Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

Labas labas!

Ash jau irgi namuose biggrin.gif intensyviai dienas leidziam, kad jau siandien taip tingejau kazka daryti, bet vis tiek prisiverciau iki parduotuves nueiti, bet Stelai ryskiai buvo per karsta, ji vaikas eidamas man "galvytei shalta", na suprask karsta, neskiria shilta-shalta, vis susimaisho biggrin.gif tai parpedinau visa shlapia, neshdama ir Stela ir maisha doh.gif

O Stela prie teliko uzmigo, tai ir miega svetainej smile.gif ash papietavau ir jauciu kad pati gulsiu mieguciu biggrin.gif

Fragille, kaip echo sekesi? neisdave paslapties kas pilvelyje gyvena? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 06 25, 13:54)
Fragille, kaip echo sekesi? neisdave paslapties kas pilvelyje gyvena? bigsmile.gif


man echo tik po dvieju sav. o ten ka rasiau, tai is paciupinejimu nustate smile.gif man taip susisviete, kad kol kas nusprendus esu, jog nebenoriu zinoti, kas ten gyvena blush2.gif nebent iki echo persigalvosiu.
----------
labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Fragille @ 2013 06 26, 08:18)
man echo tik po dvieju sav. o ten ka rasiau, tai is paciupinejimu nustate  smile.gif  man taip susisviete, kad kol kas nusprendus esu, jog nebenoriu zinoti, kas ten gyvena  blush2.gif  nebent iki echo persigalvosiu.
----------
labas rytas.

man abu kartus iš pačiupinėjimo ir paklausymo širdutės greičio pasakė teisybęsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 06 26, 09:51)
man abu kartus iš pačiupinėjimo ir paklausymo širdutės greičio pasakė teisybęsmile.gif mirksiukas.gif


na va, jokiu echoskopu net nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas wink.gif

SIandien dirbau, miegojau, pas draugus buvom, lauke dar...vos nepamirshau, kad namu buhaltere mokescius renka, tik po devyniu nuejau biggrin.gif
Ryt sportas, darbas, i Vilniu kelione, tai nebent vakare prisiduosiu wink.gif


coliuk, tai sakyk, kaip sirdis turi plakti, nes Stelos tai greitai plakdavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 06 26, 22:16)
Labas wink.gif

SIandien dirbau, miegojau, pas draugus buvom, lauke dar...vos nepamirshau, kad namu buhaltere mokescius renka, tik po devyniu nuejau biggrin.gif
Ryt sportas, darbas, i Vilniu kelione, tai nebent vakare prisiduosiu wink.gif
coliuk, tai sakyk, kaip sirdis turi plakti, nes Stelos tai greitai plakdavo g.gif

nzn ar teisingai atsimenu, bet kiek pamenu daugiau nei 140 man rodos buvo mergaitės.. bet kuriuo laiku nzn.. tiesiog ant echo nuotraukos rašo paprastai..
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 06 27, 09:01)
nzn ar teisingai atsimenu, bet kiek pamenu daugiau nei 140 man rodos buvo mergaitės.. bet kuriuo laiku nzn.. tiesiog ant echo nuotraukos rašo paprastai..


bigsmile.gif ligoninej kai gulejau, tai sake, kad maniskio/maniskes 160, tai jau virs normos, nes berods norma iki 150, bet nlb kas akcentavo tai.
Atsakyti
QUOTE(Fragille @ 2013 06 27, 10:27)
bigsmile.gif  ligoninej kai gulejau, tai sake, kad maniskio/maniskes 160, tai jau virs normos, nes berods norma iki 150, bet nlb kas akcentavo tai.

reiktų paieškot nuotraukų echo, bet net neįsivaizduoju kur jos yra dabar.. o gal ir virš 150, bet tai vis vien tau tinka:) lotuliukas.gif
va dar ką radau:)
Mergaitė ar berniukas?

Jeigu laukiatės ir nekantraujate sužinoti, kas gims, pabandykite vaiko lytį nustatyti iš pulso (tik su sąlyga, kad neturite sveikatos problemų!).

Jeigu pulso dažnis normalus, tačiau plakimas stipriau jaučiamas dešinės rankos rieše po bevardžiu pirštu, laukite berniuko, kairės rankos – mergaitės.



Skaitykite daugiau: http://klaipeda.dien...0#ixzz2XQEp4CSw
ir va kaip:
Lėtesnis vaisiaus širdies ritmas reiškia, kad po širdimi nešiojate berniuką, o jei greitesnis –mergaitę. Normalus vaisiaus širdies ritmas svyruoja nuo 110 iki 160 dūžių per minutę, tačiau jis tikrai negali prognozuoti kūdikio lyties. Širdies ritmas gali gerokai skirtis per kiekvieną apsilankymą pas gydytoją, nes jis priklauso nuo vaisiaus amžiaus bei tuo metu esančio aktyvumo lygio, be to, širdelė lėčiau plaka mažyliui miegant ir greičiau jam judant.
http://www.priekavos...i-apie-nestuma/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukasv: 27 birželio 2013 - 15:17
Sveikutės,

Man tai sunkus periodas. Per Jonines baidares, gimtadieniai ir t.t.
Mama sanatorijoje. Man buvo sodas paliktas. Braškės ir t.t. Tai jau kiek nusikaliau.

Plius ryt man teismo posėdis, tai kinkos dreba žiauriai...

Bet nieko viskas bus bok. bigsmile.gif
Atsakyti
nu laba diena, tai kur visos blink.gif
Atsakyti
Laba diena biggrin.gif

Matomai mamytems nebeaktualus forumas. Gerai kad nors gyvai susitinkam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 07 02, 20:13)
Laba diena biggrin.gif

Matomai mamytems nebeaktualus forumas. Gerai kad nors gyvai susitinkam 4u.gif


hm, tai kad ir susitinkam retai g.gif arba as nezinau lotuliukas.gif
Atsakyti