Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

o as gera savaite jau nebepriklausau siam bureliui tongue.gif vistik pardaviau savo dzydzele dzydzele masina bigsmile.gif
Atsakyti
Vairuoju Jeep Grand Cherokee
194AG, automatas, 2003m patinka man sitas masiniukas nerealiai:)
Atsakyti
QUOTE(MAMA2T&T @ 2008 02 15, 22:46)
Kaip mano vyras sako - moteriska mastysena hihihi.gif As visas savo mashinas pagal grozi ishsirinkau  rolleyes.gif  laugh.gif

bet gi ir vyrai pirmiausiai masinas renkasi pagal isvaizda, juk masina kuria noresi pirkti turi patikti paciam, o tik poto ziuri i visa kita mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 02 20, 17:06)
o as gera savaite jau nebepriklausau siam bureliui tongue.gif vistik pardaviau savo dzydzele dzydzele masina  bigsmile.gif


Riuriu, i ka iskeitei? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Urrte @ 2008 02 15, 23:40)
Aš pati nevairuoju, bet dabar ruošiamės pirkti naują mašinuką ir vyras nori keturiais ratais varomos. Aš aiškinu, kad labai teršia aplinką, naudoja daugiau kuro, o jis aiškina, kad saugesnė mašina, geriau valdoma ant ledo ir sniego. Tai pasakykit, ar dėl funkcionalumo verta pirkti, sakykim - vairavimui kalnuose žiemą ir pan. Dėl grožio tai taip, man labai gražu  wub.gif

Tavo vyras teisus, dzipas tikrai saugesnis nei lengvoji, tikrai geriau valdoma ziema , ir ant sniego ir aplamai kitoks jausmas vaziuojant, nes dzipas didelis, jis taip nejaucia kelio nelygumu kaip lengvoji ar siaip kokia maza masinyte, pvz. kaip mano , ji maza, ir man labaaiiii nepatinka, jau planuojam X5, taigi tavo vietoj vyro tikrai neatkalbineciau
Atsakyti
Toyota Hilux thumbup.gif ,truputi dar su prisiparkavimu susipykusi,bet priprasiu manau smile.gif ,reiks sensorius susideti,nes ziauriai ilgas.
Atsakyti
Mes su vyru dalinames tuo pačiu MB C280. Kolegės darbe sako, kad tai didelis mersas.. , tikras žvėriukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 04 10, 19:54)
Mes su vyru dalinames tuo pačiu MB C280. Kolegės darbe sako, kad tai didelis mersas.. , tikras žvėriukas  lotuliukas.gif


Tavo koleges turbut nemate dideliu mersu... lotuliukas.gif Siaip cia i sia tema netinka si auto... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2008 04 10, 22:41)
Tavo koleges turbut nemate dideliu mersu... lotuliukas.gif  Siaip cia i sia tema netinka si auto... mirksiukas.gif


tu manai jos nera mate autobuso? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 04 11, 09:40)
tu manai jos nera mate autobuso?  lotuliukas.gif



Ai tiesa, pamiršau kad autikai yra... lotuliukas.gif O tai koks jis joms tada yra???... Jei tas mersas didelis... lotuliukas.gif
Atsakyti
As ir jungiuosi bigsmile.gif Maniske ISUZU AXIOM wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 09 05, 18:37)
As ir jungiuosi  bigsmile.gif  Maniske ISUZU AXIOM  wub.gif
user posted image


Gaila, kad Alfa Romeo dzipu negamina sad.gif
Kaip sakant, kai kisenese vejai svilpia ir Land Cruizerio arba Tuarego ipirkti neiseina, tai tenka pirkti visokius AXIOMus smile.gif
Atsakyti