Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 06 18, 11:44)
mociutes pratino prie puodu cool.gif as turiu mazai kantrybes ax.gif

Manau kantrybes turi, jei tiek vaikuciu augini biggrin.gif o kur dabar mociutes? tai prasyk, kad vel pratintu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 06 18, 13:03)
Manau kantrybes turi, jei tiek vaikuciu augini biggrin.gif o kur dabar mociutes? tai prasyk, kad vel pratintu biggrin.gif

na siaip ji pasisioja i puoda ir pati nueina kai nori bet va kai didelis reikalas prisprian tai niekaip smile.gif bandau ir su triusikeliais palikt ir prisisioja,nu jau kai supykstu tada pampi dedu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 06 18, 12:23)
na siaip ji pasisioja i puoda ir pati nueina kai nori bet va kai didelis reikalas prisprian tai niekaip smile.gif bandau ir su triusikeliais palikt ir prisisioja,nu jau kai supykstu tada pampi dedu biggrin.gif

Ir tada mazhoji nugali, kai tu uzdedi pampersa wink.gif su kaku Stelai irgi ilgai nesiseke...zodziu nuo rugsejo menesio ash su ja vargau, bet pora menesiu jau ramybe cool.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 06 18, 13:40)
Ir tada mazhoji nugali, kai tu uzdedi pampersa wink.gif su kaku Stelai irgi ilgai nesiseke...zodziu nuo rugsejo menesio ash su ja vargau, bet pora menesiu jau ramybe cool.gif

nu reiks kazkaip kovoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fragille @ 2013 06 18, 09:31)
labas. trečia diena pykina kaip pradžioj  doh.gif

g.gif vadinas pabaiga


------------
šiandien pas gydytoją buvau sakau reik nuo galvos skausmo gydytis prdėt tai startuoju su viskoiais tyrimais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 18, 14:51)
šiandien pas gydytoją buvau sakau reik nuo galvos skausmo gydytis prdėt tai startuoju su viskoiais tyrimais  doh.gif

Linkiu viska issiaiskinti!
Atsakyti
vadinas man laaaabai pasiseke, nes slapiu kelniu buvo minimaliai biggrin.gif as su abiem islaukiau to laiko kai patys suvokima kas kame parsinese is darzo lotuliukas.gif neturiu nei noro nei kantrybes sluostyt balas blush2.gif M be pampiu nuo 2 metu ir 2 men. R jau visiskai atsisake ju nuo 1 metu ir 10 men thumbup.gif o kiek pinigeliu susitaupo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 06 18, 20:01)
vadinas man laaaabai pasiseke, nes slapiu kelniu buvo minimaliai biggrin.gif  as su abiem islaukiau to laiko kai patys suvokima kas kame parsinese is darzo lotuliukas.gif  neturiu nei noro nei kantrybes sluostyt balas blush2.gif  M be pampiu nuo 2 metu ir 2 men. R jau visiskai atsisake ju nuo 1 metu ir 10 men thumbup.gif  o kiek pinigeliu susitaupo bigsmile.gif  thumbup.gif

Shaunuoliai vyruchiai thumbup.gif
Atsakyti
Labutės,

vis paskaitau, bet neparašau ax.gif
Lute, laaaaabai linkiu rasti galvos skausmo priežastį ir atsikratyti jo. Žiauru kai taip dažnai skauda doh.gif
Man gerokai apmažėjo skausmai kai atmetė auglio riziką, tiriantis kompiuteriniu tomografu. Mano senelis mirė nuo auglio galvoje, tai buvau jau sau prisigalvojusi doh.gif Psichologija šiuo klausimu stipriai įtakoja.

Kantrybės mamytėms padedant vaikams draugystėje su puoduku. Jau nebesigirsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2013 06 19, 20:40)

tikiuosi, nes nebeįmanoma, jei neras nieko tada keisiu galvą (jei rasit kas parduoda nebrungiai be skausmų galvos jamu, bet tik žėkit kad moteriška galva būtų ax.gif ) bet šeip rimtai tai reikia tuo užsiimti manau.


beje kaip tau sekasi, kaip darbukai įsivažiavai? Na tau turi gerai eitis 4u.gif

---------------
jetus šiąnakt kad baisų sapną sapnavau doh.gif kad Primadonos vyras ligoninėj atsidūrė kažkoks nutikimas įvyko, man net silpna pasidarė, dar taip verkti neteko, net sapne, net realybėj siurbčiojau (pagal mano sapnavimus ilgai gyvens), bet net dabar dar kažkaip kaip šlapiu maišu vožta doh.gif



Atsakyti
Labas rytas,
QUOTE(Lutė @ 2013 06 20, 05:51)
beje kaip tau sekasi, kaip darbukai įsivažiavai? Na tau turi gerai eitis  4u.gif

ačiū, sekasi puikiai, susitvarkiau, įsivažiavau, perkračiau trijų metų popierėlius, dabar viskas kaip reik ir nebeturiu ką veikti.
Laukiu kitos įmonės, tai raitosiuos rankoves ir ten tvarką darysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2013 06 20, 10:15)
Labas rytas,

ačiū, sekasi puikiai, susitvarkiau, įsivažiavau, perkračiau trijų metų popierėlius, dabar viskas kaip reik ir nebeturiu ką veikti.
Laukiu kitos įmonės, tai raitosiuos rankoves ir ten tvarką darysiu smile.gif

g.gif o tu čia kaip skaitais laisvai samdoma ar dirbi vienoj įmonėj blush2.gif smagu kad gerai sekasi, kad įsivažiavai 4u.gif
Atsakyti