Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

QUOTE(coliukasv @ 2013 06 13, 14:38)
gal čia visiem vandeniam tokie metai, kąsmile.gif doh.gif

drinks_cheers.gif mano mamai irgi nekokie metai...ir pagal prognozes toks laikotarpis dar keleta metu...
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 13, 19:05)
g.gif nepamenu bet man atrodo, kad jums metai geri  g.gif reik žiūrėt tranzitus kas kur yra ir tada pasimato kame reikalas  mirksiukas.gif

o tu žinai kaip pažiūrėt?
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 06 15, 00:39)
o tu žinai kaip pažiūrėt?
ax.gif

Mes Vailingo paslaugomis naudojomes wink.gif Lute gal dar kazkur skaitesi, nors ji irgi pastarosios kliente biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 06 15, 15:48)
Mes Vailingo paslaugomis naudojomes wink.gif Lute gal dar kazkur skaitesi, nors ji irgi pastarosios kliente biggrin.gif

parašyk tu man į až kuo patenkinta kuo ne kiek kainuoja:) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 06 15, 16:48)
Mes Vailingo paslaugomis naudojomes wink.gif Lute gal dar kazkur skaitesi, nors ji irgi pastarosios kliente biggrin.gif

drinks_cheers.gif jap ir ji FB visokias tendencijas parašo aš pasidalinu, kitą syk užmesk akį mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena mirksiukas.gif
seniai berašiau g.gif šnd tiek darbų priplanavus, bet laaabai tingiu ką daryt, tai sėdžiu čia doh.gif
savaitgalį buvom gamtininkų centre, tai visai I patiko, žmonių nebuvo, tai ramiai viską apžiūrėjom, nors nlb ten daug ko yra, bet pirmą kartą tokius gražius asilus mačiau lotuliukas.gif
I liko dvi sav darže ir atostogausim abudu wub.gif
galvoju, jau gal reiktų ką nusipirkt ar bent vežimą išplaut, bet man rodos dar tiek daug laiko, spėsiu irnesakyk.gif jei žinočiau, kad mergaitė bus, tai kažką reiktų nusipirkt iš rūbų, bet jei berniukas, tai nk nereikia. kadangi nžn kas, tai sėdžiu rami ir laukiu blush2.gif
Atsakyti
Fragille - as tau sakiau pasiziuresiu rubuku universaliu

Pas mane staigiai ir neplanuotai drauge is norvegijos uzsuko, tai biskiuka dienos palnai nusimuilino, uztat guminuku atveze, tai as jais figuryte savo grazinu


------------
mano lopitopike nera lietuvisku raidziu, tai kaip mane nervina net karsta, nemoku taip rasy, kol sugaudau po viena raides... doh.gif
Atsakyti
Labas wink.gif
Mano damos pas kaimyne isejo, ash po sporto, tai ramuma namie ir sutvarkyta viskas, kas ant akiu biggrin.gif
Fragille, pora menesiu liko, tai tikrai dar spesi biggrin.gif
Lute, kompas naujas? :supet
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 17, 16:09)
Fragille - as tau sakiau pasiziuresiu rubuku universaliu


laukiu blush2.gif

QUOTE(KAPPA @ 2013 06 17, 18:47)
Fragille, pora menesiu liko, tai tikrai dar spesi biggrin.gif


spėt tai spėsiu, bet kad toks tinginys apsigyvenęs pas mane g.gif
------------
labas. trečia diena pykina kaip pradžioj doh.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Fragile kaip greit laikas eina,tik pora menesiuku liko wub.gif

mes atostogaujam,bandom draugaut su puoduku,bet nelabai sekasi schmoll.gif
Atsakyti
Labas wink.gif

Fragille, buna tu tinginiu kaip tychia doh.gif mirksiukas.gif o kad pykina, tai uzjauciu 4u.gif

Pas mus su puodu nebera problemu, pasikankinau puse metu su prisisiotom kelnem ir visais kampais, dabar pamirshom pampersus, tai kaip gera cool.gif
vilmuciukas, tu turetum turet nemazhai patirties su puoduku, vis tik 3 bernai uzauginti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 06 18, 12:26)

Pas mus su puodu nebera problemu, pasikankinau puse metu su prisisiotom kelnem ir visais kampais, dabar pamirshom pampersus, tai kaip gera cool.gif
vilmuciukas, tu turetum turet nemazhai patirties su puoduku, vis tik 3 bernai uzauginti bigsmile.gif

mociutes pratino prie puodu cool.gif as turiu mazai kantrybes ax.gif
Atsakyti