Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

QUOTE(Lutė @ 2013 07 08, 13:34)
sveikos, biški gyva, bet taip karšta kad net 4 kg priaugau nuo karščio  g.gif

Dėl gydytojų, mums ir gi buvo, nesodint, neleiskt vaikščioti ir t.t. viskas jam gerai, dėl ausų uždegimo  g.gif abejoju, nes tada temp būtų aukšta.. vnž panevėžys gerulis toj vietoj
kaaaaaaaaaaaaaaaaip aš tingiu, net valgyt tingiu, sėdžiu ir tingiu, košmaras kažkoks

sakiau apie raidos centrą savo nuomonę ne kartą išvis nesuprantu ko ten eit:)))
o dėl gydytojų jų visur visokių yra. nes diagnozės subjektyvus dalykas ypač kai be tyrimų išvadas daro ar vadovaujasi vienu standartu visiems:0
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 07 08, 20:16)
sakiau apie raidos centrą savo nuomonę ne kartą išvis nesuprantu ko ten eit:)))
o dėl gydytojų jų visur visokių yra. nes diagnozės subjektyvus dalykas ypač kai be tyrimų išvadas daro ar vadovaujasi vienu standartu visiems:0

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Labas brangiosios cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiene @ 2013 07 08, 10:00)
eina sau  doh.gif is pradziu skaitant, net issigandau  doh.gif bet paskuj supratau, kad viskas ciki tavo I  thumbup.gif
bet ir daktarai cia pas mus  doh.gif



QUOTE(*Kameja* @ 2013 07 08, 10:46)
siaubas blink.gif  doh.gif  ir is kur tokiu daktaru pas mus privise unsure.gif


o žinokit ta vystymosi pediatrė nustatė net, kad aš esu laaabai rami ir išlaikyta (keistas žodis šiaip) tongue.gif tai va, iš to, kad aš ramiai sėdėjau, tokią išvadą padarė lotuliukas.gif kita vertus, teisybė blush2.gif

QUOTE(coliukasv @ 2013 07 08, 19:16)
sakiau apie raidos centrą savo nuomonę ne kartą išvis nesuprantu ko ten eit:)))
o dėl gydytojų jų visur visokių yra. nes diagnozės subjektyvus dalykas ypač kai be tyrimų išvadas daro ar vadovaujasi vienu standartu visiems:0


na mes nuėjom daugiau dėl įdomumo nei iš reikalo. padarė tą tyrimą I, tai rudenį, jei dar nekalbės, galės darželio logopedės užsiimt, nes be to tyrimo neapsiima. o šiaip tai džiaugiuos, kad neteko ten lankytis, kai I mažiukas buvo, nes tikrai būčiau panikavus dėl visko, db tai ramiai taip.
----------------
labas. nu ir vėl jūs dingot g.gif aš buvau echo, viskas gerai wub.gif
Atsakyti
kažkaip mane vasara veikia neigiamai, tokia aptingus būnu, o pana atsisako peitų miegoti, tai vakare blūdija iki kokios 22 val mažiausiai ir būna zizalas, jei pamiegoti būt normali mano dukra, bet gi kaip karalienė meigos doh.gif vnž dar ir pikta už tai esu g.gif


---------
Fragille - smagu kad viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 07 11, 13:49)
kažkaip mane vasara veikia neigiamai, tokia aptingus būnu, o pana atsisako peitų miegoti, tai vakare blūdija iki kokios 22 val mažiausiai ir būna zizalas, jei pamiegoti būt normali mano dukra, bet gi kaip karalienė meigos  doh.gif vnž dar ir pikta už tai esu  g.gif

4u.gif o aš net stebiuosi, kad visas dienas po darželio baigimo gražiai, tvarkingai abu savuose kambariuose pamiegam po porą val ax.gif tik va vakare sunkiau užmiega, nes kad ir kaip aš stengiuos veiklos sugalvot, bet neišsidūksta jis taip kaip darželyje.

išlekiam savaitgaliui į vestuves, lyg ir paskutinės šią vasarą. tikiuos, lengvai atlaikyti ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras wink.gif
Fragille, smagiu vestuviu! Mums shiemet jokiu vestuviu, jokiu baliu nenusimato, tai reikia pachiai linksmybiu prisigalvoti biggrin.gif
Atsakyti
labutis, kaip savaitgalis?


Mes sergam tik neaišku ar tik sloga ar kas rimčiau, sniurglis bėga upeliu, bet dabar po cinabsino lyg aprimo, o vat temp užkyla rytais ir vakarais g.gif o dabar dar ir dusuliukas bet gal čia nuo to sniurglio, nes pakoso, man jau pykina pagalvojant apie ligas, o dar mūsų gydytoja atostogauja tai pijomnikan MB nori mus vešti, o ten bi tik guldyt doh.gif kažkoks košmaras man verysad.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
esu mamytė iš Panevėžio, auginu 1,7 m. dukrytę. wub.gif
Priimsit į plepesius? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2013 07 15, 12:20)
Labas  smile.gif
esu mamytė iš Panevėžio, auginu 1,7 m. dukrytę. wub.gif 
Priimsit į plepesius? mirksiukas.gif


prasom prasom wink.gif tik, kad vasara - tylu ramu cia ax.gif
pasakok apie save placiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiene @ 2013 07 15, 13:19)
prasom prasom wink.gif tik, kad vasara - tylu ramu cia  ax.gif
pasakok apie save placiau wink.gif

Net nežinau ką pasakoti blush2.gif
Atsakyti
mes žodžiu paėjom į darželį 5 dienas tai viltė jau pabuvojo ir ligoninėj šeštadienį.. ir lašalinių gavo.. nes vėmė toliau nei matė... taip kad sėdi vėl namie o grantas iškeliavo pas draugus..
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 07 12, 22:04)
Labas vakaras wink.gif
Fragille, smagiu vestuviu! Mums shiemet jokiu vestuviu, jokiu baliu nenusimato, tai reikia pachiai linksmybiu prisigalvoti biggrin.gif


ačiū ačiū, pasilinksiminau iki penkių ryto blink.gif lyg ne nestuke.gif būčiau ax.gif ir dar kitą dieną iki vakaro beveik. gerai, kad nepagimdžiau nuo tokių šokių. vis tik be šokių negaliu, noriu į klubą doh.gif

QUOTE(Lutė @ 2013 07 14, 18:16)
labutis, kaip savaitgalis?
Mes sergam tik neaišku ar tik sloga ar kas rimčiau, sniurglis bėga upeliu, bet dabar po cinabsino lyg aprimo, o vat temp užkyla rytais ir vakarais  g.gif  o dabar dar ir dusuliukas bet gal čia nuo to sniurglio, nes pakoso, man jau pykina pagalvojant apie ligas, o dar mūsų gydytoja atostogauja tai pijomnikan MB nori mus vešti,  o ten bi tik guldyt  doh.gif kažkoks košmaras man  verysad.gif


vajetau, nesirkit gi 4u.gif I pagaliau nustojo kosėt, varė tris savaites ir slogavo doh.gif ir temp buvo taip kaip rašai. bet tuo metu, kai ji buvo, dar nebuvo išlindę šitie smagumai, tad gyd nk ir neskyrė, o kai pradėjo kosėt, ėmiaus gydyt pati.

QUOTE(coliukasv @ 2013 07 15, 14:37)
mes žodžiu paėjom į darželį 5 dienas tai viltė jau pabuvojo ir ligoninėj šeštadienį.. ir lašalinių gavo.. nes vėmė toliau nei matė... taip kad sėdi vėl namie o grantas iškeliavo pas draugus..


tai koks roto virusas ar kas? unsure.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
---------------------------
labass. buvom pas dantistą, tai jau rado I dvi skylutes unsure.gif bet tokio dar nėr kaip gydyt, tai po pusmečio ateit, db tik užtepė kažko, šauniai vaikis atsėdėjo, nors ir man ant kelių, tiksliau pilvo, galvą padėjęs
Atsakyti