Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

QUOTE(Fragille @ 2013 07 02, 21:29)
hm, tai kad ir susitinkam retai  g.gif arba as nezinau  lotuliukas.gif

Paskutinis susitikimas buvo ant zholytes, nieko nepraleidai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 07 02, 22:21)
Paskutinis susitikimas buvo ant zholytes, nieko nepraleidai wink.gif

ir vln:)
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 07 03, 08:49)


na va, sito ir nezinojau lotuliukas.gif
----------
labas.
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 07 03, 09:49)

Tai chia tik mamytes svietejiskais pagrindais lotuliukas.gif

Labas wink.gif
Atsakyti
labutis, mes tai mežinau, atrodo tik atsikeli jau žėk miegot laikas doh.gif

šeip gyvenam neblogai, galim kokį vakarą pasiplanuot ant žolės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 07 03, 19:51)
galim kokį vakarą pasiplanuot ant žolės  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Tai gal kita savaitele iseis kazka paderint wink.gif jei ka, tai i fb ikelsiu informacija, man atrodo ten daugiau besilankanciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 07 04, 20:44)
Tai gal kita savaitele iseis kazka paderint wink.gif jei ka, tai i fb ikelsiu informacija, man atrodo ten daugiau besilankanciu wink.gif


drinks_cheers.gif į vakarą bet kuri diena tinka mums.
------------
vakar buvom lėlių vežimo spektaklyje, tai atžiūrėjo I puikiai, nors pusę laiko lietus pliaupė. šnd mb išleistas į bernvakarį prie jūros, tai mes jau nuo pusę 10 po berčiūnus trynėmės, geras oras šnd, nėr lb karšta thumbup.gif
Atsakyti
ku kū, ar yra gyvų? g.gif
kad jau niekas nekalba, aš pasipasakosiu. buvom aną sav pas vystymosi pediatrę. tai va, sužinojau, kad I protiškai neatsilikęs, bet tikriausiai priekurtis doh.gif tai parašė siuntimą pas lor. paskui atliko tokį testą, tai I visas užduotis padarė ir buvo puikiai įvertintas. bet o tačiau....staiga gyd jam sako: stok ant vienos kojos. neatsistojo...minusas vaikui, nesupranta paliepimo lotuliukas.gif sakau, gi pirmą kartą girdi išvis tokį prašymą. tada sako, ar moka segti sagutes. sakau ne, nes neturi jokių drabužių su sagutėm, bet apsirengti tai moka. vėl blogai, nes tokių metų vaikas turi mokėt sagutes segti. ir taškas.
o pas lor buvo dar linksmiau. pasirodo, tikrai nei kurčias, nei priekurtis. bet o tačiau abejose ausyse įsisenėję ausų uždegimai blink.gif o nosies pertvara visiškai kreiva nuo LŪŽIO. ir niekaip man nepavyko įrodyti, kad jam nebuvo lūžus nosis, net nukritęs jis ant jos niekad nėra. arba aš nežinau, gal mano vaikas toks pakantus skausmui, kad nei nosies lūžio, nei ausų uždegimų skausmų neparodė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fragille @ 2013 07 08, 09:04)
ku kū, ar yra gyvų?  g.gif
kad jau niekas nekalba, aš pasipasakosiu. buvom aną sav pas vystymosi pediatrę. tai va, sužinojau, kad I protiškai neatsilikęs, bet tikriausiai priekurtis  doh.gif tai parašė siuntimą pas lor. paskui atliko tokį testą, tai I visas užduotis padarė ir buvo puikiai įvertintas. bet o tačiau....staiga gyd jam sako: stok ant vienos kojos. neatsistojo...minusas vaikui, nesupranta paliepimo  lotuliukas.gif sakau, gi pirmą kartą girdi išvis tokį prašymą. tada sako, ar moka segti sagutes. sakau ne, nes neturi jokių drabužių su sagutėm, bet apsirengti tai moka. vėl blogai, nes tokių metų vaikas turi mokėt sagutes segti. ir taškas.
o pas lor buvo dar linksmiau. pasirodo, tikrai nei kurčias,  nei priekurtis. bet o tačiau abejose ausyse įsisenėję ausų uždegimai  blink.gif o nosies pertvara visiškai kreiva nuo LŪŽIO. ir niekaip man nepavyko įrodyti, kad jam nebuvo lūžus nosis, net nukritęs jis ant jos niekad nėra. arba aš nežinau, gal mano vaikas toks pakantus skausmui, kad nei nosies lūžio, nei ausų uždegimų skausmų neparodė  doh.gif


eina sau doh.gif is pradziu skaitant, net issigandau doh.gif bet paskuj supratau, kad viskas ciki tavo I thumbup.gif
bet ir daktarai cia pas mus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fragille @ 2013 07 08, 09:04)
ir niekaip man nepavyko įrodyti, kad jam nebuvo lūžus nosis, net nukritęs jis ant jos niekad nėra. arba aš nežinau, gal mano vaikas toks pakantus skausmui, kad nei nosies lūžio, nei ausų uždegimų skausmų neparodė  doh.gif

siaubas blink.gif doh.gif ir is kur tokiu daktaru pas mus privise unsure.gif
Atsakyti
sveikos, biški gyva, bet taip karšta kad net 4 kg priaugau nuo karščio g.gif

Dėl gydytojų, mums ir gi buvo, nesodint, neleiskt vaikščioti ir t.t. viskas jam gerai, dėl ausų uždegimo g.gif abejoju, nes tada temp būtų aukšta.. vnž panevėžys gerulis toj vietoj


kaaaaaaaaaaaaaaaaip aš tingiu, net valgyt tingiu, sėdžiu ir tingiu, košmaras kažkoks
Atsakyti