Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

QUOTE(Fragille @ 2013 07 15, 15:15)
ačiū ačiū, pasilinksiminau iki penkių ryto  blink.gif lyg ne  nestuke.gif būčiau  ax.gif ir dar kitą dieną iki vakaro beveik. gerai, kad nepagimdžiau nuo tokių šokių. vis tik be šokių negaliu, noriu į klubą  doh.gif
vajetau, nesirkit gi  4u.gif I pagaliau nustojo kosėt, varė tris savaites ir slogavo  doh.gif  ir temp buvo taip kaip rašai. bet tuo metu, kai ji buvo, dar nebuvo išlindę šitie smagumai, tad gyd nk ir neskyrė, o kai pradėjo kosėt, ėmiaus gydyt pati.
tai koks roto virusas ar kas?  unsure.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
---------------------------
labass. buvom pas dantistą, tai jau rado I dvi skylutes  unsure.gif  bet tokio dar nėr kaip gydyt, tai po pusmečio ateit, db tik užtepė kažko, šauniai vaikis atsėdėjo, nors ir man ant kelių, tiksliau pilvo, galvą padėjęs

nzn viruso koks netyrė, nes neviduriavo.. doh.gif šiandien grantui tas pats.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 07 17, 20:33)
nzn viruso koks netyrė, nes neviduriavo.. doh.gif  šiandien grantui tas pats.. doh.gif


sveikit 4u.gif
Atsakyti
ku kū, Fragille pasišneka su savim ir gerai doh.gif ką jūs veikiat? aš čia viena tokia be veiklos? nors nuveikiu tai nemažai, nes kasdien kažką veikiam su I, kad tik namie nesėdėtume.
beje, mano spaudimas nuo įprastinio 140/90 nukrito iki 90/70 blink.gif bet kad aš nei to, nei to nejaučiu kažkaip ypatingai
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif oi atsiprašau Fragille - mes vakar pargrįžom tik į namus, buvom ligoninėj, kažkaip nebeatsparios pasidarėm, net nežinau kaip tą savo paną ant kojų prikelti, imuniteto spėju nebeturim niekam doh.gif na gal kaip pas bernus lėks tada jau bus sveika, aš bandau pailsėti nuo ilsėjimosi ligoninėj lotuliukas.gif

ale orelis kad pagerintas šiandien, norėjau eit į lauką ale kai užpliušijo lietutis tai kapiec...


Coliuk dėl vaikų - suprantu tave ir užjaučiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif laikykis, jei ką sakyk duosiu ranką laikysimės kartu, o kas belieka

Fragille - spaudimas svarbu kad nekyla, nors kai žemokas gal nėra labai geras dalykas, bet bile ne spaudžia mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Fragille, shaunuole, kad palaikai cia dvasia biggrin.gif

Mes buvom savaitele atostogu, Palangoje, o paskui Druskininkuose. Tai po shiu atostogu norejosi namo biggrin.gif
Atsakyti
KAPPA - o kodėl norėjosi namo biggrin.gif ?

Mes ruošiamės puskiaus krikštynoms šį savaitgalį: aš valgau saldainius, kad formos neprarasčiau, o Elija nežinau kuo aprengt - maždaug tūriningai mes čia planinamės thumbup.gif


Ei kaip oras šiandi Lietuvoj? g.gif pro mano langus atrodo kad uraganavotas
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 07 22, 09:24)
Labutis 4u.gif

Fragille, shaunuole, kad palaikai cia dvasia biggrin.gif

Mes buvom savaitele atostogu, Palangoje, o paskui Druskininkuose. Tai po shiu atostogu norejosi namo biggrin.gif


man ir klausiams iškilo, kdoėl poilsio po atostogų norėjos? bigsmile.gif
-------------
labas. šnd nekaip jaučiuos. vakar nepagalvojus pistacijų privalgiau, matyt, netinka, o ir pilvas kažkoks pakietėjęs g.gif gal reiktų bent ką nors jau susiruošt g.gif
Atsakyti
Fragille - o tu dar nesikrovei tašiuko? O kaip su pirmu buvo?


Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 07 22, 10:54)
KAPPA - o kodėl norėjosi namo  biggrin.gif ?

Mes ruošiamės puskiaus krikštynoms šį savaitgalį: aš valgau saldainius, kad formos neprarasčiau, o Elija nežinau kuo aprengt - maždaug tūriningai mes čia planinamės  thumbup.gif
Ei kaip oras šiandi Lietuvoj? g.gif  pro mano langus atrodo kad uraganavotas

Gal Stelos kokia isaugta suknele paskolint? bigsmile.gif
QUOTE(Fragille @ 2013 07 22, 12:39)
man ir klausiams iškilo, kdoėl poilsio po atostogų norėjos? bigsmile.gif

Kad isvaziavus is Palangos i Druskininkus visu nuotaikos kazkur isejo pasivaikscioti, tai grizhom namo nuotaiku susirinkti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 07 22, 18:12)
*Gal Stelos kokia isaugta suknele paskolint? bigsmile.gif

**Kad isvaziavus is Palangos i Druskininkus visu nuotaikos kazkur isejo pasivaikscioti, tai grizhom namo nuotaiku susirinkti lotuliukas.gif

* bigsmile.gif susinešk ryt į turgiuką kiek turi blush2.gif
** g.gif tu matai kaip man tai būtų nuo kelionės nuotaika išėjus, nes nemėgstanti kelionių aš, na gal kokiu lėktuviu ir nieko, bet mašina 3 val ir man maišiukas mano draugas doh.gif


-------
verdu cukinijų mišrainę su šparaginėmis pupelėmis - žiemai, kokia šauni jaučiuosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 07 22, 18:53)
bigsmile.gif susinešk ryt į turgiuką kiek turi  blush2.gif
**  g.gif tu matai kaip man tai būtų nuo kelionės nuotaika išėjus, nes nemėgstanti kelionių aš, na gal kokiu lėktuviu ir nieko, bet mašina 3 val ir man maišiukas mano draugas  doh.gif

Ok. isimesiu ka nors, reiks tik nuo Stelos paslepti, nes uzsinores dar isibraskinti biggrin.gif

Tai patikek, mes 5 val.vaziavom blink.gif doh.gif Kazkaip iki Chekijos 14val.kelias ne taip prailgo lotuliukas.gif
Atsakyti
Labarytis,

šiandien kilau anksti, o dar perskaičiau kad anglai turi kūdikį tai net ašaros subiro, ech kiek jie ilgai džiaugsis tokiu klecku, va mūsų kleckai jau laksto kaip pasiutę wub.gif


orelis tai žiūriu šiandien ne dovanėlė doh.gif jei iki 10 nenurims lietus niekur neisiu, visiems su kuo tariausi susitikti informuoju iš anksto, bijau panos lauk temp ypač po ligoninės g.gif

einu labaryčio žiūrėt
Atsakyti