Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

Labas rytas,

Fragille dar karta sveikinimai su dukrytes gimimu 4u.gif , net susijaudinau beskaitydama apie gimdyma wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,

O aš šnd važiuojui miesto, žiuro Fragile stumia vežimą. Aš tik greit apsisukau ir jos vytis. Iš to jaudulio mašiną tik numečiau, kad pamatyčiau tą grožį..

Nu kokia fainutė, gražutė. Snaudė kaip angeliukas wub.gif O Fragile kudesnė nei prieš gimdymą, tokia rami, laiminga lotuliukas.gif

Ir pati pagimdė thumbup.gif Man kaip po cezario tokia viltis, kad ir aš su antru galėsiu patirti tikrą gimdymą lotuliukas.gif

Kappa laukiu nesulaukiu aš 16 g.gif Ryt kaip noriu į Lankus ir stepą...bet nėra kur igno dėt...Vyras komandiruotėje, mama vėl ligoninėje..nu žodžiu..nelemta man pasportuoti normaliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaLex @ 2013 09 04, 13:36)
O aš šnd važiuojui miesto, žiuro Fragile stumia vežimą. Aš tik greit apsisukau ir jos vytis. Iš to jaudulio mašiną tik numečiau, kad pamatyčiau tą grožį..

Kappa laukiu nesulaukiu aš 16 g.gif Ryt kaip noriu į Lankus ir stepą...bet nėra kur igno dėt...Vyras komandiruotėje, mama vėl ligoninėje..nu žodžiu..nelemta man pasportuoti normaliai doh.gif

Aš rytoj irgi šitą grožį pamatysiu wub.gif

Tigi susitariu su auklyte ir pažiūrės rytoj abudu gražuolius biggrin.gif thumbup.gif

Labutis wink.gif

Mano mergina pradėjo Šermukšniuką lankyti, šiandien antras kartas, tai ji jau ir miegoti viena nuėjo, ir pasiprašė ant "didelio puodo" biggrin.gif atsikėlusi po pietų miego pareiškė, kad ji jau didelė biggrin.gif

Keliausim į lauką, gražus oras, prasiblaškysim smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms wub.gif
Ruduo. Gal daugiau plepančių atsiras 4u.gif
Mes gyvenam gerai. Šnd va minim vestuvių penkmetį wub.gif ne taip maūai ir užgyvenom per šį laiką wub.gif
Atsakyti
Fragille, sveikinu labai labai wub.gif wub.gif wub.gif jus shaunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 09 06, 22:09)
Fragille, sveikinu labai labai wub.gif  wub.gif  wub.gif jus shaunuoliai thumbup.gif

Ačiū blush2.gif

Kaip gyvenat, ką veikiat? Nieks bendraut nebenori verysad.gif
Atsakyti
Darbai darbai doh.gif Vyra siandien isleidom i darbus vel tai susijauke mums dienos ritmas doh.gif
As su klausimu- gal reikia kam sofos? turiu dvi (dviviete ir triviete- abi su miegamojo mechanizmais)?
Atsakyti
Laba. Pas mus ligoninė doh.gif ignas visus apkrėtė. Gerdą irgi unsure.gif mažutė vos kvėpuoja. O aų net temperatūrą savo jaučiu biggrin.gif nu kaip nors.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fragillle @ 2013 09 11, 10:04)
Laba. Pas mus ligoninė doh.gif ignas visus apkrėtė. Gerdą irgi unsure.gif mažutė vos kvėpuoja. O aų net temperatūrą savo jaučiu biggrin.gif nu kaip nors.

Kaip sveikatos jūsų? 4u.gif
Atsakyti
Labarytis, kaip gyvenam rudenį?

Aš plika t.y. su naktiniais sėdžiu, biški šalta bet tingiu eit apsirenkt... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2013 09 20, 18:40)
Kaip sveikatos jūsų?  4u.gif


Ačiū,jau viskas gerai 4u.gif kaip tau su vairavimu,ar išsirinkaii mokyklą?
QUOTE(Lutė @ 2013 09 21, 09:48)
Labarytis, kaip gyvenam rudenį?

Aš plika t.y. su naktiniais sėdžiu, biški šalta bet tingiu eit apsirenkt...  lotuliukas.gif

Pas mus bute be proto karšta doh.gif fui.
Tris dienas iš eilės kepu obuolių pyragus ir jau nebe valgau,o ėdu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti