Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 06, 00:02)
Gaila, kad Alfa Romeo dzipu negamina sad.gif
Kaip sakant, kai kisenese vejai svilpia ir Land Cruizerio arba Tuarego ipirkti neiseina, tai tenka pirkti visokius AXIOMus smile.gif

ziuriu sergi persekiojimo liga doh.gif ne tau mano pinigines stori skaiciuot lotuliukas.gif tik rasinet sugebi,kad turi daug pinigeliu,bet nifiga pas tave ju nera lotuliukas.gif yra pas mus ir 2008 Outlanderis,bet man labiau Axiom patinka,nes grazesne tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif o kai tu neturi kuo pasigirt tai tik nesamones rasinet ir sugebi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pavyduolis neeilinis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2007 05 27, 10:54)
O man, kaip tiesiog moteriai, patinka būtent "parketiniai" džipai  blush2.gif Nelabai savęs įsivaizduoju už kokio "tikro", "griozdiško" džipo vairo smile.gif Iš man patinkančių: honda crv, toyota rav4 ir panašūs mažesni džipukai...Paklausit kam jo reik jei neturi ūkio: tai man tiesog patinka aukštai sėdėt, patinka kai galiu bet kur parkuotis (and bet kokio bardiuro) ir patinka keliauti (kartais tenka ir po miškus ar pelkes pavažinėti) smile.gif

pritariu dėl crv ir rav4.fainulinės dailutinės mašinytės.
Atsakyti
Kazkada patiko sportines masinos, dabar vairuoju GRAND CHEROKEE ir i jokia kita savo dzipuko nekeisciau thumbup.gif ir vairuoti malonu blogais keliais ir saugumas mieste man ir be abejo mano vaikams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2008 09 07, 02:46)
pritariu dėl crv ir rav4.fainulinės dailutinės mašinytės.


Be to kokybiskos.
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2007 06 22, 03:50)
As noreciau paziureti kaip ivaziavusi i kokia pelke su kokiu Crv ar Rav'u isvaziuotum is ten... lotuliukas.gif Ir palaidotum ten savo "dzipa"... biggrin.gif Sie auto butent ir skirti mieste kazkur ant bordiuro uzvaziuot prisiparkuot... biggrin.gif



g.gif man irgi toks klausimas iskilo, kam po pelkes vazineti? g.gif tai jeigu turi dzipa, vadinasi tik po pelkes ir vazineti su jais"? g.gif rolleyes.gif

as turiu Rav4 ax.gif super masinyte, vairuoju ja gan neseniai, bet nesigailiu, patinka, kad ji tokia smagiai jautri, ir labai vikri thumbup.gif nors tai ir plentinis dzipukas, teko ne karta ir po miska pasivazineti, ir upes pakrantem bei pekelem doh.gif
Atsakyti
Juokas ima skaitant kai kurių žinovų komentarus. Plentinis, asfaltinis, parketinis ir dar kitaip vadinamas džipas tik gatvėmis važinėti? Nė velnio. Atvarykit vasarą į visureigių varžybas, pamatysit kokiais Vaineikių miško bruzgynais ir pelkėmis tie parketiniai nardo thumbup.gif Mūsų parketinis ten pravažiavo kur reidui ruoštas nesugebėjo.
Papildyta:
QUOTE(aude:) @ 2008 09 05, 17:37)
As ir jungiuosi  bigsmile.gif  Maniske ISUZU AXIOM  wub.gif
user posted image

Gražus aparatas thumbup.gif Norėčiau išbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
Labai mėgstu visureigius, kai persėdau iš vienatūrio, iš karto įsimylėjau ir tikiuosi nepakeisiu orientacijos thumbup.gif Patinka, kad galiu užlipti kur man reikia. Patinka tai, kad mieste visi gerai matosi, iš toli matau būsimus kamščius ir galiu išvengti, kiti mane mato lotuliukas.gif Visada praleidžia ax.gif Patinka, kad išvažiavus į užmiestį nepatiriu nepatogumų. Patinka, kad talpi bagažinė, ko tik ten nesukišu reikalui esant doh.gif Patinka, kad yra autopilotas, kad važiuojant dideliu greičiu netriukšmauja, minkštai važiuoja - banguoja, viskas patinka. Vairuoju landcruiserį.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 09 18, 08:41)
Labai mėgstu visureigius, kai persėdau iš vienatūrio, iš karto įsimylėjau ir tikiuosi nepakeisiu orientacijos thumbup.gif Patinka, kad galiu užlipti kur man reikia. Patinka tai, kad mieste visi gerai matosi, iš toli matau būsimus kamščius ir galiu išvengti, kiti mane mato lotuliukas.gif Visada praleidžia ax.gif Patinka, kad išvažiavus į užmiestį nepatiriu nepatogumų. Patinka, kad talpi bagažinė, ko tik ten nesukišu reikalui esant doh.gif  Patinka, kad yra autopilotas, kad važiuojant dideliu greičiu netriukšmauja, minkštai važiuoja - banguoja, viskas patinka. Vairuoju landcruiserį.

thumbup.gif Pritariu. Tik kai kurios smulkmenos nelabai man schmoll.gif Aš dar nepratusi su visureigiu važinėt, tai kažkaip nelabai drąsiai jame jaučiuos. Juk ir šiaip dar tokia "žalia" vairuotoja esu. Labiausiai man nepatinka kuro suvartojimas. Vyro Exploreris dujų srebia dvigubai daugiau nei mano Vectra.
Atsakyti
Mano dyzeliukas, valgo ne tiek ir daug, palyginus su kitais panašaus galingumo. Dėl vairavimo jokių nepatogumų nepatiriu, atvirkščiai - visur kur reikia pravažiuoju, išlaviruoju, parkuojuosi užpakaliu ar kt. Visur įlendu ir pralendu. Be to jau rašiau - visi kur reikia kiti praleidžia, nes supranta, kad tokį gargarą kartais sunkiau sureguliuoti, nei lengvąją mažylę. Mašina pakaustyta geležiniais vamzdžiais, tai gal grėsmingai atrodo, bijo rizikuoti, jei netyčia užkabinčiau rolleyes.gif Vairuoju seniai, tai nieko nebijau, plius yra kasko.
Atsakyti
QUOTE(Airin'uke @ 2008 09 17, 17:04)
g.gif man irgi toks klausimas iskilo, kam po pelkes vazineti? g.gif  tai jeigu turi dzipa, vadinasi tik po pelkes ir vazineti su jais"? g.gif  rolleyes.gif


cia sakyciau problema zodziu konotacijose... dazniausiai tiem, kas turi rav4, x5 (nieko neturiu pries situos auto tik tai pirma kas sove i galva) savo auto laiko dzipais.

tuo tarpu tie, kas nors kiek domisi dzipu sportu, tokias auto laiko "padidinto pravazumo lengvosiomis masinomis" ir jokiu budu ne dzipais.

as save priskiriu prie pastaruju. turim dzipuka pakelta, su rimtais padangais, apsaugom; truksta tik gerves. o kai atvaziuoja i varzybas "dalyvis" su mersu ML (celofanu aplipdytu...) ir isivaizduoja kad jis su dzipu i offrouda atvaziavo tai jau zinot... tada ir pasimato kad zmogus pats nesupranta ka daro. ir kur vaziuoja.

QUOTE(vovere74 @ 2008 09 17, 19:14)
Juokas ima skaitant kai kurių žinovų komentarus. Plentinis, asfaltinis, parketinis ir dar kitaip vadinamas džipas tik gatvėmis važinėti? Nė velnio. Atvarykit vasarą į visureigių varžybas, pamatysit kokiais Vaineikių miško bruzgynais ir pelkėmis tie parketiniai nardo thumbup.gif  Mūsų parketinis ten pravažiavo kur reidui ruoštas nesugebėjo.

kad reidui ruostas dar nieko nesako smile.gif buna ir ten zmoniu, kurie savo galimybes pervertina. arba buna vaziuoja dviem ekipazais, vienas rimtai pasiruoses, antras gerokai silpnesis - tai tas pirmas varo kaip su priekaba lotuliukas.gif
buvom mes kelis kart i reido trasas ilinde... paskui mus is ten tik islupo smile.gif bet vistiek smagu smile.gif

jokiu budu nieko neatkalbu - i turizma mielai kvieciami ir su standartais, tik reikia tureti proto, kad nebuti kitiem dalyviam nasta wink.gif

ir seip - gyvenkime draugiskai, bet koks dzipas (nu beveik bet koks) yra liux masinike smile.gif tiek kely saugu, tiek ir vaziuoti smagu su dyyydialia masina smile.gif be to tokiamasina bet kur pastatyti gali smile.gif
tik i pakelta dzipa nepatogu su sijonu lipti...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2008 09 18, 06:02)
cia sakyciau problema zodziu konotacijose... dazniausiai tiem, kas turi rav4, x5 (nieko neturiu pries situos auto tik tai pirma kas sove i galva) savo auto laiko dzipais.

tuo tarpu tie, kas nors kiek domisi dzipu sportu, tokias auto laiko "padidinto pravazumo lengvosiomis masinomis" ir jokiu budu ne dzipais.



rolleyes.gif rav4 yra VISUREIGIS smile.gif tikrai ne lengvoji smile.gif rolleyes.gif o jo galimybes zinoma visai kitokios, palyginus su Jeep, ar tais dzipais, kurie jau yra skirti butent tais sunkiaisiais keliais vazineti smile.gif
Atsakyti
Teko kelis kartus dalyvauti landcruserių suvažiavimuose, važinėjom bekelėm ir t.t., tai tikrai normalūs džipai, skirti ir grožiui, ir purvui, ir kt.
Atsakyti