Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

QUOTE(GAPO @ 2008 01 27, 20:12)
Ne, ne džipas  rolleyes.gif . Antravertus jei būtų 4x4  thumbup.gif ir nesužeminta pakaba, tai pravažumas būtų didesnis, nei kai kurio kito "džipo" ar kitaip visureigio. Ir kaip limuzinas mieste prabangiai, ir kaip visureigis užmiesčio ir miško bekelėm varytų.


bet vis tiek ne dzipas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2008 01 27, 18:05)
Liepute, manau, nieko nebus rolleyes.gif , teks kitą temą atidarinėti, nes kai kurios neįsileidžia į temą laugh.gif ir nepripažįsta kad 3,7l ir 230 ag, tai galinga auto. Pagal mane tai liuks  thumbup.gif  mašina. Kada nors ir aš tokios panašios norėčiau  happy.gif . Bet dabar kišenė to neleidžia, nes išlaikymas turbūt labai brangus.
Tai Liepute, skelbk naują temą "galingos auto " ir nereiks lipti prilipti prie ko nors.  4u.gif


QUOTE(Riuriu @ 2008 01 27, 20:35)
kazi ar reikalinga tokia tema, nes cia labai maza dalis vazineja su panasiom auto  unsure.gif


Būtų labai faina pabendrauti su moteriškos lyties atstovėmis vairuojančias panašius automobilius... Bet teisingai sakai, čia tokių vienetai turbūt atsiras... unsure.gif Todėl keliauju su vyriokais bendrauti, kurie turi tokius auto... mirksiukas.gif
QUOTE(Aristokratė @ 2008 01 27, 20:46)
pripazistam, kaip galinga  mirksiukas.gif  , tik deja cia ne dzipas  lotuliukas.gif .

Audi turi savo dzipa (SUV'a) mirksiukas.gif

http://www.caradisia...di-q7-2abig.jpg


O tai tavo suvokimu SUV'as tai jau džipas?....Labai klysti, jei jau taip kabinamės prie bet ko, tai SUV'ų nėr ko kišti prie DŽIPŲ, jokie Rav'ai, CRV ir pan, nėra džipai... schmoll.gif
QUOTE(GAPO @ 2008 01 27, 21:12)
Ne, ne džipas  rolleyes.gif . Antravertus jei būtų 4x4  thumbup.gif ir nesužeminta pakaba, tai pravažumas būtų didesnis, nei kai kurio kito "džipo" ar kitaip visureigio. Ir kaip limuzinas mieste prabangiai, ir kaip visureigis užmiesčio ir miško bekelėm varytų.


drinks_cheers.gif Visiškai teisingai sakai, ji tikrai pravažiuotų ten kur koks SUV'as jau nosies neįkištų... tongue.gif
Anyway, džiaugiuosi tuo ką turiu... wub.gif Ir nenoriu ginčytis čia dėl visokių niekų...Sėkmės džipistėms... 4u.gif mirksiukas.gif ir ne tik...
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2008 01 27, 19:49)
Vairuoju Toyota RAV džipuką wub.gif  Taip, džipuką, nes man jis toks apvalutis-moteriškas  4u.gif ir be to, nelabai toks jau galingas palyginus su kai kurių čia pasisakiusių mašinomis- 2 litrai  ax.gif  biggrin.gif  na bet man užtenka kol kas smile.gif o ateity tai manau liksiu TIK prie džipų/džipukų, nes jausmas nerealus kai sėdi aukštai+išvažiuoji iš bet kurios "košės", sniego, pervažiuoji per bet kuriuos bardiūrus ir tt  4u.gif

Sveika prisijungus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2008 01 29, 14:49)

O tai tavo suvokimu SUV'as tai jau džipas?....Labai klysti, jei jau taip kabinamės prie bet ko, tai SUV'ų nėr ko kišti prie DŽIPŲ, jokie Rav'ai, CRV ir pan, nėra džipai... schmoll.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

jei nepastebejai nei viena dzipu sioje temoje neturi tease.gif, o audi skliausteliuose pavadinau teisinga forma - suv'u, nes ji ir nera dzipas lotuliukas.gif , kaip ir audi a8 mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 29 sausio 2008 - 19:49
o aš vairuoju senuką (lyginant su čia pasisakiusiųjų auto) Terrano - tikriausiai irgi neįsipaišysiu smile.gif bet už tai su juo nebaisu į pelkę įvažiuot ir purvas išvaizdos nedarko smile.gif ir dar užklimpus galima gerve pasinaudoti, ką retas džipistas turi wink.gif va kiek prisigyriau devil.gif
Atsakyti
Kagi, vakar seimos taryba galutinai nutare, jog ir toliau kuri laika vairuosiu savo Range R., nes niekas taip ir nekrito i aky sad.gif

Feel, kuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 01 30, 11:23)
Kagi, vakar seimos taryba galutinai nutare, jog ir toliau kuri laika vairuosiu savo Range R., nes niekas taip ir nekrito i aky sad.gif

Feel, kuku  ax.gif



sakem, kad tai geriausias variantas tongue.gif drinks_cheers.gif beto kita balta visureigi vargu koki rastum ax.gif

tuoj iki taves atbegsiu.
Atsakyti
Tema visiskai pasislepus smile.gif Riuriu vel su savo brangiuoju Rangiuku cool.gif
Atsakyti
Aš pati nevairuoju, bet dabar ruošiamės pirkti naują mašinuką ir vyras nori keturiais ratais varomos. Aš aiškinu, kad labai teršia aplinką, naudoja daugiau kuro, o jis aiškina, kad saugesnė mašina, geriau valdoma ant ledo ir sniego. Tai pasakykit, ar dėl funkcionalumo verta pirkti, sakykim - vairavimui kalnuose žiemą ir pan. Dėl grožio tai taip, man labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Urrte @ 2008 02 15, 15:40)
Dėl grožio tai taip, man labai gražu  wub.gif


Kaip mano vyras sako - moteriska mastysena hihihi.gif As visas savo mashinas pagal grozi ishsirinkau rolleyes.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA2T&T @ 2008 02 15, 23:46)
Kaip mano vyras sako - moteriska mastysena hihihi.gif As visas savo mashinas pagal grozi ishsirinkau  rolleyes.gif  laugh.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Bet aš dar stengiuosi apie aplinką galvoti. Todėl mūsų pirkinys priklausys nuo to, ar jam pavyks mane įtikinti, kad 4x4 mūsų poreikiams tikrai reikalingas. Juk nedažnai off road tenka važiuoti pelkėm per laukus į kemsynus lotuliukas.gif Tik ledo ir sniego gali pasitaikyti
Atsakyti
Na va-jau vairuoju didele ir galinga(salyginai rolleyes.gif )-Vanhool'a lotuliukas.gif Dzipai,nepasipainiokit po ratais lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti