Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

QUOTE(Lutė @ 2013 06 20, 09:22)
g.gif o tu čia kaip skaitais laisvai samdoma ar dirbi vienoj įmonėj  blush2.gif smagu kad gerai sekasi, kad įsivažiavai  4u.gif

hmm, kol kas dvi įmones turiu, dirbu namuose - svajonė ne darbas smile.gif Visada taip norėjau. Ateity, jei sugebėsiu, ieškosiu daugiau įmonėlių. Nenoriu važinėti į darbą kiekvieną rytą, kol kas taip labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2013 06 20, 10:26)
hmm, kol kas dvi įmones turiu, dirbu namuose - svajonė ne darbas smile.gif Visada taip norėjau. Ateity, jei sugebėsiu, ieškosiu daugiau įmonėlių. Nenoriu važinėti į darbą kiekvieną rytą, kol kas taip labai gerai smile.gif

o kur visus dokumentus/popierius sandeliuoji? bigsmile.gif ar namie laikai tik einamus, senesnius kazkur isvezi? bet tu saunuole, greit isivaziavai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 06 20, 10:28)
o kur visus dokumentus/popierius sandeliuoji? bigsmile.gif  ar namie laikai tik einamus, senesnius kazkur isvezi?  bet tu saunuole, greit isivaziavai bigsmile.gif  thumbup.gif

Archyvas yra kitose patalpose, o einamus namuose turiu, vaikai jau apsiprato, kad negalima liesti ir nebepaišo biggrin.gif
Atsakyti
laba diena
atostogaujat visos? smile.gif
mes savaitgali praleidom prie ezeru, tai smagu visai buvo.
ana sav buvau oas giniu, tai paskyre echo dar viena, galvyte jau lyg ir isistacius bigsmile.gif sake mazokai paaugau pagal apimtis g.gif I paskutine savaite darze. tai tokios naujienos pas mus 4u.gif pasirodykit kas nors cia lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif pasirodau
Papildyta:
doh.gif be sveikatos mmm tūrėjo pasibaigti ale vėl kaip kalė ir skauda ir plaukiu doh.gif
sveikatos nulis, o dar šiandien pas gydytoją man, tai nežinau kaip čia man pavyks judėti
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 25, 09:41)
4u.gif pasirodau
Papildyta:
doh.gif be sveikatos mmm tūrėjo pasibaigti ale vėl kaip kalė ir skauda ir plaukiu  doh.gif
sveikatos nulis, o dar šiandien pas gydytoją man, tai nežinau kaip čia man pavyks judėti


linkiu energijos 4u.gif o pas gyd del galvos skausmu?
------
man tai i darbo birza, mat mane ginius jau isleido i dekreta lotuliukas.gif bedarbe i dekreta....gerai skamba, bet tokie musu istatymai, tai popieriukus reik pristatyt... ir, tikiuos, jau nebereiks i birza eit bent kol pagimdysiu, nes tada vel atgal stosiu doh.gif
mano pedantas mb nusipirko siurbli ax.gif tai reiktu gal ir man eit ismegint, nors cia jam lb reikejo, man tai nei kiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fragille @ 2013 06 25, 11:25)
linkiu energijos  4u.gif  o pas gyd del galvos skausmu?
------
man tai i darbo birza, mat mane ginius jau isleido i dekreta  lotuliukas.gif  bedarbe i dekreta....gerai skamba, bet tokie musu istatymai, tai popieriukus reik pristatyt... ir, tikiuos, jau nebereiks i birza eit bent kol pagimdysiu, nes tada vel atgal stosiu  doh.gif
mano pedantas mb nusipirko siurbli  ax.gif  tai reiktu gal ir man eit ismegint, nors cia jam lb reikejo, man tai nei kiek  biggrin.gif

gerai, kad priminei pas galvos užsiregistruoti reik, dabar dėl kojų labai skauda blauzdas doh.gif

------
oi tau tai įdomiai jei ką doh.gif tėtis eis vaiko atostogų?
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 25, 10:31)
gerai, kad priminei pas galvos užsiregistruoti reik, dabar dėl kojų labai skauda blauzdas  doh.gif

------
oi tau tai įdomiai jei ką  doh.gif tėtis eis vaiko atostogų?


kas toms blauzdoms gali but, venos gal? 4u.gif
------
tai turbut, jei ne is karto, tai nuo gruodzio tikrai. kas gimdo, kam atostogos lotuliukas.gif
Atsakyti
g.gif greičiausiai kažkas venoms blogai, nes skauda po krūvio, o man darė tyrimą tai sakė kraujotaka prastoka, bet žinant kad galvai negerai, tai nedyvai kad ir kojoms biggrin.gif
-------------

Joooooo kam atostogos, o kam kiti linksmumai mirksiukas.gif bet nieko, lietuvių moterys pačios tipriausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 25, 10:43)
g.gif greičiausiai kažkas venoms blogai, nes skauda po krūvio, o man darė tyrimą tai sakė kraujotaka prastoka, bet žinant kad galvai negerai, tai nedyvai kad ir kojoms  biggrin.gif
-------------

Joooooo kam atostogos, o kam kiti linksmumai  mirksiukas.gif bet nieko, lietuvių moterys pačios tipriausios  4u.gif  4u.gif  4u.gif


svarbu, rastu tau priezasti, tada ir gydymas bus 4u.gif
o va mano tyrimas vienas lb svarbus pasimete kazkur tarp ligonines ir poliklin ikos doh.gif ginius sako, eik i ligonine ieskot blink.gif
----------
na mano atveju, tai mb igna bent pora pirmu men vienas ir augino, kol as po ligonines keliavau, tai tikrai pajuto, kas tos tevystes "atostogos" smile.gif
------------
isbandziau siurbli, visai patiko bigsmile.gif fainas toks. bet nesakysiu vyrui, o tai reiks kas antra diena savo garbanas nuo baltu grindu nusisiurbt. tegu jis siurbia pats yu.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif pasilinksminai su siurbliu


o su dokumentais tai man nežinau, iki poliklinikos keliauja po kelias savaites doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 25, 11:26)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pasilinksminai su siurbliu
o su dokumentais tai man nežinau, iki poliklinikos keliauja po kelias savaites  doh.gif


keliaut tai atkeliavo du is triju atsakymu per menesi laiko smile.gif bet va tas tyrimas, del kurio galvoju, kad man temp ir yra, tai pradingo kazkur doh.gif nu gal po gimdymo prisiruosiu kada pakartot, arba nueisiu dar iki gn paieskot, bet kazi ar man ten ieskos kas. na einu i birza smile.gif
Atsakyti