny LAND CRUISER...Atsiverčiu autogidą ir paieškoj matau: pasirenku markę TOYOTA - o modelio pasirinkime yra ir LAND CRUISER...yra ir LC. Klaida ten? ar aš kažką pajnioju?
Papildyta:



[/quote]


P.S. autorei - buvo gi tema, kam naujos reikėjo? :
http://www.supermama...showtopic=92649
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kontaktas: 16 kovo 2010 - 17:14
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 03 16, 08:30)
Imk Land Cruiser. Mašina žvėris, neturi bėdų, manevringa, lengvai įveikia visas kliūtis ir lengva parkuotis užpakaliu biggrin.gif Mažesnis neblogas RAV, Honda CRV ir pan. gabaritų.


Parašiau ryškiai, net su boldu biggrin.gif 4u.gif

Aš kai vairavimo nebijau, tai man svarbiausi kiti faktoriai. Kas perka tokius automobilius, žino kodėl perka. Juk yra iš ko rinktis wink.gif Tiesiog autorei reikia ne lengvosios mažulės, todėl ji ir akcentavo, ko nori.
Atsakyti