Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

Papildyta:
super varianatas, man lexusai RX'ai butent auksiniai prie sirdies thumbup.gif beto kaip ir X5 man visai moteriska masina, na labiau moteriska nei vyriska rolleyes.gif
Beje, kokios spalvos odyte viduje? smile.gif
o del finansu labai teisingai pastebeta, nes pirkti panasia auto, tam, kad savaitgali i baznycia isvaziuoti mazu maziausiai neprotinga ax.gif
[/quote]

Odyte tokia sakyciau dramblio kaulo na sunkiai nusakoma g.gif
Mes pries sitos pirkima ziurejom X3 ar X5 thumbup.gif
X3 labai patiko stiklinis stogas tai buvau uzsiskiedus doh.gif bet dabar labai esu patenkinta sita wub.gif
O del benzo tai net nezinau nes pila vyras blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 01 17, 14:17)
Aisku norim, klok viska, pradek nuo to kodel su tokiom prastom masinom vazineji smile.gif ir kodel savo vardinio numerio neturi? smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Oi oi, kur aš čia papuoliau, ir vis tas oras blogas kaltas, kad landžioju, kur nereikia ir skaitau visokias nesąmones. Temos pavadinimas suklaidino, maniau, bus susirinkusios merginos, kurios vairuoja tokias auto vien dėl komforto, pravažumo, saugumo ir norinčios tuo pasidžiaugti, pasidalinti patirtimi, o ne pasipuikuoti doh.gif . O pasirodo, čia lankosi ir tokios merginos vairuojančios džipus,kaip žvaigždės, visiems matomos, bet pačios nieko nematančios.
Bet tikiuosi ne visos tokios sėdinčios už visureigių ar "plentinių" vairo. A? cool.gif
Atsakyti
opapa kaip tema isrutuliota ohmy.gif

beveik 2 metus atvazinejau su Range Rover Sport, 3 l dyzelis, 2005 m.
Dabar, po avarijos, jo nebeturiu, nes dauzta auto, kad ir sutaisyta nebe ta, tad nutarem stumt. Dievinau sita auto, nes ji man buvo labai komfortabili, isskirtinio dizaino, su visais kiek imanoma privalumais ir kas svarbiausia beabejo visureigiui pravazumas, nes vienu metu tai buvo aktualiausia. Siuo metu tai nebera taip aktualu, tad nezinau ar rinksiuosi visureigi, nes kazkaip po Range R. nelabai kas bellimpa unsure.gif
Atsakyti
Na gerai, jei jau priimsit, tai ir aš bandysiu prie jūsų kaip nors "prilipti" biggrin.gif ...
Taigis, vairuoju turiu tokią mažulę Audi A8 wub.gif sidabrinė, 3,7l - 169kw - 230ag, tiptronikas, labai sužeminta sportinė pakaba... wub.gif Na ką čia dar, labai dievinu šią lelytę... wub.gif blush2.gif Nei vienos dar taip nemylėjau kaip jos, net vyras kartais pradeda pavydėti jai... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2008 01 25, 12:28)
Na gerai, jei jau priimsit, tai ir aš bandysiu prie jūsų kaip nors "prilipti" biggrin.gif ...
Taigis, vairuoju turiu tokią mažulę Audi A8 wub.gif sidabrinė, 3,7l - 169kw - 230ag, tiptronikas, labai sužeminta sportinė pakaba... wub.gif Na ką čia dar, labai dievinu šią lelytę... wub.gif  blush2.gif Nei vienos dar taip nemylėjau kaip jos, net vyras kartais pradeda pavydėti jai... lotuliukas.gif




visas limuzinas pas tave thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2008 01 25, 11:28)
Na gerai, jei jau priimsit, tai ir aš bandysiu prie jūsų kaip nors "prilipti" biggrin.gif ...
Taigis, vairuoju turiu tokią mažulę Audi A8 wub.gif sidabrinė, 3,7l - 169kw - 230ag, tiptronikas, labai sužeminta sportinė pakaba... wub.gif Na ką čia dar, labai dievinu šią lelytę... wub.gif  blush2.gif Nei vienos dar taip nemylėjau kaip jos, net vyras kartais pradeda pavydėti jai... lotuliukas.gif


o tai cia dzipas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 01 25, 13:58)
o tai cia dzipas  blink.gif


"ir kitas dedeles bei galingas auto" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riuriu: 25 sausio 2008 - 13:24
QUOTE(Riuriu @ 2008 01 25, 14:06)
"ir kitas dedeles bei galingas auto"  4u.gif


Sakau kad reikia kažkaip pakeisti temos pavadinimą, nes ne visi akli dažlibina... biggrin.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2008 01 25, 14:32)
Sakau kad reikia kažkaip pakeisti temos pavadinimą, nes ne visi akli dažlibina... biggrin.gif  4u.gif  mirksiukas.gif


tai, kad autas turi variklio turi (ir pan.), kaip dzipo, nereiskia, kad jis dzipas lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 26 sausio 2008 - 15:49
QUOTE(GAPO @ 2008 01 27, 17:05)
nepripažįsta kad 3,7l ir 230 ag, tai galinga auto.


pripazistam, kaip galinga mirksiukas.gif , tik deja cia ne dzipas lotuliukas.gif .

Audi turi savo dzipa (SUV'a) mirksiukas.gif

http://www.caradisia...di-q7-2abig.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 27 sausio 2008 - 19:55
Vairuoju Toyota RAV džipuką wub.gif Taip, džipuką, nes man jis toks apvalutis-moteriškas 4u.gif ir be to, nelabai toks jau galingas palyginus su kai kurių čia pasisakiusių mašinomis- 2 litrai ax.gif biggrin.gif na bet man užtenka kol kas smile.gif o ateity tai manau liksiu TIK prie džipų/džipukų, nes jausmas nerealus kai sėdi aukštai+išvažiuoji iš bet kurios "košės", sniego, pervažiuoji per bet kuriuos bardiūrus ir tt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 01 27, 19:46)
pripazistam, kaip galinga  mirksiukas.gif  , tik deja cia ne dzipas  lotuliukas.gif .

Audi turi savo dzipa (SUV'a) mirksiukas.gif

http://www.caradisia...di-q7-2abig.jpg


Ne, ne džipas rolleyes.gif . Antravertus jei būtų 4x4 thumbup.gif ir nesužeminta pakaba, tai pravažumas būtų didesnis, nei kai kurio kito "džipo" ar kitaip visureigio. Ir kaip limuzinas mieste prabangiai, ir kaip visureigis užmiesčio ir miško bekelėm varytų.
Atsakyti